فهرست
رحمتی: دیشب تلخ ترین شب زندگی ام را پشت سر گذاشتم!
رحمتی: دیشب تلخ ترین شب زندگی ام را پشت سر گذاشتم!

رحمتی: دیشب تلخ ترین شب زندگی ام را پشت سر گذاشتم!

سید مهدی رحمتی در دیدار شب گذشته تیمش برابر الریان اشتباه بدی داشت که باعث شد استقلال مغلوب تیم قطری شود. رحمتی درباره این دیدار گفت: در همین ابتدای صحبت هایم باید از همه مربیان، بازیکنان و هم تیمی هایم و همچنین هواداران واقعی استقلال عذر خواهی کنم و اعتراف می کنم دیشب تلخ ترین شب زندگی ام بود.


اشتباه وحشتناک: : دیشب شب من نبود و متاسفانه هر چه از دقایق بازی می گذشت خود را بیشتر مدیون مردم و بازیکنان و طرفداران استقلال دیدم.می دانم فوتبالدوستان ابرانی از باخت مقابل تیم های ایرانی ناراحت می شوند که به همین دلیل از طرفداران استقلال عذر می خواهم.


واکنش قلعه نویی : بعد از اینکه بازی تمام شد قلعه نویی در رختکن گفت فوتبال همین است و اشکالی ندارد او می گفت فدای سرت که این اتفاق افتاد. بازیکنان نیز خیلی ناراحت بودند و حتی به من دلداری دادند که این موضوع ناراحتی من را دوچندان کرد. آنها هر چه تلاش کردند من زحماتشان را بر باد دادم و حالا هم از این طریق از آنها عذر خواهی کرده و قول می دهم تمام تلاشم را برای صعود استقلال به دور بعد بازی ها انجام بدهم.


حرف آخر: فوتبال همین است ولی من یاد گرفته ام که احساس مسئولیت داشته باشم. وقتی زحمت هم تیمی هایم را بر باد دادم باید این شهامت را داشته باشم که از همه عذر خواهی کنم و ترسی هم از این موضوع ندارم. فقط امیدوارم خدا به من عزت بدهد تا رفتار پهلوانانه مربیان،بازیکنان و تمامی ارکان باشگاه استقلال را جبران کنم.
     
آی اسپورت
2014-03-12 13:44:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر