فهرست
کنفرانس آرسنال-تاتنهام: نقش داور در برد و باخت؟
کنفرانس آرسنال-تاتنهام: نقش داور در برد و باخت؟

کنفرانس آرسنال-تاتنهام: نقش داور در برد و باخت؟

آی‌اسپورت- بازی مهم هفته دوازدهم لیگ برتر دربی لندن بود که آرسنال با 2 گل موفق شد تاتنهام را شکست دهد. در پایان بازی پوچتینو معتقد بود این شکست نتیجه تصمیم‌های اشتباه داور بوده و از طرف دیگر ونگر هم به داوری‌های هفته‌های گذشته انتقاد داشت. نشست خبری دو مربی را می‌خوانید:

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال: دو هفته پیش (برابر منچسترسیتی) ما گلی خوردیم که زننده آن در آفساید بود اما نه آفساید میلی‌متری بلکه آفساید یک متری. آن موقع اما هیچ کسی پیدا نشد که یک کلمه حرف بزند. حالا که آفسایدی میلی‌متری علیه ما گرفته نشده است، البته خودم هم آن را نگاه کرده‌ام و شک دارم که آفساید بوده باشد (صحنه گل اول آرسنال) دارید از آفساید بودن گل ما حرف می‌زنید. ضمناً خطایی که روی سانچس رخ داد هم  خطا بود. چطور می‌شود که وقتی ما چنین گل‌هایی می‌خوریم حتی اگر یک متر در آفساید باشد، همه چیز عادی است اما زمانی که ما گلی آن هم مشکوک به آفساید می‌زنیم من باید در کنفرانس خبری درباره‌اش جواب پس بدهم؟

پوچتینو، سرمربی تاتنهام: خطایی صورت نگرفت و بعدش هم که گل در موقعیت آفساید زده شد. همه چیز خیلی واضح بود، نبود؟ توضیح باختی که به این شیوه رقم می‌خورد سخت است. برخی جزئیات که شاید جزئیات بزرگی هم بودند، همه چیز را تغییر دادند چون قبل از گل اول آرسنال، گرانیت ژاکا از آرسنال باید اخراج می‌شد و خطایی هم که منجر به گل حریف شد اصلاً خطا نبود و گل هم آفساید بود. آن گل جریان بازی را تغییر داد اما ما چاره‌ای نداریم جز اینکه نتیجه را بپذیریم. بعد از آن گل بازی از کنترل ما خارج شد. اگر شما بازی را آنالیز کنید، خواهید دید که تا زمانی که گل اول به ثمر نرسیده بود، تیم ما داشت خوب کار می‌کند و به نظر من تیم برتر میدان بود. به نظر من بازی پایاپای بود اما زمانی که یک اشتباه بزرگ، اشتباهی در این اندازه مرتکب می‌شوید (اشاره به اشتباهات داور) آن هم نه یکی بلکه دو تا اوضاع عوض می‌شود و تمام برنامه‌های‌تان به هم می‌ریزد. من فکر می‌کنم که این اشتباهات روی روحیه و عملکرد تیم ما تأثیر گذاشت و ما خیلی سریع گل دوم را هم خوردیم و بازگشت به بازی در چنین شرایطی بسیار سخت است.

     
آی اسپورت
2017-11-19 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر