فهرست
جرارد: بعد از آن اشتباه می‌خواستم خودکشی کنم
جرارد: بعد از آن اشتباه می‌خواستم خودکشی کنم

جرارد: بعد از آن اشتباه می‌خواستم خودکشی کنم

آی اسپورت - بعد از گذشت بیش از یک سال از سر خوردن پای استیون جرارد در بازی لیورپول و چلسی در هفته‌های پایانی فصل ۱۴-۲۰۱۳ که منجر به لو رفتن توپ، باز شدن دروازه‌ لیورپول، شکست خانگی این تیم و در نهایت از دست رفتن شانس قهرمانی سرخپوشان مرسی‌ساید در لیگ برتر شد، آن اتفاق هنوز هم کابوس کاپیتان قرمزپوشان مرسی‌ساید است. جرارد اعتراف کرد که بعد از آن ماجرا نمی‌توانست گریه‌اش را متوقف کند و آنقدر تحت فشار قرار گرفته بود که دلش می‌خواست خودکشی کند.
کاپیتان پیشین لیورپول که تابستان امسال قید رسیدن به رؤیای قهرمانی در لیگ برتر به همراه مرسی‌سایدی‌ها را زد و به تیم لس‌آنجلس گلکسی آمریکا پیوست، در بخشی از کتاب شرح حالش که توسط نشریه دیلی‌میل به چاپ رسیده، نوشته است: «بعد از بازی روی صندلی عقب ماشین نشستم و احساس کردم که اشک‌هایم دارد، روی گونه‌هایم می‌لغزد. سال‌ها بود که در راه برگشتن به خانه گریه نکرده بودم. نمی‌توانستم جلوی گریه‌ام را بگیرم و اشک‌هایم همین‌طور می‌ریختند. آنقدر در خودم غرق شده بودم که حتی نمی‌‌توانم به یاد آورم که آن روز خیابان‌ها پرترافیک بودند یا خلوت. آن احساس داشت مرا می‌کشت.»
جرارد اینگونه ادامه داده است: «احساس می‌کردم کرخت شده‌ام، انگار که یکی از اعضای خانواده‌ام را از دست داده‌ام. انگار یک ربع قرن حضورم در لیورپول بر باد رفته بود. حتی سعی هم نمی‌کردم که گریه‌ام را بند بیاورم، چون اتفاقات عصر آن روز مدام و مدام در سرم می‌چرخید. بعد از مدت‌ها دلم می‌خواست که با لیورپول قهرمان شوم، اما آن رؤیا یک بار دیگر بر باد رفته بود. نمی‌توانستم احساساتم را کنترل کنم. خودم را زدم. سرم داشت منفجر می‌شد. من در دوران بازیگری‌ام لحظات فوق‌العاده زیادی را تجربه کرده و موفقیت‌هایی فراتر از تمام رؤیاهای دوران کودکی‌ام کسب کرده بودم. من همه چیزم را برای لیورپول داده بودم: در تمرینات، در تمام ۷۰۰ بازی‌ام، در اطراف تیم و به عنوان بخشی از باشگاه، جامعه و شهر لیورپول. بیشتر از آن دیگر نمی‌توانستم کاری انجام دهم.»
کاپیتان پیشین لیورپول همچنین نوشته است: «ما تا آخرین ذره انگیزه و امیدم برای کمک به لیورپول تلاش کردم. به جای یک ارسال بلند برای ساختن یک گل، زدن یک تکل تأثیرگذار یا چسباندن توپه به تور دروازه چلسی، پایم سر خورد. البته لیورپولی‌ها و تمام آنفیلد دوباره شعار «تو هرگز تنها نخواهی ماند» را سر دادند، اما در ماشین من احساس می‌کردم تنها مانده‌ام، خیلی تنها ... . احساس کسی را که امیدهای زیادی درونش وجود دارد، نداشتم. احساس کسی را داشتم که می‌خواهد خودکُشی کند.»
جرارد پس از تلخ‌ترین اشتباه دوران بازیگری‌اش، ترجیح داد یک فصل دیگر در آنفیلد بماند و برای رسیدن به رؤیایش تلاش کند، اما آخرین فصل حضور او در لیورپول برایش پایانی مأیوس‌کننده داشت وقتی که آخرین بازی او با شکست ۶ بر یک مرسی‌سایدی‌ها در خانه استوک‌سیتی همراه بود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-12 13:05:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر