فهرست
بارسلونا-منچسترسیتی: دوئل های تاثیر گذار
بارسلونا-منچسترسیتی: دوئل های تاثیر گذار

بارسلونا-منچسترسیتی: دوئل های تاثیر گذار

آی اسپورت

پیکه-آگرو

 امیدهای سیتی، در مقابل نگرانی های بارسلونا

جرارد پیکه یکی از بازیکنان بارسلوناست که شرایط خوبی ندارد و به همین دلیل، مارتینو از این بابت نگران است.در بازی با وایادولید، به دلیل مصدومیتی که در بازی آلمریا و اسپانیا گریبان گیر او شده بود، تعویض شد.

پیکه در این چند روزه بدون مشکل تمرین کرده و امشب در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت ولی در مقابل یکی از خطرناک ترین مهاجمان دنیا: سرجیو آگوئرو

منچستر سیتی به این مهاجم خود دل بسته است. عدم حضورش در بازی رفت در ورزشگاه امارات، ضربه ی شدیدی به من سیتی زد و نمایش های فوق العاده اش در طول فصل، باعث شده که امید اول تیمش برای بازگرداندن نتیجه باشد. وی در مقابل تاتنهام از ناحیه همسترینگ مصدوم شد ولی حالا آماده ی بازی کردن است.

پیکه با قد 192 سانتی متر، مشکل کمتری مقابل ژکو و نگردو خواهد داشت ولی در مقابل آگرو با کنترل فوق العاده اش روی توپ، دچار دردسر بزرگی خواهد شد.

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Gerard+Pique+Manchester+City+v+Barcelona+bC6OOcnIF6Nl.jpg

 

مسی-کمپانی

نبودن دمیکلیس می‌تواند تاثیر گذار باشد.

روزنامه های انگلیسی از نبود دمیکلیس به شدت انتقاد کردند ولی سیتی با حضور ناستاسیچ، مشکلی در این زمینه نخواهد داشت. همچنین لسکات نیز یکی از گزینه های این تیم است ولی به درهای خروج استادیوم اتحاد نزدیک است.

کمپانی تنها مانع سرسخت سیتی مقابل مسی خواهد بود که در رقابت های اروپایی، همیشه عالی کار کرده است.

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/02/05/79/72/2057972_w1.jpg

والدس-هارت

تلاش برای بهترین بودن

والدس فصل را بسیار خوب شروع کرد و منتقدانش را به سکوت وادار کرد.ولی مصدوم شد و پس از بازگشتش، خبری از نمایش های خوب اول فصلش نیست.

کاملا بر خلاف والدس، هارت فصل را بسیار بد شروع کرد. اشتباهات متعدد و متوالیش باعث شد که وی نیمکت نشین پنتیلیمون شود. ولی هارت رفته رفته خوب کار کرد و دیگر خبری از اشتباهات عجیب اول فصلش نیست.

http://cdn1.therepublic.com/smedia/c/b/cb0f9417783e49abb5fae547f56122cc/inline_704628777086.jpg

بوسکتس-توره

تعیین کنندگان برنده ی بازی

سرجیو بوسکتس و یحیی توره( با وجود اینکه پیگرینی دو هافبک دفاعی در ترکیبش قرار می‌دهد) مشخصا از بهترین هافبک های دنیا هستند. هر کدام سبک خاص خود را دارند. هافبک اسپانیایی بیشتر از جایگیری های خوبش، به تکنیک و دید خوبش مشهور است و هافبک ساحل عاجی، به حرکات قدرتمند پا به توپ و به موقع رساندن خود در حملات مشهور است. اگر بوسکتس خوب کار کند، بارسا جشنی دیگر در نوکمپ برگزار خواهد کرد و اگر توره بدرخشد، نوکمپ به سکوت وادار خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-03-12 16:12:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر