فهرست
نصری: برای پیروزی مقابل بارسا هر کاری خواهیم کرد
نصری: برای پیروزی مقابل بارسا هر کاری خواهیم کرد

نصری: برای پیروزی مقابل بارسا هر کاری خواهیم کرد

آی اسپورت- در یک مصاحبه با سایت رسمی منچستر سیتی، سمیر نصری بهترین راه خروج از شرایط حال و حاضر را پیروزی مقابل بارسلونا و صعود به مرحله ی بعد لیگ قهرمانان دانست.

وی گفت: "خدا را شکر که چهارشنبه یک بازی بزرگ پیش رو داریم.

بهترین راه است که بازی ویگان را فراموش کنیم و روی آینده تمرکز کنیم.به بارسلونا فکر خواهیم کرد و سعی می‌کنیم که مثبت فکر کنیم ودر آنجا نتیجه بگیریم.

شنبه مقابل ویگان خوب نبودیم و نمایش ضعیفی داشتیم.

وقتی ضربه ی ژکو به تیرک خورد و توپ هایمان گل نشد،این فکر به ذهن می‌رسد که انگار امروز، روزتیمت نیست.اوضاع آنطور که می‌خواهی پیش نمی‌رود.جنگیدیم ولی دیر شده بود.تنها 30 دقیقه خوب بازی کردیم.در این سطح این میزان قابل قبول نیست زیرا هر تیمی می‌تواند شما را شکست دهد."

این بازیکن فرانسوی درباره ی بازی با بارسلونا سخن گفت و اینکه آنها هرکاری برای پیروز شدن انجام خواهند داد.

وی گفت: "بازی فوق العاده ای خواهد شد بنابراین با تغییر دادن نتیجه، در واقع کار فوق العاده ای انجام داده ایم. ولی باید متمرکز باشیم و از بازی ویگان درس بگیریم.

فکر می‌کنم که هر چیزی در فوتبال ممکن است.بازی بارسا مقابل وایادولید را دیدم. آن بازی نشان داد که آنها هم انسان هستند. تیم فوق‌العاده ای هستند و به آنها احترام می‌گذاریم. باید تمام توانمان را از سوت شروع بازی به میان بگذاریم.

نوکمپ همیشه خاص بوده است. بازی کردن در آنجا همیشه احساس ویژه ای دارد. سخت خواهد بود ولی اگر ما نقاط قوت خود را بشناسیم، می‌توانیم موفق شویم. سعی می‌کنیم که امیدوار باشیم.

شرایط دقیقا مانند دقایق پایانی بازی با ویگان است و می‌خواهیم بازی مقابل بارسا را مانند 30 دقیقه ی پایانی ویگان، شروع کنیم. دو گل عقب بودیم و چیزی برای از دست دادن نداشتیم. اگر شکست هم بخوریم، فرقی نمی‌کند ولی اگر نتیجه بگیریم فوق العاده خواهد شد. از ابتدا حمله کنیم و سعی کنیم گل بزنیم."

     
آی اسپورت
2014-03-12 14:26:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر