فهرست
قابِ روز: سروشِ نوجوان!
قابِ روز: سروشِ نوجوان!

قابِ روز: سروشِ نوجوان!


آي اسپورت- حرف و حديث‌هاي انفجار بمب سروش رفيعي در باشگاه پرسپوليس از مدت‌ها قبل آغاز شده بود اما  همه آن‌هايي كه تصور مي‌كردند اين يك بازي تازه و بي‌نتيجه نقل و انتقالاتي در فوتبال ايران است، با رد جوهري انگشت اين ستاره زير برگه قرارداد پرسپوليس شگفت‌زده شدند. سروش، شاه‌مهره بازار زمستاني نقل و انتقالات به شمار مي‌رفت و همه باشگاه‌هاي مطرح در جستجوي راهي براي جذب او بودند. تراكتورسازي تلاش زيادي به خرج داد تا اين ستاره را در دوران پساسربازي ماندگار كند. عليرضا منصوريان نيز براي ذوب كردن يخ خط هافبك تيمش به دنبال اين بازيكن فانتزي بود و از باشگاه‌هاي قطري و چيني نيز به عنوان مشتريان او نام برده مي‌شد. در مسير انتخاب او، پيچ‌هاي زيادي وجود داشت اما رفيعي پاسخ مثبت‌اش را تنها براي قرمزهاي پايتخت كنار گذاشت و پيراهن شماره 7 اين باشگاه را بر تن كرد.

چرخش سروش رفيعي به سمت پرسپوليس، شايد ادامه منطقي همين قابِ مربوط به دوران نوجواني اين فوتباليست باشد. البته كه شرايط مالي خوب پرسپوليس، وضعيت ايده‌ال اين تيم در جدول، وسوسه كار زير نظر برانكو ايوانكوويچ و رابطه نزديك با بازيكنان ملي‎‌پوش پرسپوليس، انگيزه‌هاي تازه‌اي براي سروش به وجود آورده‌اند اما انگيزه اصلي او براي پذيرش ريسك عوض‌كردن باشگاه در نيم‌فصل، همين علاقه قديمي بوده است. ستاره‌هاي تكنيكي، غالبا بازيكنان حساس‌تري هستند و در فوتبال، به دنبال حد نهايت لذت مي‌گردند. لذتي كه گاهي، با برآورده‌كردن مهم‌ترين آرزوي روزهاي كودكي محقق مي‌شود. سروش حالا، با حساس‌ترين مقطع دوران فوتبال‌اش روبرو خواهد شد. دوران ذره‌بين،قضاوت و انتظار. آيا تيزي قيچي‌هاي او، رشته‌هاي اميدواري هواداران پرسپوليس در نبرد قهرماني را خواهند بريد؟

 

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2017-01-10 15:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
a
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
چین قطر و اروپا همشون نمایش بود لنگ رو بچاپه که شد :)) بدبختا فکر می کنن با دلش اومدهاره اومده پولشو بگیره و به تیم ملی هم راحت بره چون لنگ و کیسه همیشه پخش مستقیما صدا و سیمای در اخیار این دوتا لاشخور نبود هیچ ... نبودن!!
۶ ۲
علی
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۱
آره چون پول ترتر با پول های دیگه فرق داشت :))) اگه عقلت کار نمی کنه چشمت که کار می کنه؟ عکس رو ببین! ؛)
محمد هومن
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
امثال سروش رفیعی از کودکی عاشق پرسپولیس بودن حالا درسته که پول پرستی زیاده و تعصب الان گم ولی هرچی باشه بازم عاشق بودن ، ضمنا لاشخور تیم بی افتخار شماست که هر چی سربازه به اسارت می گیره و بقیه تیمهارو غارت می کنه!
محمد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۳۷
آرزوهاي دوران كودكيش اون رو ميلياردر كرد بد نيست ...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر