فهرست
حاشیه روز: عکس جنجالی پودولسکی با پرچم ترکیه
حاشیه روز: عکس جنجالی پودولسکی با پرچم ترکیه

حاشیه روز: عکس جنجالی پودولسکی با پرچم ترکیه

آی اسپورت- لوکاس پودولسکی با انتشار عکسی از خود درحالیکه زیر پرچم ترکیه ایستاده و سلام نظامی می‌دهد، در فیسبوک و توئیترش به زبان ترکی نوشت:" دلم با شماست ای سربازانی که در راه وطنتان به خاک افتادید. همدرد ملت ترکیه هستم." این پست او نه تنها از سویی تایید و حمایت بسیاری از هوادارانش را در پی داشت، بلکه از سویی دیگر منجر به کامنت‌هایی از این قبیل شد:
-یعنی اینها در غذای پودولسکی چیزی ریخته‌اند؟
-یک زمانی دوست‌داشتنی بودی، اما این یک لکه ننگ است که زیر پرچم دولتی بایستی که حقوق بشر را لگدمال می‌کند. خجالت بکش پولدی!
–حیف، چقدر در جام جهانی اسمت را صدا می‌زدیم. بسلامت پولدی.
 


"بیلد" گزارش داد تنی چند از دیگر بازیکنان گالاتاسرای مثل فرناندو موسلرا و وسلی اسنایدر هم چنین عکسی گرفته‌اند اما در شبکه‌های اجتماعی منتشر نکردند. پودولسکی عصر روز واقعه در تماسی به "بیلد" گفت:" متاسفم، این عکس نباید به یک کنش سیاسی تعبیر می‌شد بلکه صرفا اعلام همدردی با سربازان جان‌باخته بود. متن هم از سوی باشگاه به من پیشنهاد شد، اما الان تغییرش می‌دهم." وی سپس در متن جدیدش نوشت:" قلبم با همه سربازان کشته شده است. تسلیت به ترکیه." از ماه جولای که آتش‌بس بین ترکیه و نیروهای کرد پ ک ک شکسته شد، بیش از صد پلیس و سرباز و حدود 2000 عضو پ ک ک کشته شده‌اند.
  ۷  
آی اسپورت
2015-09-13 14:06:12
نظر دهید

۷ نظر
ایلدروم
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۳۷
آدم نفهمیه، تریکه ای که حامی داعش هست و سربازانش هم کردهای ایرانی تبار را سلاخی می کنند هیچ جای حمایتی نداره
یوسف
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۵۸
کشتن تروریست اگه جرم ترکیه هست من حامی تروریسمم! پ ک ک نباید مجازات بشه؟
سجاد محرمی
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۵۰
با سلام اون جمله ی اخر پودولسکی رو اشتباه ترجمه کردید نگفته همدرد ملت ترکیه هستم گفته ملت ترک زنده و سلامت باد
پرچم ترکا بالاس یاشاسین تورک میللتی و یاشاسین پودولسکی تورک سون
Urmia galbe azarbaycan
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۲۸
یاشاسین پودولسکی یاشاسین تورکیه
ن میبینم تروریستها تو ایرانم کم طرفدار ندارن اون احمقایی ک حمایت میکنن از پ ک ک اصلا خبر دارن روزانهچ تعداد سرباز مرز دار تو غرب کشور ب دست همین ب اصطلاح کردهای ایرانی تبار!!!!!سر بریده میشن؟؟؟!
نمک خور مرزدارن تورک هستین ولی از تروریسم حمایت میکنین. تروریستهاو شدن ایرانی تبار!!! ب قران حقتونه داعش و همین ب اصطلاح تروریستهای ایرانی تبار بیان.......بزارن
zizo
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۰۲:۱۲
fashiste
بهرام
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۵۵
کدوم کرد های ارانی تبار؟ همون کرد های پژاک و کوموله که سربازای وطنت رو شهید میکنن من چند نفر میشناسم که گناهشون این بود که لب مرز خدمت کردن و توسط همین کرد های هم وطن ( پژاک و کوموله ) شهید شدن. پ ک ک هم یه گروه تروریستیه. مفرت از ترکیه دلیل خوبی برای تایید این گروه نیست. باید تا نفرات آخر این گروه تروریستی رو به درک واصل کنن که احسنت به ترکیه که این کا رو میکنه. یادمه یه زمانی ایران هم پژاک رو تا داخل خاک عراق زد.
sina
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۱۲
عزیز من شماایرانی ها و کورد هاچرا دائم کیرماتورک هارومیخورید ناموسه تک تکتونوگاییدم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر