فهرست
بررسی عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب
بررسی عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب

بررسی عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب

آی اسپورت- کم کم لیگ‌های اروپایی و آسیایی درحال آغاز شدن هستند. نگاهی داریم بر عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات امشب آسیا و اروپا:

علیرضا جهانبخش
جهانبخش در هفته‌ی پنجم لیگ هلند برای اولین بار در یک مسابقه‌ی رسمی برای آلکمار به میدان رفت. آلکمار این بازی را با نتیجه‌ی 3 - 1 مقابل دگرافشاپ به پیروزی رسید. جهانبخش که از ابتدا در ترکیب حضور داشت 59 دقیقه برای تیمش به میدان رفت.

اشکان دژاگه
هافبک ایرانی الوکره امشب از ابتدا برای تیمش به میدان رفت. دژاگه در دقیقه‌ی 71 با خطا بر روی بازیکن الوکره با کارت قرمز مستقیم داور از زمین بازی اخراج شد. العربی این بازی را با نتیجه‌ی 1 - 0 پیروز شد.

مسعود شجاعی
شجاعی هم از ابتدا برای تیمش به میدان رفت. الغرافه که به‌دلیل لغو بازی‌اش به‌خاطر حضور لخویا در لیگ قهرمان آسیا امشب دیداری دوستانه با تیم معیذر برگزار کرده‌بود، موفق شد با حساب 3 - 1 این بازی را ببرد.

مهرداد پولادی
پولادی برخلاف بسیاری از بازیکنان ایرانی در قطر، این فصل را در لیگ دسته دوم قطر بازی می‌کند. الشحانیه در دیداری دوستانه به مصاف ستارگان عربستان رفت و در پایان به تساوی 1 - 1 رضایت داد. این بازی آخرین دیدار دوستانه‌ی الشحانیه پیش از آغاز مسابقات رسمی لیگ دسته دوم قطر بود.

علیرضا حقیقی
روبین کازان درحالی امشب به برتری 3 - 1 مقابل لوکوموتیو دست یافت که علیرضا حقیقی در لیست 18 نفره‌ی این تیم حضور نداشت و از روی سکوها بازی تیمش را تماشا می‌کرد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-13 01:41:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر