فهرست
استقلال با «سر» به فولاد رسید
استقلال با «سر» به فولاد رسید

استقلال با «سر» به فولاد رسید

تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 و 40 دقیقه در مرحله یک شانزدهم جام حذفی در ورزشگاه تختی تهران و در حضور 2200 تماشاگر( طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه) به مصاف تیم شهرداری سمنان رفت که مسابقه با نتیجه 5 بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و در 6 دقیقه اول مسابقه حملات زیادی روی دروازه حریفش انجام داد.
گل: در دقیقه 22 ارسال میثم مجیدی در محوطه جریمه شهرداری سمنان را سجاد شهباززاده با یک ضربه سر تبدیل به گل اول استقلال کرد. بعد از گل بازیکنان تیم شهرداری حملات نصفه و نیمه‌ای روی دروازه استقلال انجام دادند.در دقیقه 44 ضربه کاشته استقلال را یعقوب کریمی زد که دروازه‌بان شهرداری با یک واکنش خوب دفع کرد.
نیمه دوم:
گل دوم: در در دقیقه 46 شروع نیمه دوم توپ به سجاد‌ شهباززاده رسید و او با یک ضربه آرام گل دوم استقلال را به ثمر رساند. آبی‌پوشان در نیمه دوم اجازه خودنمایی به بازیکنان حریف ندادند و مدام روی دروازه شهرداری حمله کردند.
گل‌سوم: در دقیقه 66 پروپیچ با یک ضربه سر شیرجه‌ای گل سوم آبی‌پوشان تهرانی را به ثمر رساند.
گل چهارم: در دقیقه 75 ارسال فخرالدینی روی سر پروپیچ فرود آمد تا او با یک ضربه سر گل دوم خودش و گل چهارم استقلال را بزند. گل پنجم: در دقیقه 83 ارسال محسن کریمی روی سر میلاد فخرالدینی فرود آمد تا این بازیکن با یک ضربه سر گل پنجم استقلال را به ثمر برساند.
در دقیقه 86 حنیف عمران زاده دچار مصدومیت شد و با توجه به اینکه استقلال هر سه تعویضش را هم انجام داده بود آبی پوشان در این دقایق 10 نفره بازی کردند. سیدرضا مهدوی داور مسابقه به امین حاج‌محمدی و علیرضا رمضانی از استقلال و محسن کامران پور از شهرداری سمنان کارت زرد نشان داد.
استقلال در مرحله یک هشتم باید به مصاف برنده دیدار فولاد خوزستان و ایثار جیرفت برود. دیداری که تا دقایق پایانی 5 بر صفر به سود فولاد در جریان است. به این ترتیب فولاد خوزستان حریف بعدی آبی‌پوشان است
ترکیب تیم شهرداری سمنان: مهیار طاهریان، حامد ترابی، میثم حافظی، مصطفی فولادی، مرتضی جزینی، حمیدرضا گل‌هاشم( از دقیقه 83 امیرحسین عرب حجی)، سیدعلی زرگر، مسعود مشیری، محسن کامران پور( از دقیقه 59 محمد فغانی افروزی)، سیدمرتضی نبوی( از دقیقه 50 حسین شمسی)، محمد حسین نوحی
سرمربی: علی اکبر مختاری
ترکیب تیم استقلال: وحید طالب لو، حنیف عمران زاده،امین حاج محمدی، محمدرضا خرسندنیا،روزبه چشمی، یعقوب کریمی، جابر انصاری، میثم مجیدی( از دقیقه 63 پروپیچ)، علیرضا رمضانی( از دقیقه 63 محسن کریمی)، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده( از دقیقه 70 فرشید اسماعیلی) سرمربی: پرویز مظلومی
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-09-11 20:52:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر