فهرست
نویدکیا گرانترین بازیکن لیگ است؟
نویدکیا گرانترین بازیکن لیگ است؟

نویدکیا گرانترین بازیکن لیگ است؟

آی اسپورت - محرم نویدکیا فرصت تبدیل شدن به گرانترین بازیکن لیگ را از دست داد. در شرایطی که شایعه شده بود، احسان حاج صفی قبل از ترک سپاهان با این تیم قراردادی به ارزش 1.5 تا 1.7 میلیارد تومان بسته بود، کاپیتان سپاهان می توانست بعد از لژیونر شدن حاج صفی، گرانترین بازیکن لیگ شود که به خاطر عدم حضور در تمرینات و بازیهای تیمش، این فرصت را از دست داده است.
روزنامه ایران ورزشی درباره این موضوع نوشته: طبق گزارش سایت سازمان لیگ، محرم برای هر بازی در سپاهان، 45 میلیون تومان از این باشگاه دریافت می کند.
تا الان 5 بازی از لیگ برتر گذشته که اگر محرم در هر 5 بازی حضور پیدا می‌کرد، می‌توانست 225 میلیون به دست بیاورد. رقمی که از نظر خیلی‌ها اصلا کم نیست اما ظاهرا به نظر محرم ارزش چندانی ندارد که به راحتی از آن گذشت. اگر محرم در هر 32 بازی لیگ شرایط بازی پیدا می‌کرد، قراردادش بیش از همه بازیکنان سپاهان و حتی لیگ برتر می‌شد. چرا که اگر محرم قهر نمی‌کرد و می‌توانست هر 32 بازی به میدان برود، بدون پاداش‌ها و آپشن‌هایی که در قرارداد خیلی از بازیکنان وجود دارد، حداقل یک میلیارد و 440 میلیون تومان به دست می‌آورد.

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-09-10 09:05:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر