فهرست
پرسپولیسی‌ها در میکسدزون: تیم‌مان پتانسیل قهرمانی دارد
پرسپولیسی‌ها در میکسدزون: تیم‌مان پتانسیل قهرمانی دارد

پرسپولیسی‌ها در میکسدزون: تیم‌مان پتانسیل قهرمانی دارد

آی اسپورت- پرسپولیس عصر امروز موفق شدند با تک گل مهدی طارمی که از نقطه‌ی پنالتی به ثمر رسید پیکان را در اولین مسابقه‌ی جام حذفی شکست دهند. سرخ‌پوشان بعد از این برد در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفتند:

محسن بنگر
در جام حذفی باید به پیروزی رسید. این مسابقات بسیار سخت هستند و باید در هر مسابقه برنده شویم. بازی سختی است و باید دید در کجا به میدان خواهیم رفت. درمورد داوری حرف نمی‌زنم. داور جوان بود و ان‌شاءالله در مسابقات آینده موفق باشد. در بازی بعدی لیگ برتر دیدار بسیار سختی با سایپا داریم. خدا را شکر بازیکنان تیم‌مان خوب بازی می‌کنند و ان‌شاءالله بتوانیم در جدول بالا بیاییم.

امید عالیشاه
پیکان تیمی جنگنده بود و هرچند از دقایق بازی می‌گذشت، کارمان سخت‌تر می‌شد. خوشبختانه توانستیم درنهایت برنده شویم. اینکه اسپانسر نداریم  به تیم ضربه می‌زند و امیدوارم هرچه زودتر مشکلاتمان حل شود. اکنون چند هفته گذشته و هنوز قرارداد فصل قبل را تسویه نکرده‌ایم. برای اولین بار است این مسئله را می‌گویم. تیم‌مان پتانسیل قهرمانی را دارد و امیدوارم مشکلات‌مان رفع شود. بازی بعدی با ملوان است. ملوان تیم دونده و جوانی است و در آن مسابقه هر کسی بهتر باشد، برنده می‌شود. من در آن صحنه با بازیکن پیکان درگیر نشدم. بازیکن پیکان می‌خواست کارش را جبران کند و من را زد. این اتفاقات می‌افتد. کریم باقری دید بازیکن حریف من را از پشت من را زد، درحالی که توپ رفته بود و نیازی نبود بازیکن اقدامی کند، او من را زد و باقر ی هم واکنش نشان داد.

احمد نورالهی
بازی خوبی بود چون پیکان هم تیم خوبی است. ما توانستیم با حمایت هواداران پیروز شویم. امیدوارم در لیگ هم بتوانیم روز چهارشنبه سایپا را شکست بدهیم تا به وضعیت‌مان در جدول سامان دهیم و در لیگ هم موفق شویم. بازی با سایپا هم سخت است  البته ما تمرینات خوبی خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم که نکات فنی مربیان را در زمین به طور کامل اجرا کنیم. حالا نه اینکه بتوانیم صد درصد آنها را در زمین پیاده کنیم اما تلاش خواهیم کرد دل هواداران را شاد کنیم.

کریم باقری
بازی بسیار سختی داشتیم. پیکان اگر چه لیگ یکی است اما در جدول لیگ یک صدرنشین است. فکر می‌کردیم بازی سختی داشته باشیم و همین اتفاق هم در زمین افتاد به مرزبان تبریک می‌گویم تیم خوبی درست کرده البته ما مستحق برد بودیم و در نیمه دوم چند موقعیت گل‌زنی داشتیم که فقط یک گل زدیم خودمان را برای بازی با ملوان در مرحله یک هشتم آماده می‌کنیم. در صحنه‌ی درگیری من عصبانی نبودم شرایط باری به گونه‌ای بود که فکر می‌کردم بازیکنان باهم دعوایشان بشود و برای جلوگیری از دعوای آنها وارد زمین شدم اما آنها فکر کردند من به خاطر چیزی به میدان رفتم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-12 21:58:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر