فهرست
فیروز کریمی یک روزنامه نگار را بازداشت کرد!
فیروز کریمی یک روزنامه نگار را بازداشت کرد!

فیروز کریمی یک روزنامه نگار را بازداشت کرد!

آی‌اسپورت‌ ـ عجیب ترین خبر امروز هم برمی گردد به مربی جدید تیم ذوب آهن فیروز کریمی؛ مربی سابق پیکان که پس از ماجراهای سال گذشته مورد نقد تند رسول بهروش خبرنگار روزنامه گل واقع شد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ بهروش که در یادداشتی فیروز کریمی را بابت عدم پرداخت پاداش به بازیکن خارجی تیمش نقد کرده بود، از چند روز پیش برای ادای توضیحات به کلانتری احضار شد و امروز به محض حضور در کلانتری اتفاق جالبی برایش افتاد.
بازداشت؛ چیزی که البته خبرنگاران ایرانی با آن کاملا هم غریبه نیستند. اما این شدت عمل کمی عجیب تر از حد نرمال بود و باعث شگفتی آنهایی شد که بهروش را در این حضور قضایی همراهی می‌‌ کردند جالب اینکه بهروش خیلی سریع از کلانتری به سمت اوین ارجاع داده شده تا پرونده در حالتی غیرقابل باور قرار بگیرد. با این حال پا در میانی افرادی مثل عزیزالله محمدی و البته میثم زمان آبادی دبیرکل انجمن ورزشی نویسان و پیگیری های آنها بهروش را از راه اوین به خانه بازگرداند. فیروز کریمی پیش از این نیز یکی، دو بار دیگر دست به شرایط مشابه زده و قصد جلب مطبوعاتی هایی را داشت که علیه اش نوشته بودند که البته شاید از نظر کلی او کاملا هم بدون حق نباشد اما به هر حال شدت تنبیه این روزنامه نگار نام آشنا و دوست داشتنی بیش از جرم وی به نظر می‌‌ رسد. جرمی که البته شاید مختصات یک جرم را هم نداشته باشد.   
     
آی اسپورت
2014-03-12 17:44:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر