فهرست
رضا قوچان نژاد؛ شکار فوق جذاب تراکتور
رضا قوچان نژاد؛ شکار فوق جذاب تراکتور

رضا قوچان نژاد؛ شکار فوق جذاب تراکتور

آی اسپورت - بعد از جذب ستاره هایی همچون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی توسط تراکتور، حالا زنوزی قرار است با گوچی وارد مذاکره شود تا شاید بتواند او را هم به جمع ستاره های تیم خود اضافه کند.  شاید تا قبل از عقد قرارداد کاپیتان های تیم ملی با تراکتور کسی فکرش را نمی کرد شجاعی، دژاگه و حاج صفی با توجه به سابقه طولانی بازی خارج از ایران، رضایت به حضور در لیگ ایران بدهند؛ اما این اتفاق افتاد و نتیجه اش هم برای تراکتور قهرمانی در جام حذفی با درخشش همین ستاره ها بود.

حالا برای فصل جدید بعد از اینکه زنوزی سکان هدایت تراکتور را به علیرضا منصوریان سپرده، قصد جذب یک بازیکن نامدار دیگر را دارد. رضا قوچان نژاد که سابقه بازی در هیچ کدام از تیم های ایرانی را ندارد و سال های زیادی است که در لیگ های اروپایی به میدان می رود، پیشنهاد رسمی تراکتور را دریافت کرده و قرار است به زودی با مالک و مدیرعامل تراکتور پای میز مذاکره بنشیند.

گوچی که تا جام جهانی 2018 پیراهن تیم ملی را می پوشید و گل های سرنوشت سازی هم برای ایران در دوران مربیگری کی روش زد، مثل فصل گذشته، فصل جدید را هم با پیراهن تیم زووله در لیگ هلند آغاز کرده است. اتفاقا دو هفته قبل بود که مهاجم سابق تیم ملی ایران برای تیمش در لیگ هلند دبل کرد و بار دیگر شم گلزنی خود را نشان داد.

شاید برای این مهاجم 33 ساله که در مشهد متولد شده هم بازی کردن در سال های پایانی فوتبالش در لیگ ایران اتفاق جالب و جذابی باشد. باید دید مذاکرات تراکتور با گوچی چطور پیش می رود و آیا او با پیوستن به جمع همبازیان سابقش در تیم ملی، تراکتور فصل جدید را به تیمی کهکشانی تر تبدیل می کند یا خیر.

بدون شک برای هواداران تراکتور هم جذب مهاجمی که سال ها فیکس تیم ملی ایران بوده و سابقه بازی در چارلتون انگلیس را هم دارد، اتفاقی ویژه و جذاب به حساب می آید. حتی ورود گوچی به تراکتور می تواند جذابیت لیگ بیستم فوتبال ایران را هم افزایش دهد.

۳    
آی اسپورت
2020-10-13 20:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر