فهرست
دژاگه در مسیر جدایی از تیم ملی؟
دژاگه در مسیر جدایی از تیم ملی؟

دژاگه در مسیر جدایی از تیم ملی؟

آی اسپورت - آیا کارلوس کی روش حاضر است روی نام اشکان دژاگه خط قرمز بکشد؟ قطعا جواب 99 درصد افراد به این سئوال، منفی است اما روزنامه ایران ورزشی در گزارشی مدعی شده که افت اشکان در بازیهای اخیر تیم ملی شاید به خروج اجباری او از تیم ملی منجر شود. به نوشته این روزنامه، کارلوس که این روزها از دیدن این اشکان غصه می‌خورد و پس از بازی در نشست‌های خصوصی با دستیارانش از این همه افول شماره 21 گلایه می‌کند و انگشت حیرت بر دهان می‌گیرد. اشکان چنانچه خیزش دوباره را آغاز نکند خیلی زود در مسیری قرار می‌گیرد که بازگشت از آن ناممکن خواهد بود. برهه حساسی است. یک اشاره کافی است تا کروش دانه درشت‌هایی را که شاید به زعم او فردای تیم ملی در جام جهانی روسیه را نمی‌توانند تامین کنند از قلم بیندازد.
کی‌روش هشدار بزرگ را وقتی داد که قلم قرمز کشید روی نام مسعود شجاعی که به سبب بازی‌های ضعیف و دوری از میدان هرگز نتوانسته بود انتظارها را برآورده سازد.

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-10 09:11:29
نظر دهید

۱ نظر
KENETH FARIED
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۰۹
استارت حذف اشکان از تیم ملی کلید خورده ... به دلیل تحت فشار گذاشتن و استعفای کیروش درست مثل سرباز کردن خیلی از مهره های اصلی.... حالا بهونه جدید تتو های اشکانه و استارتشم صدا و سیما زده .... به زودی به بهونه کم اثر بودنش و لیگ قطر حذفش میکنن....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر