فهرست
نویل: ونگر باید مانند رفتار فرگوسن با رونالدو، با اوزیل برخورد کند
نویل: ونگر باید مانند رفتار فرگوسن با رونالدو، با اوزیل برخورد کند

نویل: ونگر باید مانند رفتار فرگوسن با رونالدو، با اوزیل برخورد کند

آی اسپورت- گری نویل معتقد است که مسئولیت نمایش های ضعیف اوزیل در چند هفته ی اخیر بر دوش آرسن ونگر است و این سرمربی فرانسوی باید از متد فرگوسن استفاده کند.

اوزیل یک شب ضعیف دیگر را سپری کرد و به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در بین دو نیمه تعویض شد و در پایان بازی، تیمش در مونیخ از یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

به نظر می‌رسید که این هافبک آلمانی پس از گلزنی و نمایش خوب در مقابل اورتون در بازی روز شنبه دوران ضعیفش را پشت سر گذاشته ولی بازی او در آلیانز آرنا ثابت کرد که اوزیل با مشکلی جدی دست و پنجه نرم می‌کند.

گری نویل در این رابطه در توییترش نوشت: " اوزیل دوران سختی را پشت سر می‌گذارد.مشخص است که در چند ماه اخیر وضعیت خوبی ندارد و در اولین فصل حضورش در لیگ برتر( بدون تعطیلات زمستانی) و همچنین پولی که برایش پرداخت شده، این اتفاقات عجیب نیست.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که به سختی به دنبال آرامش است.با این حال آرسنال با حضور او تیم بهتری خواهد شد و وی با قدرت باز خواهد گشت.

بدون وجود تعطیلات زمستانی این اتفاق عجیب نیست. سرمربی با تجربه ای مثل ونگر باید این فرصت را به او می‌داد. دو هفته ی اول زمستان را باید به تعطیلات می‌رود. مانند رونالدو در فصل اول حضورش."

     
آی اسپورت
2014-03-12 14:47:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر