فهرست
رکوردهای منفی تراکتور/ چهار ساعت و هشت دقیقه حسرت
رکوردهای منفی تراکتور/ چهار ساعت و هشت دقیقه حسرت

رکوردهای منفی تراکتور/ چهار ساعت و هشت دقیقه حسرت

آی اسپورت- نتایجی که تیم تراکتورسازی در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر گرفت، هرگز برای مسئولان و هواداران این تیم راضی‌کننده نبود. حالا در آغاز مجدد این رقابت‌ها سرخپوشان هم‌قسم شده‌اند تا دوباره به روزهای اوج برگردند و مشکل تیم‌شان در نتیجه‌گیری را حل کنند.
دو مشکل عمده تراکتور که در هفته‌های ابتدایی کاملا مشهود بوده، یکی ضعف شدید گلزنی در خط حمله و دیگری عدم توفیق در بازی‌های خانگی بوده است. دقیقا دو آیتمی که در فصل گذشته نقطه قوت تراکتوری‌ها محسوب می‌شد در این فصل و تا اینجا به نقاط ضعف این تیم بدل شده‌اند.


ضعف در خط حمله/ 248 دقیقه حسرت
مشکل گلزنی در تیم تراکتورسازی بیداد می‌کند و این تیم با وجود خریدهای گران‌قیمت در خط حمله خیلی سخت گل می‌زند. تراکتوری‌ها الان 248دقیقه است در حسرت به ثمر رساندن گل هستند و این عدد برای لیگ پانزدهم تا این مقطع یک رکورد محسوب می‌شود. حتی تیم‌های ته جدولی هم تا این حد در حسرت گلزنی نمانده‌اند اما تراکتور بعد از گلی که سروش رفیعی در بازی راه‌آهن زد تا این لحظه دیگر موفق به گلزنی نشده است.
تراکتور در 5 بازی فقط 4 گل زده دارد که تازه نیمی از این 4 گل هم توسط مدافع این تیم یعنی شجاع خلیل‌زاده به ثمر رسیده است. خط حمله پرقدرتِ فصل گذشته که آقای گل فصل را هم در ترکیب داشت در این فصل هنوز نتوانسته کاری از پیش ببرد.
 

پرشورها نیستند، تیم در تبریز نمی‌برد
آمار ضعیف تراکتورسازی در بازی‌های خانگی، یکی از اتفاقات عجیب لیگ پانزدهم تا این مقطع بوده است. تراکتوری‌ها که در این فصل هواداران پرشورشان را کمتر در ورزشگاه می‌بینند طی 3بازی خانگی به 3تساوی رسیده‌اند و در جدول بازی‌های خانگی رتبه دوازدهم را بین 16 تیم دارند. البته تنها پیروزی تراکتور در این فصل مقابل رقیب همشهری و در شهر تبریز به دست آمده اما در آن بازی تراکتوری‌ها میهمان محسوب می‌شدند.

...هنرش نیز بگوی
البته در کنار این دو نقطه‌ضعف، باید از استواری این تیم در خط دفاعی هم به عنوان نقطه قوت یاد کرد. تراکتور در 5بازی فقط 3 گل خورده که از این منظر بعد از استقلال خوزستان دومین خط دفاعی برتر لیگ را در اختیار دارد. این تیم با شکستن طلسم بازی‌های خانگی و بهبود آمار گلزنی یکی از مدعیان قهرمانی لیگ خواهد بود.

کد خبر: 9411
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-10 13:16:03
نظر دهید

۴ نظر
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ؟
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۴۶
من یکی که همه بازیهای تیراختورو ب استادیوم میرفتم دیگه نمیرم تا بحال اقایان نقشه را خوب اجرا کردند مهمترین قسمت نقشه ی نابود سازی تیراختور هوادارنش بود ک اونو ازش گرفتن مونده خود تیم ک سال بعد میره دسته یک و در اخر هم منحل میشه و ما میگیم روزی روزگاری تیراختورررررری بود .......
هوشیاری هوادار= پیشرفت و حرفه ای گری تیم
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
تا وقتی تونی چی های نادان و شیرین عقل محو تماشای معشوقه خود هستند استادیوم هیچ وقت یک سومش هم پر نخواهد شد..کسایی هم که نمی ان حق دارن چون سر و کله زدن با این تعداد غیرممکنه چون در اصل با کلمه منطق و تعقل کاملا بیگانه اند و دیدنه اینکه تیمه محبوبه دیارت افتاده دسته یه سری خائن و از کار افتاده و حمایته یه عده از اینها واقعا زجر اوره اینا همونایین که تحته تاثیره عباسی به همه بازیکنای متعصب و پایه هاو سرمایه های این تیم انگه خیانت و غیره زدن و فراریشان دادن و با کوته فکری تمام , تونی تونی کردن . حالا زمین و زمان از ضعفهای فنی تاکتیکی و مدیریتی تونی میگن و همین یه عده البته اندک به دلیله عاجز بودن از درکه مسایل و iq پایین میگن هر کی از تونی انتقاد کنه دشمنه و خائن .. همیشه یه عده هستن که تو کل تاریخ مانعی برای رشد و پیشرفته سرزمینمان بوده اند و با ارزش ندادن و سوزاندن مهره ها و سرمایه خودی در واقع جلوی خودشان و دیارشان را گرفته اند
سحر
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۱۳
بیاید دوباره مثل سالهای پیش حمایت کنیم تا تیممون با تکیه به ما بتونه خیلی راحت بزنه به قلب خط دفاع حریف و برای سومین بار آقای گل لیگ از تیم ما باشه،بیاید به ورزشگاه تا با اومدنمون چشم دشمنامون رو کور کنیم و پوز حریف رو به خاک بمالیم بیاید تا تیرختورمون رو به جایگاه واقعیش تو جدول برسونیم،ما نباید تیرختورمون رو تنها بزاریم،......یاشاسین منیم گوزل آذربایجانیم یاشاسین منیم تیرختوروم.
حسن راه کاری
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۳۵
مسئولین تراکتور با شکایت به فیفا شک مثبتی برای حضور هواداران ایجادکنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر