فهرست
خاکپور: با کی‌روش در تعامل هستیم
خاکپور: با کی‌روش در تعامل هستیم

خاکپور: با کی‌روش در تعامل هستیم

آی‌اسپورت- صحبت‌های محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید را می‌خوانید.

* تیم روند بسیار خوبی در هلند داشت اردوی منظمی در هلند داشتیم سه بازی خوب و قوی با تیم‌های هلندی برگزار کردیم این تیم‌ها در لیگ بلژیک و هلند فعالیت می‌کردند.نتایج بسیار خوبی گرفتیم و گذشته از این مسئله به اهداف تاکتیکی که داشتیم در این اردو رسیدیم.
* تمامی امکاناتی که یک تیم نیاز داشت در این اردو در اختیارمان بود. زمین‌های بسیار خوب و با کیفیت به همراه آب و هوای مناسب باعث شد 10 روز خوب را پشت‌‌سر بگذاریم جا دارد از حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید و علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به خاطر برگزاری این اردو تشکر کنم.
* اینکه دیگران در مورد ما چه می‌گویند برایم مهم نیست اینکه ما چه می‌کنیم دارای اهمیت است چرا که هدف ما شادی مردم است و در این راستا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. اینکه در هلند اردو می‌گذاریم هزینه کمتری نسبت به اردوی قبلی ما در کیش داشت از ارتباطاتی که وجود دارد استفاده می‌کنیم. حبیب کاشانی ارتباطات خاصی دارد و برای بهبود وضعیت تیم ملی تلاش می‌کند. هدف همه ما سربلندی ایران است هم تیم ملی امید و هم تیم ملی بزرگسالان در این راستا تلاش می‌کنند اگر ببینیم برای تیم ملی بزرگسالان اردوی خوبی برگزار می‌شود تا آنها به موفقیت برسند از این مسئله خوشحال می‌شویم.
* ما از روز اول هم با تیم ملی بزرگسالان تعامل داشتیم از روز اول هم در راستای تعامل و مشورت با افراد صاحب دانش کارمان را پیش بردیم و هر پیشنهادی که بتواند به بهبود شرایط تیم ملی امید بینجامد صمیمانه می‌پذیریم.
* قرعه‌کشی مرحله دوم 21 شهریور انجام می‌شود همراه با کاشانی به مراسم قرعه‌کشی می‌روم و براساس رنکینگ 4 سال قبل که تیم امید در مسابقات عمان شرکت کرده بود در سید 3 قرار گرفتیم قطعاً گروه‌مان سخت خواهد بود ولی تمام توان و تلاش‌مان را می‌گذاریم که برای‌مان فرقی نکند با چه حریفی روبه‌رو می‌شویم فقط برای پیروزی می‌جنگیم.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-09-09 22:04:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر