فهرست
هیات مدیره آبی‌ها هنوز ۴ نفره است
هیات مدیره آبی‌ها هنوز ۴ نفره است

هیات مدیره آبی‌ها هنوز ۴ نفره است

آی اسپورت - در روزهای اخیر صحبتهای زیادی درباره تغییرات در هیات مدیره استقلال صورت گرفته. کامران منزوی که گفته ماههاست استعفا داده و منتظر موافقت با استعفایش است. خلیل‌زاده هم استعفا داده و موسوی هم که در نامه‌ای اعلام کرد برنامه‌ای برای بازگشت به استقلال ندارد. در چنین شرایطی احمد سعادتمند و حجت نظری تنها اعضای فعال هیات مدیره استقلال خواهند بود منتهی وزارت ورزش چنین تصوری درباره وضعیت استقلال ندارد.

از دید آنها تا زمانی که استعفای کتبی اسماعیل خلیل‌زاده به دست وزیر ورزش نرسد، او کماکان عضو هیات مدیره باشگاه است و انتشار خبر استعفای او در یک رسانه، ملاک وزارت ورزش برای قطع همکاری با این فرد نخواهد بود. عدم موافقت با استعفای منزوی هم نشان می‌دهد که وزارت ورزش فعلا قصد قطع همکاری با او را ندارد و حتی منزوی در جلسه منجر به انتخاب سعادتمند هم حضور داشت.

این وسط تنها کسی که جدایی‌اش از استقلال قطعی شده، عبدالرضا موسوی است. اگرچه قبل از عید دو خبرگزاری معتقد بودند که وزارت ورزش به خاطر مصاحبه‌های این مدیر ثروتمند و خبرساز، برنامه‌ای برای همکاری با او ندارد اما وزارت امیدوار بود که از او در هیات مدیره استقلال استفاده کند تا به واسطه ثروت او بخشی از مشکلات مالی باشگاه را حل کند منتهی همانطور که چند روز قبل برایتان نوشتیم، موسوی اعلام کرد در این مقطع برنامه‌ای برای بازگشت به استقلال ندارد تا همکاری مجدد او با این باشگاه- که به صورت غیررسمی بود- منتفی شود.

     
آی اسپورت
2020-04-03 01:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر