فهرست
مظلومی: سازمان لیگ بازی با راه‌آهن را عقب بیاندازد
مظلومی: سازمان لیگ بازی با راه‌آهن را عقب بیاندازد

مظلومی: سازمان لیگ بازی با راه‌آهن را عقب بیاندازد

آی اسپورت- بعد از برد پنج گله‌ی استقلال در اولین قدم از جام حذفی امسال، پرویز مظلومی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی حاضر شد و گفت:

می‌توانستیم بیشتر هم بزنیم
قبل از بازی هم گفتم بازی خوبی در پیش خواهیم داشت و نیمه اول خیلی خوب دویدند. فقط یک گل زدیم اما در نیمه دوم با شناختی که از حریف پیدا کردیم 4 گل دیگر هم زدیم و می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. به حریف خسته نباشید می‌گویم که خیلی خوب بازی کردند.حریف قابل احترامی بود و خیلی خوب در بازی دویدند البته خیلی فشرده بازی می‌کردند و سعی می‌کردیم دفاع آنها را باز کنیم که این کار را بازیکنان انجام دادند. این مسابقات جام حذفی است و احتمال هر اتفاقی هست برای ما صعود به مرحله بعد بود که این کار را کردیم.
سازمان لیگ بازی با راه‌آهن را عقب بیاندازددر مورد زمان بندی حرف داریم و امروز قرار بود با نفت بازی کنیم اما چون این تیم درگیر مسابقات آسیایی است و تیم ملی هم بازی داشت به آنها احترام گذاشتیم و بازی با نفت عقب افتاد اما سازمان لیگ با ما همکاری نمی‌کند و بازی‌های ما فشرده است. سه شنبه با گسترش بازی داریم و بعد با نفت 30 شهریور بازی داریم و دوم مهرماه هم باید با راه آهن بازی کنیم که در این زمان فرصت ریکاوری هم نداریم و از سازمان لیگ می‌خواهم که با ما همکاری کنند همانطور که ما با آنها همکاری کردیم. بعد بازی با نفت تعطیلی زیاد است و چه اجباری است که 3 روز بعد با راه آهن بازی کنیم؟ از سازمان لیگ تقاضا دارم که بازی با راه آهن را عقب بیندازند چون ملی‌پوشان ما هم ریکاوری نکردند و با این شرایط بازیکنان ما به مشکل می‌خورند.

یکی در میان به دروازه‌بان‌ها بازی نمی‌دهیم
امروز به چند بازیکن استراحت دادیم تا آنها برای بازی روز سه‌شنبه آماده باشند و به دنبال بازی دادن یکی درمیان به دروازه‌بان‌ها نیستم و امروز نیاز بود به طالب‌لو بازی بدهیم. تا روز سه‌شنبه طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که بازیکنان ریکاوری کنند و خستگی‌شان در برود.کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-11 21:18:15
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
پرویز مظلومی و جلالی استاد جاهای نرم گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر