فهرست
صعود پرسپولیس با برد خفیف
صعود پرسپولیس با برد خفیف

صعود پرسپولیس با برد خفیف

شاگردان برانکو ایوانکوویچ بعد از تعطیلات لیگ به واسطه بازی های تیم ملی خود را مهیای دیدار برابر پیکان کرده اند. خودروسازان نیز که با صدرنشینی در لیگ دسته اول شرایط خوبی را این روزها تجربه می کنند نمی خواهند حذف شده زودهنگام این رقابت ها لقب گیرند.
استادیوم آزادی تماشاگر: 6800 نفر
داور: پیام حیدری
اخطار: 36 سوشا مکانی - 45 فرشاد احمدزاده - 87 مهدی طارمی (پرسپولیس) اخراج: محمدصادق بارانی(84)پیکان
پرسپولیس: سوشا مکانی، بابک حاتمی، رامین رضاییان، مایکل اومانیا، محسن بنگر(c)، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، هادی نوروزی (دقیقه 64، محسن مسلمان) ، امید عالیشاه(87، مهرداد کفشگری)، فرشاد احمدزاده ( 73، علی علیپور) و مهدی طارمی سرمربی: برانکو ایوانکوویچ
پیکان: حجت صدقی، آرمان قاسمی، سیاوش یزدانی، مهدی رستمی، سیامک نعمتی، امیرحسین امیری (75،میلاد سلیمان فلاح)، صادق بارانی، محمد مهدی نظری، عباس محمد رضایی، ایلیچف، عرفان پورافراز (دقیقه 73، مرتضی آقاخان) سرمربی: علیرضا مرزبان
شرح بازی: پرسپولیس در نیمه دوم نیز با توجه به جوانی و کم تجربگی حریف نبض بازی را در اختیار گرفت اما پاس های اشتباه و البته تک روی های بازیکنان این تیم آنها را از هدف شان دور کرد. در این نیمه هم بازیکنان هجومی پرسپولیس متشکل از طارمی، عالیشاه و احمدزاده بارها فرصت خوبی برای گلزنی به دست آوردند که این فرصت ها سودی برای آنها نداشت و با بی دقتی از دست رفت. در نهایت این احمد نوراللهی بود که با حرکت پا به توپ خود موفق شد یک ضربه پنالتی به سود تیمش بگیرد و با گل دیدنی طارمی قفل دروازه پیکان را باز کند. بعد از این گل نیز پرسپولیسی نها چند فرصت نصفه و نیمه به دست آوردند و پیکانی ها همچنان چشم به ضد حملات دوخته بودند و چند بار صاحب فرصت شدند و البته موفق به باز کردن دروازه این تیم نشدند. 10 نفره شدن پیکان نیز کار را برای شاگردان علیرضا مرزبان سخت تر کرد و در نهایت این پرسپولیس بود که با اتکا به همان تک گل موفق به صعود از این مرحله شد.
شرح گل: پرسپولیس یک پیکان 0 (دقیقه 68، مهدی طارمی): مهدی طارمی به عنوان پنالتی زن پرسپولیس در این دیدار پشت ضربه قرار گرفت و در ادامه با ضربه ای دیدنی، زیر طاق پیکانی ها را نشانه گرفت و گل برتری تیمش را به ثمر رساند.
اتفاق ویژه: کاپیتان جوان پیکانی ها که با توجه به سقوط این تیم به لیگ آزادگان و کوچ ستاره ها بازوبند را به بازو بسته روز بدی را در این دیدار پشت سر گذاشت و نتوانست در قامت یک رهبر برای تیمش در این دیدار عمل کند. اوج بی تجربگی بارانی جایی بود که او در اوج نیاز تیمش با عملی غیر حرفه ای تیمش را 10 نفره کرد.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-09-12 20:54:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر