فهرست

عمران‌زاده:دیشب ازناراحتی تاصبح نخوابیدیم

حنیف عمران‌زاده در خصوص شکست استقلال مقابل الریان قطر گفت: انصافا بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. دیدید که توپ کبه و امیرحسین صادقی به تیر دروازه خورد و خودمان هم مانده‌ایم که چرا توپ‌هایمان تبدیل به گل نمی‌شود.

به نقل از فارس، وی افزود: آن توپی که من در دقیقه 94 بازی زدم دروازه‌بان الریان استثنایی مهار کرد و انگار که او بهترین دروازه‌بان جهان شده بود. هر چه زدیم به در بسته خورد ولی خدا وکیلی بازیکنان استقلال خیلی از این موضوع ناراحت هستند و فقط خدا کند در دیدار با الجزیزه از ما حمایت کنند تا حریف را در ورشگاه آزادی شکست دهیم.

مدافع تیم استقلال در خصوص اشتباه دروازه‌بان این تیم که منجر به گل الریان شد، گفت: اشتباه جزو فوتبال است ولی انصافا عملکرد یک بازیکن را در هیچ کجای دنیا با یک اشتباه نمی‌سنجند. شما به همین بازی‌های امسال نگاه کنید تا نقش مؤثر رحمتی را در نتایج ما ببینید. مطمئنا آن صحنه اتفاق بوده که رخ داده و خود رحمتی نیز از همه عذرخواهی کرد و اصلا شرایط روحی خوبی نداشت. حتی قلعه‌ نویی در رختکن با او صحبت کرد و مدیرعامل باشگاه هم سر میز شام به او دلداری داد.

وی تاکید کرد: امیدوارم در حق رحمتی بی‌معرفتی نشود و خود هواداران استقلال هم می‌دانند که او یکی از مؤثرترین بازیکنان چند سال اخیر این تیم است.

مدافع تیم استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس در خصوص اینکه شرایط این تیم بعد از این شکست چگونه خواهد شد، گفت: در هر صورت کادر فنی تجربه این شرایط را دارد و خود قلعه‌نویی بهتر می‌تواند تیم را جمع و جور کند. مطمئنا بعد از بازگشت به تهران با بازیکنان صحبت خواهد کرد و من امیدوارم استقلال بتواند روز سه‌شنبه با حمایت مردم الجزیره را شکست دهیم که اگر این کار را انجام دهیم می‌توانیم به صعود به مرحله بعد امیدوار باشیم.

وی در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شود بازیکنان استقلال بعد از بازی خیلی ناراحت بودند و حتی گریه کردند، گفت: من دوست ندارم در خصوص این مسئله حرفی بزنم ولی طبیعی است وقتی می بازیم بازیکنان ناراحت می‌شوند و هیچ کس از باخت استقلال خوشحال نیست. انصافا در طول بازی خیلی زحمت کشیدیم و هر چه توان داشتیم به کار بستیم و اگر شما صورت امیرحسین صادقی را ببینید می‌فهمید همه تلاش کردند ولی ظاهرا قسمت نبود که برنده شویم.دیشب هیچ بازیکن دیشب هیچ بازیکنی راحت نخوابید.

     
آی اسپورت
2014-03-12 18:13:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر