فهرست
گزارش ویژه: گروهان 32 نفره فوتبالیست های سرباز خوزستان
گزارش ویژه: گروهان 32 نفره فوتبالیست های سرباز خوزستان

گزارش ویژه: گروهان 32 نفره فوتبالیست های سرباز خوزستان

آی اسپورت - در این میان 7 بازیکن د ر لیگ برتر، هفت بازیکن در لیگ دسته یک(آزادگان)، هشت بازیکن در لیگ دسته دوم و 10بازیکن در لیگ دسته سوم، تعداد بازیکنان خوزستانی را در لیگ های مختلف کشور تشکیل می دهند و این در حالی است که در کنار هم می توانند تشکیل دهنده یک تیم نظامی خوب باشند.


ملوان انزلی:محمد حسین کنعانی زادگان، آرش افشین، فرزاد جعفری، حسین شنانی و امین جهان کهن سربازان خوزستانی این تیم محسوب می شوند و رضا درویشی بازیکن آزادی است که به میل خود به عضویت ملوان بندر انزلی درآمده است.

همچنین از 6 بازیکن خوزستانی، فقط 2 نفر از آنها به نام های محمد حسین کنعانی زادگان و‌آرش افشین بازی می کنند و بقیه آن بازیکنان فرصت بازی را در این تیم پیدا نکردند.

تراکتور سازی : نایب قهرمان فصل پیش، در لیگ پانزدهم چهار بازیکن خوزستانی را جذب کرده است که همگی آنان برای گذراندن خدمت سربازی راهی تراکتور شده اند و نکته قابل توجه دیگر آن است که 3 نفر از چهار بازیکن جذب شده فصل پیش در فولاد خوزستان توپ می زدند که این موضوع بارهای بار از طرف مسئولان فولاد خوزستان به فدراسیون اعلام شده است که باعث نقطه ضعف ما در جذب بازیکنان می شود و نمی توان بازیکنی را از پایه پرورش داد و در موقع بهره برداری تیمی دیگر از آنان استفاده کند.

فجر شهید سپاسی :سروش سعیدی، صادق صادقی، رضا مرادی، مصطفی ماهی، میثم شاه مکوندزاده، رضا طاهری ورضا جباری، بازیکنانی بودند که در این فصل به این تیم اضافه شدند تا بتوانند بدون هیچ حاشیه ای دوران خدمت سربازی خود را سپری کنند.

نیروی زمینی: سعید حلانی، امیر شرفی، محمد کوشی، میثم کریمی، عباس عسکری، محمد معاوی، ساسان شیرمردی و محمد جلیزی هشت بازیکن خوزستانی این تیم را در فصل جدید تشکیل می دهند.

  عقاب تهران:کوشا بختیاری زاده، ساسان قاسمی، حسن معاوی، فرشاد خینفر، شهاب قنبری، علیرضا کاکه، سعید درویشی، مهدی سرداری، سیداحمد تفاغ و شاهین جلیزی 10 بازیکن خوزستانی این فصل عقاب تهران محسوب می شوند.


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-09-12 15:25:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر