فهرست

هیپیا: باید مقابل پاریسی ها ترس را کنار بگذاریم

آی اسپورت- بایرلورکوزن امشب برای صعود به یک معجزه نیاز دارد آن ها دیدار رفت را با 4 گل به پاریسن ژرمن واگذار کردند و از شانس کمی برای دیدار برگشت مقابل پاریسی ها برخوردارند.

سامی هیپیا سرمربی جوان لورکوزن در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:" ما هیچ مشکل انگیزشی نداریم این یک بازی در لیگ قهرمانان است و نیازی نیست که به بازیکنان برای این دیدار انگیزه بدهیم. ما دوبار مقابل منچستر یونایتد و یک بار هم برابر پاریس سن ژرمن بازی کردیم سه بازی بسیار بزرگ در این فصل که هر بار با ترس و دلهره وارد زمین شدیم حالا زمان آن است که این ترس را کنار بگذاریم."

او ادامه می دهد:" این یک تجربه ی جدید برای من است و من تلاش می کنم تا آنجا که بشود در هر شرایطی نکات جدید بیاموزم. آسان نیست که بخواهید از روی نیمکت بر تیم تاثیرگذار باشید اما باید به اعتماد به نفس دست پیدا کنیم و یکی از راه های آن ایجاد عملکرد خوب در این بازی است. مهمترین مسئله این است که ثبات در خط دفاعی داشته باشیم. خصوصا در این زمان که در حال پشت سر گذاشتن شرایط دشوار هستیم. به طور طبیعی من از بازیکنانم می خواهم که تهاجمی بازیکی کنند حمله های همه جانبه اما در همین حین باید اصول دفاعی مان را هم بهبود ببخشیم نمایش خوب در این بازی می تواند برای ادامه فصل به ما کمک کند."

هیپیا در مورد اینکه می توان به بازگشت لورکوزن در این بازی امید داشت گفت:" من هرگز چنین بازگشتی را شاهد نبودم چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی من نمی گویم که می خواهیم 4 بر 0 یا 5 بر 0 پیروز شویم اما اجازه دهید روی عملکرد خوب در این بازی تمرکز کنیم ما می خواهیم پیروز شویم و هدف ما ارائه یک بازی بدون ترس است البته این بسیار دشوار است اما می خواهیم عملکر مثبتی داشته باشیم."
     
آی اسپورت
2014-03-12 17:28:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر