فهرست
په‌په: مورینیو صبح ها جلوی آینه نمی‌رود !
په‌په: مورینیو صبح ها جلوی آینه نمی‌رود !

په‌په: مورینیو صبح ها جلوی آینه نمی‌رود !

آی اسپورت- په‌په به صحبت های ژوزه مورینیو مبنی بر اینکه "بازیکنان رئال مادرید زمان زیادی را جلوی آینه می‌گذرانند"، واکنش نشان داد.

سرمربی 51 ساله چلسی، سه فصل در برنابئو سپری کرد و پس از شکست در فینال کوپا دل ری مقابل اتلتیکو، از سمتش استعفا داد.

هفته ی گذشته در کنفرانس خبری، از شاگردان سابقش انتقاد کرد ولی مدافع پرتغالی صحبت های هم وطنش را قبول ندراد.

وی در مصاحبه با مارکا گفت: " به نظر می‌رسد مورینیو تنها انسانی است که وقتی صبح ها از خواب بیدار می‌شود، در آینه به خود نگاه نمی‌کند.

در این مسائل غرق نشده ایم. این موضوع بخشی از زندگی روزانه است و بر روی ما هیچ اثری نگذاشته است. برای ما طبیعی است که به تصویری که از ما منتشر می‌شود، دقت کنیم زیرا این تصاویر می‌تواند بر وجهه ی باشگاه تاثیر بگذارد.

وقتی مقابل دوربین ها و مطبوعات هستیم، فکر می‌کنم که کاملا قابل قبول باشد."

مورینیو با تکیه بر نمایش های خوب دیگو لوپز، کاپیتان رئال مادرید ایکر کاسیاس را نیمکت نشین کرد و په‌په تایید می‌کند که وی از کاپیتانش حمایت کرده است.

"برای این که او ایکر کاسیاس بود از وی حمایت نکردم. بلکه به این خاطر که کاسیاس هم تیمی ام بود و کارهای بزرگی برای رئال مادرید انجام داده بود."

کارلو آنچلوتی به جای مورینیو بر نیمکت رئال نشست و په‌په از انگیزه و خوشحالی بازیکنان رئال از کار کردن با این سرمربی ایتالیایی صحبت کرد.

وی گفت: " آنچلوتی آرامش را به تیم تزیرق کرد. خودش بازیکن بوده و می‌داند که از کجا آمده است.همه چیز را آرام کرد و آسایش خاطر مورد نیاز ما برای خوب بازی کردن را فراهم کرد.

از کارکردن با او بسیار خوشحالم زیرا او به بازیکنان بسیار نزدیک است و نیازهایشان را درک می‌کند."

     
آی اسپورت
2014-03-12 16:10:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر