فهرست
حاجی‌مایلی دوباره به کی‌روش حمله کرد
حاجی‌مایلی دوباره به کی‌روش حمله کرد

حاجی‌مایلی دوباره به کی‌روش حمله کرد

آی‌اسپورت- صحبت‌های محمد مایلی کهن را می‌خوانید.

 * اردوی واقعاً خوب و به معنای واقعی عالی در هلند داشتیم گاهی اوقات برخی حرف‌ها را مطرح می‌کنند اما ما اردوی بسیار خوبی داشتیم جا دارد از جهانگیری سفیر ایران در هلند تشکر کنم. همچنین حمید هاشمی‌مقدم که از فوتبالیست‌های قدیمی فوتبال ایران است هم تشکر می‌کنم. بازیکنان در این کمپ اردوی مجهز تمرینات بسیار خوبی انجام دادند و وضعیت بسیار امیدوارکننده بود.
*  به تیم امید بیش از تیم بزرگسالان نگاه می‌شود. مگر کی‌روش از هالیدی بازگشته است.  این شرایط وجود دارد باید تلاش کنیم و همکاری بیشتری انجام شود بازیکنان فوق‌العاده مستعدی داریم با وجود اینکه شش هفت مهره ما در اردو حضور نداشتند بازی‌های بسیار خوبی انجام دادیم. این بازیکنان به‌حق در اردو نبودند چرا که باید در دیدارهای رسمی تیم ملی بزرگسالان شرکت می‌کردند این امری است منطقی. در این شرایط اولویت با تیم ملی بزرگسالان بود. از جانب ما هیچ مشکلی وجود ندارد باز هم می‌گویم اولویت با تیم ملی است اگر هر کدام از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان بازی رسمی داشتند بازیکن در اختیار آنها قرار می‌گیرد مشکلی از این بابت نیست اما نمی‌دانم کی‌روش پس از دو سه ماه که از هالیدی برمی‌گردد از همه طلب‌کار می‌شود و این مسائل را می‌گوید هیچ مشکلی نداریم و این مسئله‌ای نیست که خیلی پیچیده باشد.
* فرزند امیر هاشمی‌مقدم بازیکن سابق استقلال است این گلر در تیم‌های باشگاهی هلند فعالیت می‌کند متأسفانه پای گودرز داودی آسیب دیده بود و محمدرضا اخباری هم در تیم ملی بزرگسالان بود پس نیاز داشتیم یک دروازه‌بان دیگر هم به جمع ما اضافه شود و او هم در اردو حاضر شد.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-09-10 00:51:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر