فهرست
یک احتمال جدی در جام‌حذفی؛ پرسپولیس - ذوب‌آهن در اصفهان
یک احتمال جدی در جام‌حذفی؛ پرسپولیس - ذوب‌آهن در اصفهان

یک احتمال جدی در جام‌حذفی؛ پرسپولیس - ذوب‌آهن در اصفهان

آی اسپورت- بلافاصله بعد از برد پرسپولیس مقابل پیکان، قرعه‌کشی برای بازی بعدی این تیم در جام حذفی انجام و مشخص شد که پرسپولیس در این مرحله میزبان ملوان انزلی خواهد بود. از طرف دیگر بر اساس قرعه، مسابقه دو تیم گسترش فولاد تبریز و ذوب‌آهن اصفهان نیز به میزبانی تبریزی‌ها انجام می‌شود. برنده این بازی در مرحله یک‌چهارم با برنده پرسپولیس- ملوان روبه‌رو خواهد شد.
در گمانه‌زنی برای این دو بازی، احتمالا خیلی از پیش‌بینی‌ها پرسپولیس را برنده بازی با حمید استیلی و شاگردانش می‌دانند. ضمن این‌که در بازی دیگر با وجود میزبانی گسترش فولاد، کفه ترازو بیشتر به سمت ذوب‌آهن سنگینی می‌کند و یحیی گل‌محمدی می‌تواند فراز و تیمش را در تبریز حذف کند.
اگر این دو اتفاق رخ بدهد، آن وقت برای بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن در مرحله یک‌چهارم نهایی نیازی به قرعه‌کشی نیست و پرسپولیس باید برای رویارویی با ذوب‌آهن به اصفهان برود.
پرسپولیس سال قبل هم در مرحله نیمه‌نهایی به ذوب‌آهن برخورد کرد و با شکست 2-1 در تهران از صعود به فینال باز ماند. در روزی که با اخراج اومانیا پرسپولیس ده نفره شد و کارلوس سانتوس گل برتری ذوبی‌ها را با ضربه سر زد.

کد خبر: 9411
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-13 18:23:32
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۵۲
اوه اوه
بازم یحیی!!!
پرسپولیس حذف شد که
-
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
گسترش ذوب رو حذف میکنه
-
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴، ۰۳:۰۹
اتفاقا خوب میشه چون بازی بعد پرسپولیس با سپاهان میشه و اون وقت قرمزها میزبان هستند.

یه سوال؟ چرا تا نیم نهایی سپاهان به هیچ حریف قدری نمیخوره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر