فهرست
پدیده در سایه/ مهدی قبل از طارمی به اروپا می‌رسد؟
پدیده در سایه/ مهدی قبل از طارمی به اروپا می‌رسد؟

پدیده در سایه/ مهدی قبل از طارمی به اروپا می‌رسد؟

آی اسپورت- این روزها دنیا به کام سردار آزمون و مهدی طارمی است. دو مهاجم گلزن تیم ملی آن‌قدر روی بورس قرار گرفته‌ و نگاه‌ها را به سمت خودشان کشانده‌اند که کسی یادش نیست در این فوتبال مهاجمان دیگری هم مشغول درخشش و گلزنی هستند و حتی تا همین چند ماه قبل نسبت به سردار و مهدی موفق‌تر و به خط حمله تیم ملی نزدیک‌تر بودند. مثل مهدی شریفی که در آستانه جام جهانی برزیل، جزو آخرین خط‌خورده‌های تیم ملی بود و کیلومترها جلوتر از طارمی حرکت می‌کرد. او هنوز هم از فرم آمادگی خارج نشده و به عنوان یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر، احتمالا لژیونر بعدی فوتبال ایران هم خواهد بود.
همزمان با پیشنهادی که از بوندس‌لیگای2 به دست حاج‌صفی رسید و او را روانه فرانکفورت کرد، صحبت از پیشنهاد باشگاه راپیدوین به مهدی شریفی هم مطرح شده بود. اما انتقال این بازیکن به اتریش هنوز محقق نشده است. این‌که پیشنهاد رسمی از باشگاه اتریشی نرسیده و یا این‌که سپاهان از ترس افت شدید نتایجش راضی نشده دو بازیکن اصلی و موثرش را همزمان به اروپا بفرستد مشخص نیست. اما آنچه مشخص است مهدی شریفی زیاد در ایران ماندگار نخواهد بود و دیر یا زود با یک پیشنهاد خوب به جمع لژیونرهای ایرانی اضافه خواهد شد.
گلزن 23ساله سپاهان اگرچه هنوز فرصت کافی برای حضور و درخشش در تیم ملی پیدا نکرده اما حتی بدون حضور در تیم ملی هم به اندازه کافی اسم در کرده و مشتریان خودش را در میان تیم‌های خارجی دارد. او هم به زودی روانه اروپا خواهد شد و شاید آن وقت نگاه کی‌روش را هم به شکل مهربان‌تر و خریدارانه‌تری به دنبال خودش ببینید.

کد خبر: 9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-10 17:57:29
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۵۱
ممنون از آی اسپرت ک هوای شهدستانیهاروهم داره
-
جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۰۷
چجوری می تونی این کوتولرو با طارمی مقایسه کنی؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر