فهرست
دو فینال امروز در لیگ یک/ دست‌نشان نارگیله!
دو فینال امروز در لیگ یک/ دست‌نشان نارگیله!

دو فینال امروز در لیگ یک/ دست‌نشان نارگیله!

آی اسپورت- برای تیم‌های مدعی صعود در لیگ دسته اول امروز روز مهم و سرنوشت‌سازی است. روزی که دو بازی حساس میان صدر جدولی‌ها برگزار می‌شود و نتیجه این دو بازی می‌تواند جایگاه تیم‌های مدعی را بیش از پیش تثبیت کند.
در لیگ یک، تیم پیکان که با قدرت و برای حضور در لیگ برتر بسته شده بود تا این لحظه با 13امتیاز از 5بازی شرایط خوب و حاشیه امنیت مناسبی در صدر جدول پیدا کرده است. اما تیم‌های تعقیب‌کننده پیکان شرایط نزدیکی دارند و از قضا امروز تیم‌های دوم تا پنجم جدول باید طی دو بازی 6امتیازی در اردبیل و آبادان روبروی هم بایستند.
در اردبیل تیم‌های دوم و چهارم جدول یعنی فجرسپاسی و شهرداری اردبیل به مصاف هم می‌روند و در آبادان صنعت نفتِ رده پنجمی با تیم سوم جدول یعنی ماشین‌سازی دیدار می‌کند. اگر  این دو بازی برنده داشته باشند، دو تیم برنده جایگاه خود را در رتبه‌های دوم و سوم پشت سر پیکان تثبیت کرده و با امیدواری به هفته‌های آتی نگاه می‌کنند. اما تساوی در این دو بازی می‌تواند شرایط را پیچیده‌تر و تیم‌های بعدی را به بالای جدول نزدیک‌تر کند.
امروز جدال نادر دست‌نشان با کارلوس مانوئل پرتغالی در آبادان و مصاف محمد ربیعی با اصغر کلانتری در اردبیل چهره مدعیان صعود را تا حدود زیادی روشن خواهد کرد.
     
آی اسپورت
2015-09-10 11:10:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر