فهرست
پجیچ: با تمام بازیکنان استقلال ارتباط خوبی دارم
پجیچ: با تمام بازیکنان استقلال ارتباط خوبی دارم

پجیچ: با تمام بازیکنان استقلال ارتباط خوبی دارم

آی اسپورت- در بازی دو روز پیش استقلال در جام حذفی پای مهاجم خارجی جدید این تیم هم به گل باز شد تا بعد از حاشیه‌های زیادی که پیرامون قرارداد این بازیکن پیش آمد، پروپچیج نشان دهد می‌تواند بازیکنی باشد که تبدیل به یکی از کلیدی‌رین مهده‌های استقلال شود. پجیچ در مورد شرایط این روزهای خود در استقلال گفت. 

احترام هواداران به من ارزشمند است
اینکه بتوانم اولین گل خودم را به ثمر برسانم برای من بسیار مهم بود و امیدوارم بتوانم این کیفیت و شرایط را ادامه دهم. من می خواهم از هواداران استقلال تشکر کنم که همیشه از من حمایت می کنند. آنها به من احترام می گذارند و این موضوع برای من ارزشمند است.

با شهباززاده راحت‌‌تر از بقیه هستم
من ارتباط بسیار خوبی با بازیکنان و اعضای باشگاه دارم. هر چند در روزهای اول از سبک بازی یکدیگر اطلاعاتی نداشتیم اما الان شناخت خوبی نسبت به هم داریم و رابطه خوبی میان بازیکنان استقلال برقرار است. به دلیل آنکه شهباززاده به زبان انگلیسی با من صحبت می کند با او بسیار راحت هستم. حنیف نیز بازیکنان شوخ طبعی است و با یکدیگر زیاد شوخی می کنیم ولی درمجموع با تمامی بازیکنان استقلال رابطه خوبی دارم.

کادر فنی خوبی داریماستقلال تیم خوبی است و کیفیت بالایی در داخل زمین و بر روی نیمکت دارد. هواداران هم از ما انتظارات زیادی دارند و ما باید تلاش کنیم تا انتظارات آنها را بر آورده کنیم. ما سرمربی خوب و جدی در اختیار داریم که این موضوع بسیار خوب است زیرا کمک می کند تا با جدیت کار کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم. من چه در زمین حضور داشته باشم و چه بر روی نیمکت بنشینم به سرمربی تیم احترام  می‌گذارم زیرا او انسان بزرگی است. ما کادر فنی خوبی در اختیار داریم که بسیار پر تلاش در کنار بازیکنان حضور دارند و برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنند.

گلزنی شغل من است
نمی توانم عددی را مشخص کنم اما من نهایت تلاشم را برای استقلال انجام می دهم. گلزنی شغل من است و همیشه تلاش می کنم تا بیشترین گل را به ثمر برسانم. فصل گذشته به باشگاه قبلی ام گفتم 20 گل برای آنها به ثمر خواهم رساند اما در پایان فصل 31 گل برای تیمم زدم و این اتفاقی است که در فوتبال رخ می دهد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-13 16:02:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر