فهرست
آخرین فرصتِ فرشاد / تو همونی که میتونی؟
آخرین فرصتِ فرشاد / تو همونی که میتونی؟

آخرین فرصتِ فرشاد / تو همونی که میتونی؟

آی اسپورت- نوبتی هم اگر باشد، امروز نوبت فرشاد احمدزاده است تا میخ خودش را در پرسپولیس بکوبد و تاثیر خودش را روی بازی این تیم به ثبت برساند. از ابتدای فصل جدید با این‌که پرسپولیس نتایج خوبی نگرفته و امتیازات این تیم کم‌شمار بوده‌اند اما هر یک از عناصر هجومی سرخپوشان به نوعی با گلزنی و ارسال پاس گل درخشش و تاثیر خودشان را نشان داده‌اند. مهدی طارمی، امید عالیشاه، علی علیپور و هادی نوروزی همگی طعم گلزنی را در لیگ برتر چشیدند و این تنها فرشاد احمدزاده بود که نتوانست سهم خودش را از گل‌های پرسپولیس دریافت کند
در روزهای تعطیلی لیگ به دلیل بازی‌های ملی، ستاره‌های اصلی سرخپوشان اغلب در اردوهای تیم ملی و امید درگیر بودند. اما فرشاد احمدزاده بدون این مشغله‌ها و درگیری‌ها کاملا در اختیار تمرینات پرسپولیس بود. او سه هفته فرصت داشت تا سنگ‌های خودش را با پرسپولیس وا بکند و برای درخشش دوباره تلاش کند. مسابقه امروز با پیکان در جام حذفی، جایی که نیمی از پرسپولیسی‌ها خسته از سفرهای طولانی در آن حاضر می‌شوند، فرصت مناسبی است تا فرشاد استحقاق خودش را به هواداران تیم نشان بدهد و جایش را در ترکیب اصلی حفظ کند.
فرشاد احمدزاده دو سال قبل در گمنامی مطلق از پرسپولیس رفت و بعد از سپری کردن سربازی به عنوان یک بازیکن کامل به تیم برگشت. اما هنوز نتوانسته درخششی که در تراکتورسازی داشت را در پرسپولیس هم تکرار کند و از سوی هواداران با انتقادات زیادی روبه‌رو شده است. بازی امروز شاید آخرین فرصت او برای درخشش و تثبیت در ترکیب قرمزها باشد. به خصوص که محسن مسلمان هم روابطش را با برانکو بهبود بخشیده و در انتظار یک فرصت برای ورود به ترکیب اصلی است.

کد خبر: 9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-12 15:11:34
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۰۱
فرشاد از امروز درخشش اغاز میشه و همچنین مسلمان
سجاد محرمی
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۰۲:۲۹
این یک سنت دیرینه هست هر کی از تراختور میره عاقبتش همینه برای مثال کرار سید صالحی انصاریفرد حاتمی و ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر