فهرست
منچستریونایتد 3 – لیورپول 1؛ شروع خاطره انگیز مارسیال و برد شیرین یونایتد
منچستریونایتد 3 – لیورپول 1؛ شروع خاطره انگیز مارسیال و برد شیرین یونایتد

منچستریونایتد 3 – لیورپول 1؛ شروع خاطره انگیز مارسیال و برد شیرین یونایتد

آی اسپورت – آنتونی مارسیال خرید جدید منچستریونایتد شروعی فوق العاده در این تیم داشت و یک گل زیبا در اولین بازی خود برای یونایتد به ثمر رساند و به برد 3-1 شیاطین سرخ مقابل رقیب دیرینه شان، لیورپول، کمک کرد.
مارسیال که در روز آخر نقل و انتقالات با مبلغ 58 میلیون پوند از موناکو به یونایتد پیوست به عنوان بازیکن جانشین در نیمه دوم بازی با لیورپول به زمین آمد و دقیقه 86 یک گل زیبا به ثمر رساند تا اختلاف منچستریونایتد با حریفش به دو گل برسد. گلی که یادآور حرکات تیری آنری اسطوره فوتبال فرانسه بود، کسی که خیلی ها مارسیال را با او مقایسه می کنند.
گل او دو دقیقه بعد از گلی که کریستین بنتکه برای لیورپو زد به ثمر رسید. مهاجم لیورپول با یک ضربه فوق العاده دروازه داوید دخئا را که بعد از مدتها درون دروازه یونایتد ایستاده بود باز کرد. با گل بنتکه ننتیجه بازی 2-1 شد و با گل مارسیال نتیجه 3-1 به سود یونایتد.
نیمه اول بازی چندان جذاب نبود اما نیمه دوم پرگل و جذاب از کار درآمد. اول دیلی بلیند مدافع منچستریونایتد گل زد و سپس آندر اررا از روی نقطه پنالتی که خودش آن را به دست آورده بود، گل دوم منچستری ها را به ثمر رساند. گل بنتکه امید را به اردوی قرمزهای آنفیلد برگرداند اما مارسیال باز هم اختلاف دو گل را در شروع خاطره انگیز خود با یونایتد، حفظ کرد. لوئی فان خال و شاگردانش از این بازی سه امتیاز با ارزش را کسب کردند که آنها را به روزهای آینده لیگ برتر امیدوارتر می کند.
 
منچستریونایتد : 3
لیورپول : 1
 
نتیجه نیمه نخست 0-0
گل‌ها
منچستریونایتد:
بلیند49، اررا 70 پنالتی، مارسیال 86
لیورپول:
بنتکه 84
آمار  WhoScored.com

بهترین بازیکنان میدان


امتیاز
بلیند


9.0
شواین اشتایگر


7.7
اررا


7.6
کریک


7.5
بنتکه


7.4

 

منچستریونایتد


آمار بازی


لیورپول
9


تعداد شوت


8
3


شوت در چارچوب


4
84%


پاس موفق


76%
36%


موفقیت در نبردهای هوایی


64%
6


دریبل


10
24


تکل


22
56%


مالکیت توپ


44%
     
آی اسپورت
2015-09-12 23:57:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر