فهرست
سوال روز: با خودت چه کردی آقای مسلمان؟
سوال روز: با خودت چه کردی آقای مسلمان؟

سوال روز: با خودت چه کردی آقای مسلمان؟

آی اسپورت-  یکی از این مهره ها محسن مسلمان بود. محسن بعد از هفته اول، دیگر در هیچکدام از بازی های لیگ برتری پرسپولیس به میدان نرفته بود اما برانکو حتی در جام حذفی نیز این بازیکن را در ترکیب ثابت قرار نداد. مسلمان در جدال با پیکان روی نیمکت نشست و در نیمه دوم دقایقی قبل از به ثمر رسیدن گل تیمش به زمین فرستاده شد. 
نمایشِ محسن در مسابقه دیروز، به خوبی نشان داد چرا برانکو انتظاری فراتر از یک بازیکن نیمکت نشین از این مهره شماره 77 ندارد. محسن که به لحاظ بدنی بسیار ضعیف به نظر می رسید، حتی برای بغل پاهای معمولی نیز با مشکل مواجه بود. او چندین بار در مقابل گلرِ جلوآمده حریف در میانه میدان قرار گرفت اما نه موفق نشد به بازی سرعت بدهد و نه هیچ استفاده ای موقعیت کرد و تنها رو به زدن شوت هایی آورد که نهایتا دو متر جلو می رفتند. هر کدام از این موقعیت ها در مقابل دفاع خالی پیکان، می توانستند محسن را به ترکیب ثابت تیم برگردانند اما در نهایت او را از ترکیب دورتر کردند. 
چندین سال قبل و بعد از شادیِ گل لوکا تونی وار در آزادی با لباس ذوب، محسن قرار بود تبدیل به یکی از بهترین های فوتبال ایران باشد. او تا یکی دو سال قبل پیشرفت قابل قبولی داشت اما معلوم نیست در این مدت، او با خودش چه کرده که حالا حواشی اش، به استعدادهای او می چربند. توی وضعیت بد این روزهای محسن، هیچ مربی، بازیکن یا فردِ دیگری به اندازه خود او مقصر نیست. به اندازه خود او که هیچوقت قدر خودش را ندانسته است تا از پسرِ سربالایِ پاس های رو به جلو، تبدیل به مرد سردرگم و خسته چمن آزادی شود. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-13 16:04:14
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۱۶
اگه پراید ماشین شد اینم بازیکن می شه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر