فهرست
برنامه فوتبالی‌ترین روز تابستان / از حالا تا خودِ نیمه‌شب
برنامه فوتبالی‌ترین روز تابستان / از حالا تا خودِ نیمه‌شب

برنامه فوتبالی‌ترین روز تابستان / از حالا تا خودِ نیمه‌شب

آی اسپورت- روز شنبه 21 شهریورماه، که ساعتی قبل با مسابقه والیبال ایران و لهستان آغاز شد تا آخرین ساعات با رقابت‌های جالب و حساس ورزشی همراه خواهد بود. والیبال، فوتبال داخلی، فوتبال خارجی، کشتی قهرمانی جهان،... امروز کلا فرصت سر خاراندن ندارید! پس همه شرایط را مهیا کنید چون تا نیمه‌شب فرصت تکان خوردن از پای تلویزیون را ندارید.
 
ساعت 16:15 ؛ اورتون - چلسی
بعد از ظهر تمام‌فوتبالی شما از ساعت 16:15 آغاز خواهد شد. «اورتون – چلسی» در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کنند و این بازی را می‌توانید از شبکه ورزش دنیال کنید.

ساعت 18:30 ؛ اسپانیول - رئال مادرید
ساعت 18:30 در آغاز هفته سوم لالیگا «اسپانیول و رئال مادرید» به مصاف هم می‌روند. این بازی هم از شبکه ورزش پخش می‌شود و در فاصله بازی قبلی تا این بازی فقط به اندازه یک چای خوردن وقت دارید.

ساعت 18:40 ؛ پرسپولیس - پیکان
همزمان با بازی رئال، در شبکه3 هم اتفاقات مهمی در جریان است. پرسپولیس و پیکان حساس‌ترین بازی این مرحله از جام حذفی را برگزار می‌کنند. این بازی که از 18:40 آغاز می‌شود حتی ممکن است تا بعد از ساعت 21 هم طول بکشد و با من‌یو-لیورپول تداخل پیدا کند. پرسپولیسی‌ها قطعا این بازی را برای تماشا انتخاب می‌کنند اما خیلی‌ها سراغ شبکه ورزش می‌روند. «پرسپولیسی-رئالی»ها هم که سر دوراهی سخت انتخاب! ... مادر بگرید.

ساعت 21 ؛ منچستریونایتد - لیورپول
ساعت21، شبکه ورزش، منچستریونایتد و لیورپول. حتی فرصت شام خوردن هم ندارید. امشب را باید به شیوه فتوسنتز ادامه بدهید!

ساعت 21:30 ؛ کشتی قهرمانی جهان
از ساعت 21:30 کشتی‌گیران آزادکار در لاس‌وگاس روی تشک می‌روند. بعد از سپری شدن 5 روز بدون طلا، اگر می‌خواهید در این شب آخر انرژی بدهید و طلا بگیرید باید یک چشم‌تان به شبکه ورزش باشد یک چشم‌تان به شبکه سه. یک چشم به منچستر، یک چشم به لاس وگاس.

ساعت 23 ؛ اتلتیکو مادرید - بارسلونا
چشمی که به لاس وگاس دوخته‌اید تا ساعت دو نیمه‌شب همچنان گرفتار است. پس برای دنبال کردن لالیگا در ساعت 23 باید روی چشم منچستریِ خودتان حساب کنید! ساعت23 در مادرید، بارسلونا میهمان اتلتیکو است. می‌توانید از خیرش بگذرید؟
 
***
اگر همه چیز خوب پیش برود شما در ساعت سه نیمه‌شب می‌توانید به رختخواب بروید. در حالی که چهار مسابقه فوتبال، یک مسابقه والیبال و هزار مسابقه کشتی را دنبال کرده‌اید. دعا کنید در کشتی فینالیست داشته باشیم که لااقل با امید به خواب برویم. وگرنه که... مادر بگرید.

کد: 9411
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-12 12:33:11
نظر دهید
۳ نظر
-
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۱۳
جااااااااااااااااان
تبریز
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۲۰
قشتگ معلومه که با این مطالب میخواین برای تراختور حاشیه درست کنین
-
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۳۴
تراختور حمار کی باشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر