فهرست
سوژه روز؛ با صفر بازی ۴۰۰میلیون گرفت
سوژه روز؛ با صفر بازی ۴۰۰میلیون گرفت

سوژه روز؛ با صفر بازی ۴۰۰میلیون گرفت

آی اسپورت – باشگاه استقلال در روزهای گذشته با طلبکاران خود جلسات زیادی را برگزار کرد تا بتواند رضایت آنها را برای تسویه حساب بگیرد. برخی از طلبکاران نصف طلب خود را بخشیدند تا حداقل به بخشی از آن دست پیدا کنند. مجید غلام‌نژاد، فرزاد حاتمی، کیانوش رحمتی، میلاد میداودی، ایمان عالمی و ... از جمله افرادی بودند که با باشگاه به توافق مالی رسیده و قرار است در تاریخ مشخصی پول خود را بگیرند.

فرزاد حاتمی مهاجم فعلی تراکتورسازی مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان طلب داشت که نصف آن را بخشید. غلام‌نژاد اما ماجرای جالبی دارد. این بازیکن در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم به استقلال پیوست و قرار داد یک سال و نیمه امضا کرد. غلام‌نژاد پس از اینکه در لیست خروج قرار گرفت، تنها ۳۰ میلیون تومان گرفته بود و مدیران وقت باشگاه بدون اینکه توافقی با این بازیکن کنند، به او رضایت‌نامه دادند.

غلام‌نژاد هم بعدها برای گرفتن طلب ۸۰۰ میلیون تومانی خود به کمیته انضباطی شکایت کرد. در بحبوحه شکایت بازیکنان از باشگاه‌ها به AFC، غلام‌نژاد هم از استقلال شکایت کرد. در نهایت، پس از رایزنی‌های مختلف، مدیران باشگاه با بازیکن پیشین خود به توافق رسیدند تا او نصف طلبش را بخشیده و بقیه آن را در تاریخ تعیین شده بگیرد. در واقع غلام‌نژاد ۴۰۰ میلیون تومان باید برای فصلی که برای استقلال بازی نکرده، پول بگیرد.

باشگاه استقلال همچنین طلب برخی از بازیکنان بانوان خود را نیز پرداخت کرد و قرار شده در روزهای آینده رایزنی‌ با دیگر طلبکاران ادامه داشته باشد.

 

تسنیم

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-12-31 11:21:00
نظر دهید

۲ نظر
ویلی
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۵
یادش نبخیر علی دایی صفر کیلومترو به سفارش معجزه هزاره سوم گذاشتن مربی تیم ملی، مهدوی کیا و کریمیو دعوت نمیکرد جاش غلام نژاد و حسین کاظمی فیکس بازی میکردن مفت و مسلم یه جام جهانیو از دست دادیم!!
1
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
الان این اتفاق تو پرسپولیس افتاده بود کیروشی پور حداقل یه ایتم 30 دقیقه ای واسش میساخت البته میذاشت شب یه بازی مهم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر