فهرست
تاریخ از بی‌حیایی‌ها خواهد نوشت؛ ملت فراموش‌کار
تاریخ از بی‌حیایی‌ها خواهد نوشت؛ ملت فراموش‌کار

تاریخ از بی‌حیایی‌ها خواهد نوشت؛ ملت فراموش‌کار

آی‌اسپورت- این روزها در فضای مجازی اگر کمی وقت بگذرانید مسائلی را به چشم می‌بینید که اگر نیمی از آن‌ها را می‌شنیدید غیرممکن بود باور کنید. در این روزها که هجمه‌ای تند از سوی هواداران، بدرقه راه ملی‌پوشان‌مان شده است صفحات منتسب به بازیکنان و اسطوره‌های پرسپولیس تبدیل شده است به میعادگاهی و جایی برای دورهمی معترضان. جایی که هواداران احساسی‌مان برای سرافکندگی کارلوس کی‌روش در جام جهانی لحظه‌شماری می‌کنند. اما نکته آشکار و امیدوارکننده‌ای که به چشم می‌خورد این است که سرافکندگی کارلوس کی‌روش، شوربختانه گره خورده است به عزت و ذلت تیم‌ملی کشورمان. در نگاه اول این یک دوگانگی‌ست؛ رد پای امید دیده می‌شود، از این منظر که تا وقتی پای تیم‌ ملی عزیزمان در میان است تاج، کی‌روش، پیشکسوت و باشگاه در زیر آن قرار بگیرند. اما انگار ما ساده بودیم، اصلا و ابدا این‌گونه نبود. کار از کار آن‌چنان گذشته است که هواداران بی‌شمارمان پا را از گلیم‌شان آن‌قدر فراتر برده‌اند تا بدون رودرباسیتی آرزوی شکست ایران را برای هم‌دیگر ‌بنویسند.

شوری این قضیه آن‌قدر در آمده است که میان هواداران پرسپولیس نظرسنجی گذاشته شده است که: «آیا مایل هستید تیم‌ ملی در جام جهانی نتایج خوبی کسب کند؟» نحوه مطرح کردن سوال همان‌ اندازه شبهه‌برانگیز و البته توهین‌آمیز محسوب می‌شود، همان‌اندازه هم پاسخ اکثریت ناامید کننده‌‌تر است. جایی که «خیر دوست نداریم تیم‌ملی موفق باشد» آرای بیشتری در میان هواداران پرسپولیس کسب می‌کند. البته درست است که این‌گونه نظرسنجی‌ها فاقد اعتبار محسوب می‌شوند، همان‌طور که در اکثر نظرسنجی‌ها که از برنامه‌های ورزشی صداوسیما پخش می‌شود هرجایی که پای یک پرسپولیسی، و یا پای منافع پرسپولیس در میان باشد تکلیف نظرسنجی از همان ابتدا بی‌برو و برگرد مشخص است. شوری این بی‌منطقی آن‌قدر در آمده است که سال‌هاست واژه نظرسنجی و صدرنشینی پرسپولیسی‌ها‌ در آن، سوژه کاربران شبکه‌های مجازی شده است. البته این حمایت هواداران پرسپولیس، از ستاره‌ها یا منافع شخصی‌شان، گرچه متعصبانه هم باشد جای نقد و گلایه ندارد. اما مساله حائز اهمیت این است که چرا جمعی از هواداران پرسپولیس که بسیار محترم هم هستند آرزوی شکست تیم‌ ملی کشورشان را دارند؟ آیا به دلیل خط خوردن سیدجلال حسینی است؟ آیا به دلیل موضع مدیرعامل، سرمربی و اسطوره تیم محبوب‌شان که علیه تیم‌ ملی است؟ برای پاسخ به این مسائل جای آن‌که ریشه‌یابی اجتماعی شود باید از منظر فرهنگ‌شناسی به آن نگاه کرد. یکی از دلایل این هجمه هواداران فوتبال مربوط می‌شود به ماجرای سیدجلال حسینی. بازیکنی که با تصمیم کادرفنی در لیست انتظار تیم‌ ملی قرار گرفته است. حتما جمله عجیب حمیدرضا گرشاسبی را در یاد دارید: «وقتی سیدجلال به الجزیره گل زد با خودم گفتم از تیم‌ ملی خط خورد.» و این نظریه مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس، با تایید برانکو ایوانکوویچ همراه شد تا ارکان باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به میلیون‌ها هواداران‌شان مسیری را نشان دهند از یک ناسپاسی؛ از این که تیم‌ ملی بیگانه‌ست، از این که ایران دشمن است، از این که مشت‌ها را گره زنید برای تیم‌ ملی. مسیری به یک بی‌راهه‌، هم‌سو شدن با یک بی‌حیایی.

کارد می‌زدی خونش در نمی‌آمد. مردم او را می‌خواستند، هواداران او را صدا می‌زدند، هیات مدیره برای توافق با او به انتظار نظر قطعی سرمربی بود اما برانکو ایوانکوویچ او را نمی‌خواست. برانکو ایوانکوویچ به خوبی می‌دانست با آمدن سیدجلال حسینی مجبور است قید قرارداد با هموطنش لوکا ماریچ را بزند. همه چیز آن‌قدر شبهه‌برانگیز بود که سید جلال حسینی در مصاحبه‌ای در تاریخ ۲۱ تیرماه ۱۳۹۴ بگوید: «از محبت هواداران ممنونم. اما مساله مهم نظر آقای برانکو است که مرا نمی‌خواهد. من همین‌جا می‌گویم اگر آقای برانکو بگوید من را می‌خواهد من بدون هیچ‌گونه قید و شرطی به پرسپولیس می‌آیم.» اما برانکو هیچ اعتقادی به ملی‌پوش باشگاه نفت، سیدجلال حسینی نداشت. جایی که لیست ورودی و خروجی پرسپولیس توسط برانکو ایوانکوویچ به باشگاه داده شد اما خبری از نام جلال حسینی نبود؛ حتی در بخش آلترناتیوها هم خبری از بازیکن محبوب سرخ‌پوشان، که آن روزها زیرنظر کارلوس کی‌روش در تیم‌ ملی تجربه پس می‌داد نبود. برانکو به او اعتقاد نداشت. سیدجلال را تمام شده می‌دانست. شایعات می‌رفتند و می‌آمدند، راوی خبر آورده بود که برانکو ایوانکوویچ از زلاتکو کرانچار که سابقه همکاری با جلال حسینی را در سپاهان داشته مشاوره‌هایی را هم گرفته است. محمدحسین نژادفلاح به سیدجلال حسینی می‌گوید منتظر بمان تا آقای برانکو با آمدنت به پرسپولیس موافقت کند. امیدها زنده شده بود که برانکو به چنین خواسته معقولانه‌ای لبیک بگوید اما در عین ناباوری برانکو گفت محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی و حتی مایکل اومانا را دارد و هیچ نیازی به بازیکنی همانند جلال حسینی ندارد. با همین گفته‌های آقای برانکو، پرونده سیدجلال حسینی در عین ناباوری برای رسیدن به پیراهن پرسپولیس بسته شد. اما مساله تصمیم برانکو بود؛ عقاید برانکو بود. هواداران به ناچار به این خواسته احترام گذاشتند. گرچه تصمیمی که به اذعان کارشناسان و همان هواداران باعث شد یکی از حماسی‌ترین قهرمانی‌های پرسپولیس در فصل پانزدهم از بین برود. اما کاش آقای برانکو به هواداران توضیح می‌داد چه دلیلی وجود داشت که نورمحمدی و بنگر در تفکرات وی جای داشتند اما ملی‌پوشی چون سیدجلال حسینی نداشت. کاش گفته می‌شد چرا لوکا ماریچ به پرسپولیس آمد اما سیدجلال نه. و یا این اواخر چرا یکی همانند زلاتکو ایوانکوویچ بر روی نیمکت می‌نشیند. مسائلی که درست یا غلط خواسته سرمربی‌ست و باید به آن احترام گذاشت.

وقتی از نسیان قرن گفته می‌شود منظور تنها حال و هوای برانکو ایوانکوویچ که آن روزها سیدجلال حسینی را نمی‌خواست نیست، بلکه مساله هواداران متعصب و فراموش‌کارمان هستند که چنین مسائلی را زودتر از آن‌چه گمان می‌شود از یاد می‌برند. یکی همانند آقای برانکو که امروز به حمایت از جلال حسینی می‌پردازد و به گفته‌های حمیدرضا گرشاسبی که اعتقاد دارد گل زدن سیدجلال حسینی به الجزیره امارات باعث خط خوردن وی از تیم‌ ملی شده است پر و بال می‌بخشد؛ یک اعلام جنگ بزدلانه. آقای برانکو تا جایی که مردم حضور ذهن دارند این شما بودید که سیدجلال حسینی را نمی‌خواستید و اعلام داشتید او یک بازیکن تمام شده است. البته شما بودید که کنفرانس به کنفرانس به تعریف و تمجید از توریست‌های اوکراینی آلکسی پلی‌یانسکی و ولادیمیر پریموف می‌پرداختید. آیا فراموش کرده‌اید که برای قرارداد با هموطن‌تان روی خواسته میلیون‌ها هوادار خط قرمز کشیدید؟ موضوع جالب‌تر هم می‌شود، جایی که علی کریمی بعد از حذف سیدجلال حسینی از لیست تیم‌ملی می‌نویسد: «تقصیر خودته سیدجلال، وقتی می‌زد تو سرتون که نمی‌تونید اندازه رونالدو بپرید، باید روبه‌روی اون آقا دلاله می‌ایستادی.» و برانکو ایوانکوویچ این ادبیات مشمئز کننده را که حتما برای وی ترجمه کرده‌اند با لایک کردن، تایید می‌کند.

مثلث جالبی شده‌اند سید جلال، علی کریمی و برانکو. زمانی هیچ‌کدام چشم دیدن هم‌دیگر را نداشتند اما امروز مقابل منافع ملی برو و بیا به راه انداخته‌اند. انگار مردم یادشان رفته است که همین آقای علی کریمی پس از جام جهانی ۲۰۰۶ حسابی از خجالت برانکو ایوانکوویچ در آمده بود و اصلا ایشان را «مربی» نمی‌دانست. اما امروز شاهد آن هستیم که مردم هم فراموش‌کار شده‌اند؛ شاید هم دل‌شان نمی‌خواهد گذشته و حقایق واکاوی شود. عیبی ندارد، با این افکار به خوبی آشنایی داریم؛ افکاری که سرمربی تیم‌ملی آن را با لبخندی تلخ «افکار مریض» ‌قلم‌داد می‌کند. البته نباید به هواداران پرسپولیس و حتی بعضی از هواداران استقلال که با خط خوردن سیدحسین حسینی، وریا غفوری دل‌شکسته شده‌اند تاخت. آن‌ها احساسی هستند و فراموش‌کار. آن‌ها مسیری را پیروی می‌کنند که اسطوره‌ها و سرمربی محبوب‌شان به آن‌ها نشان داده است. مسیری گرچه حقارت‌آمیز.

اما برای آن‌که خیال هواداران پرسپولیس، آقای اسطوره‌، سرپرست باشگاه پرسپولیس جناب گرشاسبی، آقای برانکو، و سایر منتقدان و عزیزان راحت شود باید گفت که کارلوس کی‌روش پس از جام جهانی دیگر سرمربی تیم‌ ملی نخواهد بود و هرگز هم لازم نیست سارانسک را به مقصد تهران ترک کند. این تیم‌ ملی درو شده، این بازی‌های لغو شده، این سردردهای کارلوس کی‌روش، این اردوهای نیمه‌کاره، این بی‌حیایی‌ها و نظرسنجی‌ها کار تیم‌ ملی را آن‌چنان یک‌سره کرده است که خوشبین‌ترین هوادار تیم‌ملی هم دیگر به انتظار یک مساوی ناقابل با قهرمان آفریقا، یک شکست خفیف مقابل قهرمانان جهان و اروپا نمانده است. امروز با این وضعیت ارز، و حتی حمایت از کالای داخلی، صحبت از علی دایی و کادر فنی‌ محترم‌شان آقایان بهزاد غلام‌پور، محمد دایی و دیگران شده است که بر نیمکت تیم ملی برای جام‌ملت‌ها تکیه زنند. با احترام به این بزرگان، اما این انتخاب احتمالی و البته فاجعه‌آمیز، نشات گرفته از سادگی هواداران‌مان بود. هواداران فریب‌خورده‌ای که با نیم‌نگاهی به آرسن ونگر، گریزی به قرارداد مکس آلگری، و حساب و کتاب کردن نرخ مربیان طراز اول دنیا، امید داشتند و دارند تا یکی از آنها سوار بر طیاره شود و از کازرون و سیستان و بدبختی مردمان‌مان عبور کند و با افتخار هدایت تیم‌ملی‌مان را بر عهده بگیرد. و فردا تاریخ به بی‌حیایی‌ها و قدرنشناسی‌های‌مان، یک برچسب ساده‌لوحی را هم اضافه می‌کند. همین‌قدر کوته‌فکرانه.

به راستی چه تعبیر معرکه‌ای داشته‌اند کارلوس کی‌روش؛ «جعلی‌ها». ملت فراموش‌کاری هستیم؛ اگر پای منافع‌مان در میان باشد حاضر می‌شویم زمین و زمان را به هم بدوزیم و روبه‌روی هر مقدسی بایستیم؛ جلال حسینی و وریا غفوری بهانه‌اند، اصلا ایران و تیم‌ ملی چه اهمیتی دارد. فقط خون آریایی و تمدن چندهزارساله و فرهنگ و ادب و یک سری شعارهای پرطمطراق دیگر را طوطی‌وار می‌گوییم و می‌شنویم و می‌نویسیم. دریغ از جرعه‌ای عمل. دروغ چرا؛ مرثیه‌ و شکوه را از هم قلب‌های‌مان بگیرند غرق می‌شویم. ما مردم فراموش‌کاری که شنل سرخ را انداخته‌ایم بر روی دوش کسی که چرخه اقتصاد کشور را فلج کرده است و امثال همان آقا باعث شده جوانان این مرز و بوم به خاک سیاه بنشینند. شنل سلطان را بر روی دوشش انداخته‌ایم و عکس‌هایش را با بی‌حیایی آپلود می‌کنیم و می‌نویسیم امیرکبیر. مشخص نیست جناب امیرکبیر چه زمانی به زندان بازگردد و چه زمانی بدهی‌های چندهزار میلیاردی را که حق معلمان و مردم است خواهد پرداخت. مردم فراموش‌کاری هستیم که مقابل یکی از بهترین تیم‌های ‌ملی تاریخ‌مان مشت گره زدیم و آرزوی ذلتش را در سر پروراندیم. ما را چه به صدر آسیا، ما را چه به غرور و افتخار. اگر به نگاهی برنمی‌خورد این تیم‌ ملی از سرمان هم زیاد بود، ما یک تیم‌ملی می‌خواستیم اندازه خودمان، که برای رسیدن به پلی‌آف صعود به جام‌جهانی بمیریم و زنده شویم، چشم بدوزیم به نتایج دیگر بازی‌ها، که قطر و بحرین و فلان چه نتیجه‌ای گرفته‌اند. ما را به چه صعود بی‌حماسه؛ ما باید آرزوی گل زدن در اولسان و جده را داشته باشیم تا سال‌ها بشوند تیتراژ اخبار صدا و سیما. ما را چه به کارلوس کی‌روش آخر؛ مربی‌ای می‌خواهیم اندازه خودمان. بله قربان‌گو باشد و مطیع این و آن. یکی که نه پشت احسان و مسعود بماند، نه برای اتهام به دروازه‌بانش در پرتغال کودتا کند. آن روز هم خواهد رسید که تاریخ از قدرنشناسی‌های‌مان بنویسد. از مردمی که تیم‌ ملی کشورشان را به‌ خاطر منافع پوچ باشگاهی فروخته بودند، از ناسپاسانی که هواداران را به بیراهه برده بودند و از هوادارانی که جعلی بودند.

۹۶ ۷۹  
آی اسپورت
2018-05-28 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷۹ نظر
مایلی کهن
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۰
یه مشت دروغ و دونگ بافتی که از کیروش جونت حمایت کنی ؟؟؟

با اینها حتی بچه های 12 ساله رو هم نمیتونی گول بزنی

کار کیروشی پور ها تمومه - برید دنبال ارباب نو بگردید
برای همه تهمتهایی که به قلعه نویی زدی - برای کسانیکه مقاله تو رو خوندند اما جوابش رو نخوندند - یک کپی ساده برای خانم کپی پیست
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۰
می دونی اشکریز ، وقتی مقالاتت به گوشم میرسه یاد شهره لرستانی سریال مختارنامه می افتم

قسمت معجزه طلا

همون قسمتی که ابن زیاد به جارچیهاش گفت در شهر جار بزنید که هرکس شمشیر و زره خودش رو تحویل بده در ازای اون طلا می گیره

درگیری بالا گرفت و وقتی شهره لرستانی خواست شوهرش رو از بین یاران مختار بیرون بکشه تا طلا نصیبش بشه حبیب دهقان نسب مانع شد

شهره لرستانی گفت : اگه به من اجازه ندید شوهرم رو از بین جمعیت بیرون بکشم لخت و عور میشم تا دودمان مختار به آتیش کشیده بشه

حبیب دهقان نسب گفت : بروید کنار برادران . در شان شما نیست که با این زن هم کلام شوید یا با او برخورد کنید

زنی که به یک مرد فحش ناموسی میده یعنی دیگه ته خط (ح......ه)

ما دیده بودیم مرد جلوی جمعیت به زن فحش ناموسی بده اما این جوری دیگه نه . یا تمام مخاطبان سایت متحجر هستند یا شما فرا روشنفکر

به اکبر طاهری چی گفتی خانم اشکریز ؟ اگر امیرپور سانسورش نمی کرد الان این سایت فیلتر بود
هر کسی از کیروش انتقاد کنه از نظر ایشون قصد جانشینیش رو داره. جالبه . انقدر گفت برانکو بفکر جانشینیمه و برانکو تمدید کرد حالا گیر داده به قلعه نوییچرا دقیقا یک هفته بعد از اینکه انتقادات قلعه نویی از کیروشی پور به اوج رسید

https://www.tarafdari.com/node/798459

https://www.tarafdari.com/node/799399

https://www.tarafdari.com/node/803685


چرا دقیقا فقط کمتر از یک هفته خانم اشکریز در حمایت از کیروشی پور دقیقا همین چرندیات رو با چاشنی کمتر در سایت طرفداری قرار میده ؟ چقدر تابلو آخه ؟؟؟ دقیقا فقط یک هفته

https://www.tarafdari.com/node/803685


نقل قول از روزنامه ای اوردی که یک شایعه رو مطرح کرده بود و به دلیل اتهاماتی که در همون شایعه به قلعه نویی زد 6 ماه توقیف شد و انقدر به قلعه نویی تهمت زد تا بعد از 3 بار لغو امتیاز شد


اگر واقعا صداقت داری توضیح بده چجوری 4 تا بازیکن سرشناس که فقط اسم منصوریان رو بردی میتونند تصمیم هیئت مدیره رو لغو کنند . اگه قلعه نویی انقدر قدرت داشت پس چرا نتونست نظر اون 4 بازیکن رو رد کنه و خودش جایگزین ناصرخان بشه


گفتی : آقای قلعه‌نویی! آن روزها و جفا به ناصرحجازی را یادتان می‌آید؟

این رو نیم ساعت پیش به متن اصلی که در سایت طرفداری کار کردی اضافه کردی تا نظرات رو به نفع خودت بچرخونی برای همین پاراگراف بندی رو رعایت نکردی

گفتی : به‌راستی چه کسی توهم داشت آقای قلعه‌نویی؟

این عبارت آقای قلعه نویی رو هم نیم ساعت پیش اضافه کردی . بذار ادامه بدیم

گفتی : چگونه به خودتان اجازه می‌دهید که حضور در دسته سوم را هربار بدون هیچ مقدمه‌ای -حتی بیش از هواداران پرسپولیس- بر سر همان مردم همانند پتک می‌کوبانید؟

هر بار یعنی چی ؟ حتی بیش از هواداران پرسپولیس ؟

آخه خانمی تو مگه چند سالته ؟ بیشتر از 30 سالته ؟؟؟

اون موقع که قلعه نویی به استقلال اومد تو اصلا به دنیا نیومده بودی . اون موقع که استقلال به دسته 3 رفت و قلعه نویی مصدوم شد از فیروز کریمی و پاس تهران پیشنهاد داشت تو هنوز مدرسه نمی رفتی . همون سال پاس قهرمان آسیا شد . مصاحبه فیروز کریمی که این ادعای قلعه نویی رو تایید کرده هنوز موجوده

اون موقع که استقلال مظلومانه به دسته 3 رفت چند تا از بازیکناش به الکویت کویت رفتند ؟ مرفاوی

چند بازیکن با استقلال به دسته 3 نرفتند و استقلال رو تنها گذاشتند ؟ عابدزاده - مختاری فر - احدی - نامجو مطلق - عبدالعلی چنگیز

تقریبا تمام ملی پوشا از استقلال رفتند تا مبادا به تیم ملی رفتنشون خدشه ای وارد بشه

زرینچه اون موقع ملی پوش بود ؟ حمید بابازاده دروازه بان بود اصلا ؟

چرا بیانی از وضعیت استقلال در دسته ناراحت بود ؟ چون استقلال بی پناه مجبور بود خونه هواداراش اردوی قبل از بازی رو برگزار کنه تا موقعی که شرایطی مهیا شد و برای چند بازی استقلال در خونه قلعه نویی اردو زد

اردوی بازیکنان الان با بازیکنان اون موقع قابل قیاس نیستقلعه نویی به تمرین پرسپولیس رفت ؟ بر دروغگو لعنت . حداقل مدرک بیار . علی پروین که هنوز صجیح و سالمه


قلعه نویی پنالتی رو بد زد . اما آیا خندید ؟ اون رحمتی بود که بعد از گل بنگسون خندید . شرف روزنامه نگاری رو به چی فروختی ؟ به چند دلار پول کیروش دقیقا ؟ برای اینکه حساب بانکیت لو نره تو کدوم بانک خارجی حساب باز کردی ؟


قلعه نویی سر بازوبند دعوا کنه ؟ عزیزم اون نامجو مطلق بود

http://www.varzesh3.com/news/1295676
یک سری اتهام سراسر دروغ زدی اما فعلا این رو بخون و ساکت باش البته به شرط اینکه بعدا به دوستانت در سایت طرفداری درخواست حذف این لینک رو ندی هر چند لینکهای جایگزین رو هم باید حذف کنی :

https://www.tarafdari.com/node/105896

http://akharinkhabar.ir/sport/769603

http://www.jamnews.com/detail/News/354590

https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-336252

احمد جمشیدیان

از احمد جمشیدیان می‌شود شروع کرد. بعضی‌ها علت ده روز عدم تمرین جمشیدیان در ابتدای فصل پیش را نوعی پنهان‌کاری بابت منشوری بودنش قلمداد می‌کنند و ورم روده ناشی از فتق را بهانه‌ای می‌دانند که استقلالی‌ها آن را علم کرده‌اند تا اگر کارت بازی جمشیدیان صادر نشد در مردم شائبه‌ای ایجاد نشود.‌‌

همان روز‌ها علیپور مصاحبه‌ای می‌کند و شایعه نداشتن کارت بازی جمشیدیان و نظری را تکذیب می‌کند و علت دعوت آن‌ها را به کمیته اخلاق حرف‌هایی می‌داند که در روزنامه‌ها و میان خبرنگاران نقل می‌شود.

جمشیدیان در بازی اول مقابل گسترش فولاد پس از مدتی فیزیوتراپی حدود ده دقیقه بازی می‌کند که با توجه به مصاحبه قبل از بازی نوروزی مبنی بر تست بدنی جمشیدیان کار عجیب و غریبی نبود.

شایعه دیگر در مورد او این است که مقابل استقلال پنالتی را از قصد خراب کرده. جمشیدیان در آن بازی نیمکت‌نشین بود و دقیقه ۱۲۰ بازی به جای نویدکیا که روی خطای محمدرضایی مصدوم شده بود وارد زمین می‌‌شود و پنالتی پنجم را می‌زند.

ضربه او به وسط دروازه می‌رود و درست در خلاف جهت حرکت رحمتی اما توپ به نوک پای رحمتی برخورد می‌کند و توپ گل نمی‌شود. بر اساس قاعده و تحلیل هیچ کس وقت خراب کردن پنالتی ضربه را به چهارچوب نمی‌زند. کدام عقل سلیمی برای یک بازیکن ذخیره برنامه‌ریزی می‌کند که کادر فنی استقلال برنامه‌ریزی کند؟

آورده‌اند که جمشیدیان باید با خسرو حیدری حرکت می‌کرده و در آن صحنه که استقلال به سپاهان در دور رفت سال پیش گل زده کم‌فروشی کرده.

وقتی خسرو حیدری دو ثانیه قبل از جمشیدیان استارت زده و سرعت ذاتی بیشتری نسبت به جمشیدیان دارد چطور جمشیدیان می‌توانسته او را مهار کند در حالی که توپ در محوطه جریمه بلاک می‌شود و توپ به پشت سر اشجاری می‌افتد و خیلی اتفاقی حیدری از راه می‌رسد و توپ را گل می‌کند!

جالب اینکه جمشیدیان در دقیقه شش این بازی خود را در موقعیت گل قرار می‌دهد و ضربه‌ای می‌زند که می‌تواند دروازه استقلال را باز کند.

محمدمهدی نظری

در مورد محمدمهدی نظری گفته می‌شود او دو موقعیت بالای ۸۰ درصد را مقابل استقلال از دست داده. در بازی برگشت سال پیش بهترین موقعیت در اول بازی نصیب حکیم نصاری شد. او توپ را از منتظری دزدید و از شش قدم به آسمان زد که به اشتباه، گزارشگر شیرازی او را نظری صدا کرد.

در نیمه دوم وقتی استقلال سه هیچ از حریف پیش بود موقعیتی در ضدحمله برای نظری پیش آمد که حمودی مقابل ضربه او ایستاد و توپ به او برخورد کرد.

حال اینکه شایعه‌سازان محترم چطور این موقعیت را بالای ۸۰ درصد دانسته و دقیق‌تر اینکه عدد ۸۰ را از کجا آورده‌اند خود مسئله مهمی است.

شاید هم اگر آن توپ گل می‌شد استقلال چهار بر سه بازی را واگذار می‌کرد. اگر این فصل نظری به نفت تهران پیوست حتما او با نفت تهران سر و سری داشته که در بازی رفت دروازه خالی را به بیرون زده است.

میثم بائو

انتقال میثم بائو ربط داده شده به سه اخطاره شدن و محرومیت او در بازی برگشت مقابل تراکتورسازی. میثم بائو در بازی رفت مقابل تراکتور بازی کرد و شهرداری که هفته پیش از آن پرسپولیس را در تهران برده بود بازی را به تراکتور پنج بر یک باخت.

حال اینکه چرا در بازی برگشت امیر قلعه‌نویی باید به بائو بگوید بازی نکن کمی دور از عقل نشان می‌دهد. آن هم به وعده‌ اینکه بیا پول کمتری بگیر و روی نیمکت بنشین و لذت ببر!

بائو از قراردادی که با استقلال بسته بود تنها ۲۳ درصد دریافتی داشته. یعنی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان. در حالی که در تراکتور یا قبل‌تر از آن شهرداری تبریز جزء قراردادهای گران به حساب می‌آید.

در بازی رفت شهرداری تبریز جزء تیم‌های بالای جدول بود و در بازی برگشت انتهای جدول. این شایعه از دهان مدیرروستایی آمد که ۱۳ بازی را در شهرداری تبریز با بائو و بی‌بائو واگذار کرد.

شاید هم از آن بازی آخری که قلعه‌نویی در سپاهان ذخیره‌هایش را بازی داد و باخت و پاس همدان سقوط کرد کینه به دل داشته. پاس همدانی که اگر به استقلال در همدان نمی‌باخت در لیگ بر‌تر می‌ماند.

بد نیست مدیرروستا در مورد قرارداد خودش با شهرداری تبریز که مربی تیم هشتم جدول (میودراگ یشیچ) را اخراج کردند تا او بیاید و تیم را بیاندازد هم شفاف‌سازی کند.

ابراهیم توره

محرومیت توره در بازی برگشت مقابل استقلال در فصل ۸۷-۸۸ را مشکوک می‌دانند و کارت زردی که او مقابل پگاه گرفته را هم به واسطه‌گری و تبانی ربط می‌دهد.

بهتر بود که بگویند در آن بازی توره برای پرسپولیس گلزنی کرد و اگر قلعه‌نویی چنین نفوذی روی این بازیکن داشت چرا ابتدای فصل که خیلی به استقلال نزدیک بود او را به دلارهای هدایتی باخت.

اگر جماعت شایعه‌ساز، کارت زرد توره را مفتی می‌داند کارت قرمزی که او مقابل بنیادکار در سپاهان گرفت را چطور توجیه می‌کند؟ بهتر نبود قلعه‌نویی مثل نظری به توره می‌گفت بازی کن و موقعیت بالای ۸۰ درصد را به بیرون بزن.

توره چند بار سابقه حرکات غیرحرفه‌ای دارد. در ابتدای‌‌ همان فصلی که به سپاهان رفت قراردادی با نانت بسته بود که با شکایت سپاهان ملغی شد.

ابراهیم تقی‌پور

شایعه طنزگونه‌ای هم وجود دارد. انتقال تقی‌پور به استقلال را به خاطر نزدن اوت دروازه مقابل استقلال می‌پندارند. ایشان حتما مثل بقیه نتوانسته‌اند نقش تقی‌پور در گل‌های استقلال را ببیند که این حرف را زده.

استقلال در آخرین روزهای نقل و انتقالات آن سال به خاطر رفتن صادقی به مس کرمان هیچ گزینه‌ای جز تقی‌پور نداشت. تقی‌پور حتی با پگاه قرارداد داخلی هم امضا کرده بود.

بهتر است بدانند آن بازی را استقلال به سختی در وقت اضافی برد و شاید در تمام گل‌ها تنها کسی که مقصر نبود تقی‌پور بود که اگر بود هم دلیلی بر گناهکار بودن او نبود.

رامین محرم‌نژاد

سال هاست دهان به دهان می‌چرخد که محرم‌نژاد توپ را می‌اندازد جلوی پای اکبر‌پور و اکبر‌پور آن توپ را سانتر می‌کند. در آن صحنه توپ بلند به سمت دروازه شموشک دفع می‌شود. توپ زیر پای محرم‌نژاد قرار می‌گیرد و اکبرپور با او بیشتر از ده متر فاصله دارد.

وقتی او به سمت دروازه برمی‌گردد تا توپ را به دروازه‌بان پاس دهد اکبرپور استارت می‌زند و توپ را از بین پای محرم‌نژاد می‌زند. توپ با سرعت زیاد به سمت خط عرضی می‌رود اما به خاطر بد بودن چمن پله می‌شود و سرعتش کم می‌شود و اکبرپور می‌تواند در حالت نشسته هم توپ را سانتر کند و عنایتی توپ را گل می‌کند.

کسانی که انتقال محرم‌نژاد به استقلال برایشان عجیب به نظر می‌رسد باید بدانند که او حتی دوره‌ای کاپیتان تیم ملی جوانان هم بوده و در آن دوره شاید پیروز قربانی و امیرحسین صادقی که بازیکنان فیکس استقلال بودند کم اسم و رسم‌تر از او بودند.

خریدهای آن سال استقلال هم طالب‌نسب و محرم‌نژاد و جباری بودند. آن روز‌ها این‌ها جزء ارزان‌ترین‌ها بودند.
درباره زرینچه و استقلال اهواز و شکایت قلعه نویی

قلعه نویی زرینچه رو به عنوان دستیار خودش انتخاب نکرد و زرینچه هم در اقدامی تلافی جویانه علیه قلعه نویی مصاحبه سراسر دروغ کرد و فرزاد مجیدی و بختیاری زاده و همدانی حرفهای زرینچه رو سراسر دروغ دانستند

چه کسی از چه کسی شکایت کرد ؟ چرا وارونه جلوه دادی ؟ قلعه نویی از زرینچه شکایت کرد و زرینچه در دادگاه بخاطر نشر اکاذیب محکوم شد و در مصاحبه با خبرگزاری مهر از قلعه نویی رسما عذرخواهی کرد

http://aftabnews.ir/vdca0mna.49nim15kk4.html

https://www.mehrnews.com/news/860493گفتی : روزهای وحشتناک فرا رسید و ژنرال با استقلال دو فصل پنجم و ششم شد تا ناکامی چندباره در آسیا را هم تجربه نکند

روزهای وحشتناک یعنی خیانتی که کیروشی پورها و کیروش و بعضی بازیکنان استقلال به آن کردندخــــــــــیــــــــــانــــــــــتــــــــــــــ به تـــــــــــــــــــــــــــــاج آسیــــــــــــــــا


وقتی قلعه نویی گفت دست های پشت پرده یعنی این . لینک اول گویای همه چیز هست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921022001380


به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ فوتبال قطر درست در روزهایی به پایان می‌رسد که قرار است اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 آغاز شود.


امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال روز گذشته در گفت و گوی پس از تمرین این تیم در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند جدایی بازیکنان ملی‌پوش تیمش از جمله جواد نکونام و پژمان منتظری و حضور آنها در تیم‌های قطری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی به خاطر جام جهانی است؛ یادآور شد: مدتی است که دو سه سؤال در ذهن من وجود دارد. چرا فقط روی بازیکنان استقلال دست می‌گذارند با توجه به اینکه ما چند هفته‌ای نیز از صدر جدول فاصله داشتیم باید تحقیق کنیم تا از پایان لیگ قطر اطلاع پیدا کنیم. باید ببینیم آیا لیگ قطر قبل از 20 فروردین به پایان می‌رسد یا نه چراکه ما موقع شروع اردوها در لیگ قهرمانان بازی داریم. پرسپولیس تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است چرا هیچ‌کس روی بازیکنان آنها دست نمی‌گذارد؟ بحث مشکوک بودن وجود ندارد بلکه سوال‌هایی در ذهن ما شکل گرفته است. تمامی بازیکنان هم راهی قطر می‌شوند به هر حال اردوی تیم ملی از 20 فروردین شروع می‌شود و باید دید این تیم‌ها درگیر بازی‌های آسیایی هستند یا خیر. مردم همه‌چیز را به خوبی متوجه می‌شوند و آنها از ما جلوتر هستند. مردم می‌دانند به عنوان سرباز تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.


رسیدن به پاسخ سؤال قلعه‌نویی خیلی سخت نبود، تا جایی که با جست و جو در بین سایت‌های قطری می‌شد به راحتی فهمید به طور دقیق لیگ برتر قطر چه روز و حتی چه ساعتی به پایان می‌رسد و خیلی تحقیق و تفحص خاصی را نمی‌طلبید.

هفته بیست و ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال قطر ملقب به لیگ ستارگان طبق اعلام سایت‌های قطری طی 7 دیدار همزمان جمعه 22 فروردین 93 و 2 روز پس از لیگ برتر فوتبال ایران به پایان خواهد رسید، تا پایان این لیگ مصادف شود با آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل، اما این همه داستان نیست و از سوی دیگر درست در همین برهه زمانی تازه کار اصلی تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از جمله استقلال در هفته‌های سرنوشت‌ساز این رقابت‌ها برای صعود آغاز می‌شود و آبی‌های پایتخت باید 2 دیدار حساس و سرنوشت‌ساز هفته‌های پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در روزهای 27 فروردین و 3 اردیبهشت برگزار کنند و این در حالیست که در صورت صعود نیز باید 2 دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها را هم به این فاصله زمانی افزود که در 2 تاریخ 2 16-17 و 23-24 اردیبهشت برگزار خواهد شد.به عقیده سرمربی استقلال، بازیکنان ملی‌پوش این تیم به خاطر همین موضوع عزم سفر به قطر کرده‌اند تا پس از پایان لیگ قطر، دیگر دغدغه باشگاهی نداشته باشند و به راحتی بتوانند به اردوی تیم ملی بپیوندند و جالب اینکه تیم‌هایی هم که بازیکنان استقلال در آن سوی آب به آن می‌پیوندند، خیلی تیم‌های مطرحی نیستند و علاوه بر اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند، حتی در رده‌های پایانی جدول برای ماندن در لیگ ستارگان دست و پا می‌زنند. (از جمله ام‌صلال، تیم پژمان منتظری که در قعر جدول قرار داشت)

امسال تیم‌های قطری السد و الریان کار را از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌کنند و الجیش و لخویا هم از پلی‌آف کار را آغاز می‌کنند و استقلالی‌ها دقیقا تیم‌هایی را انتخاب می‌کنند که در این رقابت‌ها حضور ندارند تا پس از سپری کردن نیم‌فصلی فوتبالی در قطر، به راحتی روانه اردوی تیم ملی شوند.

البته سرمربی استقلال که این روزها استاد کُد دادن شده است، چند روز پیش یک کد دیگر هم به خبرنگاران و هواداران داده بود: «برخی حاضرند با مربی تیم ملی مشورت کنند اما با مربی باشگاهی هرگز» و این یعنی اینکه به عقیده قلعه‌نویی، شاید پای کادرفنی تیم ملی هم در میان است تا با توصیه‌های آنها، ملی‌پوشان استقلالی به تیم‌هایی بروند که پس از پایان مسابقاتش، خبری از آسیا نباشد تا به سرعت برق و باد باشگاه خود را به مقصد اردوی تیم ملی برای آماده ‌سازی حضور در جام جهانی ترک کنند.

فارغ از همه این حرف و حدیث‌ها و شایعه‌ها و شائبه‌هایی که وجود دارد، حالا مثلث ملی‌پوشان استقلالی یعنی جباری، نکونام(پیشنهاد تیم کویتی هم موجود است) و منتظری در قطر توپ می‌زنند (شاید خیلی‌ها جباری را به این ماجرا بی‌ربط بدانند اما هنوز به خوبی به یاد داریم که هشت شاکی هم از یک قدمی بازگشت به استقلال، مسیرش را به سمت قطر کج کرد و رفت) و این استقلال است که هر روز خالی‌ و خالی‌تر از ستاره می‌شود و مشخص نیست در صورت ادامه این داستان آیا تا پایان فصل، سایر ملی‌پوشان دیگر این تیم از جمله تیموریان، حیدری، بیک‌زاده، صادقی و ... همچنان پیراهن آبی را بر تن خواهند داشت تا در روزهایی که استقلال خیلی از دومین عنوان قهرمانی پیاپی‌اش دور نیست این مهم را یک بار دیگر تجربه کنند یا اینکه آنها هم به بهانه‌ بندهای مختلف در قرارداد خود بار سفر را خواهند و بست، در این بین دیگر حضور پرقدرت استقلال در آسیا هم بماند که دیگر با خاموشی این ستاره‌ها چیزی شبیه به یک رویا خواهد بود.


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921014000964کسانیکه حاج علی و رسولی نژاد رو از استقلال دور کردند و بودجه استقلال رو به بهانه خصوصی سازی دروغین قطع کردند و افشارزاده رو جایگزینش کردند فقط بخشی از دستهای پشت پرده بودند

خصوصی سازی چی شد ؟ وقتی ترامپ اومد آقایون بنفش رو خصوصی سازی کرد ... ادامه دارد


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920919000838

http://isna.ir/fa/news/92092516932

http://www.varzesh3.com/news/1032683مصاحبه مشاور لاریجانی لنگی که قلعه نویی رو تا سر حد استعدادیاب های لالیگا بالا برد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921015000097لاریحانی تنها نماینده مجلسی بود که در اینستاگرامش گذشت هادی نوروزی 30 ساله رو تسلیت گفت

هادی نوروزی ملی پوش عزیز همه ما بود اما اگر تسلیت برای هادی عزیز بخاطر این بود که هادی نوروزی جوان بود پس مهرداد اولادی رو چرا تسلیت نگفت ؟ چون مهرداد بخاطر بازگشت به تیم ملی کیروش ، پیراهن تاج آسیا رو به تن کرد ؟

چرا در فیسبوکش درگذشت ناصرخان رو تسلیت نگفت ؟ چرا ناصرخان باید رد صلاحیت می شد اما رییس صدا سیما تایید صلاحیت شد ؟ اگه ناصرخان رجل سیاسی محسوب نمیشه لاریجانی با کدوم سابقه رجل سیاسی محسوب میشه ؟ چرا برای مراسم تشییع پیکر منصورخان حاضر نشد ؟

چرا به مشاورش نمیگه برای همیشه ساکت باشه ؟ 5 هزار دلار جریمه رو کی باید بده ؟ رییس آقای مشاور بیاد جواب بده . چرا حتی وقتی که منصوریان بازی رو می برد باز هم از منصوریان انتقاد می کرد ؟گفتی : چشمان ناصرخان

چشم خودت مشکل داره چرا به چشمان ناصرخان ایرادی می گیری ؟


نهم شهریور 93 بصیرت با کجا مصاحبه کرد ؟ یا متن مصاحبه رو کاملا تغییر دادی یا چنین مصاحبه ای وجود نداره که اگر وجود داشت حداقل در فضای مجازی قابل رویت بود


یکی از اتهاماتی که قلعه نویی با توجه به اون توانست حکم 6 ماه توقیف خبر ورزشی رو بگیره همین اخبار دروغ بود که در نهایت بعد از اینکه سردبیر خبر ورزشی تعداد زیادی از روزنامه نگاران استقلالی رو واسطه کرد قلعه نویی به حرمت دوستان مشترکش با سردبیر خبر ورزشی و خانواده های پرسنل خبر ورزشی از شکایت خودش صرف نظر کرد

البته دلیل اصلی توقیف 6 ماهه خبر ورزشی همون تهمتی بود که خبر ورزشی در رابطه با ابوبکر کبه به قلعه نویی زد

http://jahannews.com/fa/doc/news/424304/

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/04/22/1128206


گفتی : امیر قلعه نوعی در استادیوم آزادی از دست دادن با یک جانباز شیمیایی خودداری کرده است

یک دروغ دیگه . یا مدرک بیار یا دروغ نگو


درباره پسر قلعه نویی : هر کسی که با ماشینی که توی خیابون بوده عکس بگیره یعنی پشت فرمان آن ماشین نشسته ؟ یک نوجوون دوست داره هر طوری که دلش بخواهد با ماشینش در خیابون عکس بگیره و ادای رانندگی رو در بیاره


درباره تیم ملی : لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا لیست 30 نفره رو به فیفا فرستاد اما لیست 23 نفره رو 21 ماه می یعنی بعد از پایان لالیگا اعلام می کنه و تا قبل از اون هیچ اسمی افشا نشده

تو که فرق ارسال لیست با اعلام عمومی لیست رو نمی دونی ساکت باش

الان لیست اسامی 23 نفره بازیکنان اسپانیا برای جام جهانی اعلام شد ؟

https://www.tarafdari.com/node/974075گفتی قلعه نویی دیگر هواداران هیچ تیمی به سراغ قلعه نویی نمی آیند تا سرمربی فصل بعدشان شود

پیشنهاد می کنم اخبار خبرگزاریهای آذربایجان و اصفهان و خوزستان رو با دقت بخونیتو که انقدر ادعای روزنامه نگاری حرفه ای بودنت میشه به من بگو در 3 سال اول حضور قلعه نویی در استقلال مقاله یا نقدی علیه قلعه نویی با امضای خودت نوشتی ؟؟ سندی داری که ثابت کنی اون مقاله مال خودته ؟ از اسم و امضای بقیه استفاده نکنی ها . آرشیو مطبوعات فقط در دسترس تو و کیارش نیست خانم اسکرین شات . راستی سال 84 دقیقا چند ساله بودی ؟ کاملا جدی میگم . یک دانش آموز 15 ساله که کارش در مطبوعات رو با ویر استاری شروع کرددر پایان باید بگم بترس از اون روزی که برانکو جایگزین کیروش و علی دایی جایگزین برانکو بشه . هنوز هم فکر می کنی دولتی که به کیروش 2 میلیون دلار معادل 15 میلیارد تومان در سال حقوق میده به سراغ مربی ایرانی میاد تا از هزینه های دولت کم بشه ؟


توهم کیروش و تو و بقیه کیروشی پورها پایان ندارد
بانک سامان حامی دلال
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۷
اسم این نوشته‌ های خاله زنکی رو میذاری مطلب؟

تنفر از برانکو دیگه داره روانیت میکنه

راستی چرا در تمام این ۷ سال، تَکرار میکنم، کل این ۷ سال یه انتقاد یه خطی از کی‌ روش نکردی؟ یعنی نعوذ بالله معصومه؟ بله چون می پرستیش
حرف حساب
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۷
با اين جوابيه مستند محکم و تاثر برانگيز ديگه آبرويي براي اشک ريز و بقيه حاميان کيروش نميمونه! واقعا اف بر شما! آخه آدم از اين ميسوزه که اينها که آخر خودخواخي و خيانت به منافع ملي هستند بقيه رو به خيانت به تيم ملي متهم ميکنند! ننگ بر تو اشک ريز! ننگ بر کيروشي پور بي صفت! ننگ بر اون طرفداران چشم و گوش بسته کيروش مثل اون واقعي و آنتي شومن تقلبي (شومن اصلي خود کيروشه) و ...! اگه يک درصد در دلال و کلاش بودن کيروش و باند رسانه اي جيره خوارش شک داشتم الان ديگه ندارم! و آرزوي قلبيم اينه که کيروش تو اين جام جهاني رسوا و تحقير بشه و گورشو از فوتبال ما گم کنه!
اشکریز عقده ای
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۲
حالم از این نوشته های تعصبی این دختر استقلالی بهم می خوره واسه مدیر سایت متاسفم چون این طرف دختره مطالبش رو پست می کنه یعنی این همه ضعف دختر هستی ؟
مریم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۲
برانکوی لجباز یکدنده.. تیم 2006 رو با میرزاپور و نصزتی و کعبی و سایر لنگی ها به یک فاجعه تبدیل کرد...
تیم امسال کیروش مثل 1998 می شه..
پر از شادی های خیابانی فراموش شده
برو بخواب که مدرست دیر شد!
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۲۲
تو این چکار میکنی ! بهتر نیست بری تو پیج بهنام هازااارت مشغول کامنت گذاری و قربون صدقه ته ریشش باشی ، شنیدم دکش هم کردن خخخ بیخوابی نکنه زده به سرت از این درد که اینجا توهم میزنی
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتاییا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
اباطیل جدید خانم مویه کنان رسید :)))

۱. "اکثر نظرسنجی‌ها که از برنامه‌های ورزشی صداوسیما پخش می‌شود هرجایی که پای یک پرسپولیسی، و یا پای منافع پرسپولیس در میان باشد تکلیف نظرسنجی از همان ابتدا بی‌برو و برگرد مشخص است. شوری این بی‌منطقی آن‌قدر در آمده است که سال‌هاست واژه نظرسنجی و صدرنشینی پرسپولیسی‌ها‌ در آن، سوژه کاربران شبکه‌های مجازی شده است. "
توضیح:
اسمش نظرسنجی خانم گریه کنان نه آزمون حقیقت سنجی :))
وقتی پرسپولیس با اقتدار قهرمان شد و مسلمان بهترین پاسور لیگ و علیپور آقای گل و سید جلال بهترین دفاع لیگ اما امید ابراهیمی که یک گل و یک پاس گل داده بود عنوان بهترین بازیکن لیگ را کسب کجا بودین که در مذمت ِ تعصبات رنگی بی منطق داد و قال راه بیندازین؟!
اینکه ما پرسپولیسی ها اکثریت ایران را در اختیار داریم یه واقعیت محض است، به جای گریه و زاری واقعیت را بپذیرید اینگونه برای شما بهتر است
بس
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۲۱
بازم دمت گرم که هستی و می نویسی و حمایت می کنی
بدون که ما پشتت هستیم.
ماها صفحه نداریم که بگیم چقدر تیم ملی مون رو دوست داریم. مثل بقیه دوستان انقدر بی حیا نیستیم که
کشورمون رو به باشگاه بفروشیم.
بله ما هستیم ولی قدرت دست ما نیست. فعلا بلندگو دست بدخواهان تیم ملی است.
تاریخ این ها را فراموش نخواهد کرد....
سهیل
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۲۵
مطلب رو کامل نخوندم فقط اینکه:
تاریخ حرفها برای گفتن زیاد داره همیشه مهم اینه از چه منظری بهش نگاه کنی و تاریخ رو چه کسی بنویسه؟!
درضمن به بیغیرتی متهم نکنید از نگاه پرسپولیسیا هم کسی که همه جوره با تیم و مربی و اسطوره هاش بی احترامی کرده ، تیشه به ریشه فوتبال این مملکت با دلالی بازیکن به تیمهای درجه چهار و پنج اروپا برداشته جلوش واینستادن میشه بی غیرتی!
حکایت اموال شما حکایت کسانی هست که هیچوقت خپشبختی و اصلاح رو بدست نمیارند چون همیشه از چیزی که بهشون ارباب میده راضین!
محسن
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۲۸
آفرین بر نویسنده محترم، درود بر شما و همه شیر زنان ایران که اصالت و صداقت را معنا بخشیدید و شرم بر آنها که به مملکت و نماد ورزش آن خیانت کرده و تشویش اذهان عمومی میکنند.
همه این کارها به خاطر مبارزه مرد مردان کیروش کبیر با افساد و دست های پشت پرده و لمپن ها و دزدان. ....فوتبال ایران است که تا وقتی هست که خدا نگهدارش باشد دست آنها بریده خواهد بود.
برای همه تهمتهایی که به قلعه نویی زدی - برای کسانیکه مقاله تو رو خوندند اما جوابش رو نخوندند - یک کپی ساده برای خانم کپی پیست
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۴۴
یک نگاه گذرا به دلیل احتمالی و شاید واقعی دعوت شدگان و حذف شدگان لیست نهایی تیم ملی


بیت آشور : چرا دعوت شد ؟ چرا خط خورد ؟ مگه این بیچاره بازیچه دست کیروشه که بعد از یک جلسه تمرین خط بخوره ؟ روحیه این بیچاره داغون شد جام حهانی قبل هم اضافه کنید

محمد انصاری : اگر بازیکن قد بلند می خواستی بجای اینکه قلی زاده رو در دفاع بذاری خب انصاری رو دعوت می کردی

امید نور افکن : کیروش بهش گفته تا لژیونر نشی هیچ جایی در تیم ملی نداری برای همین داره برای لژیونر شدن خودکشی می کنه

سعید آقایی : دفاع چپی که در جریان بازیهای لیگ دائما به کمپ دعوت می شد وقتی لیگ تعطیل شد دیگه به کمپ دعوت نشد و بعد برای بازی با ازبکستان دعوت شد و بعد از لیست تیم ملی خط خورد

احمد عبداله زاده : به دلیل فنی دعوت نشد

علی کریمی : به دلیل مصدومیت دعوت نشد

سروش رفیعی : در سیستم دفاعی کیروش فانتزی باز ها هیچ جایی ندارند خصوصا که تاکتیک تیم رو فدای به رخ کشیدن تکنیک فردی خودش می کرد

سید حسین حسینی : چون عابدزاده ی سکو نشین ، لژیونر و نورچشمی کیروشه

سید جلال حسینی : چون این بار بر خلاف دفعه قبلی ( گفتگو با نود بعد از بازی با الهلال ) به برانکو خیانت نکرد

وریا غفوری : چون نتونست در دفاع چپ بازی کنه و نتونست به شفر خیانت کنه . اصرار شدیدش و درگیری لفظی با شفر برای بازی در پست دفاع راست قبل از بازی با ذوب اهن گویای همه چیزه

کاوه رضایی : چون آزمون آقای گل و دژاگه با 5 بازی باشگاهی در 2 سال و گوچی مارکوپولو نور چشمی های کیروش هستند اما کاوه رضایی با 16 گل و 6 پاس گل تا الان، بازیکن معمولی هم نیست

بیرانوند و مظاهری : فنی

عابدزاده : رجوع شود به توضیحات حسین حسینی

پورعلی گنجی و منتظری : فنی

قلی زاده : واقعا برای دفاع از قلی زاده دعوت کرده یا فقط یک اشتباه تایپیه ؟ پست اصلیش رو باید از وریا غفوری پرسید

مجید حسینی : اگه لژِیونر نشه اردوی بعدی اصلا دعوت نمیشه . از نورافکن بپرس

میلاد محمدی : بلاخره قد مدافع مهم بود یا نه ؟ باید از وریا غفوری پرسید

خانزاده : خودت به جهنم بخاطر رضا مهاجری تمام تلاشتو بکن . امیدوارم وقتی برگشتی انقدر تلاش کرده باشی که سید جلال از علی کریمی بخواد دیگه پست حمایتی نذاره

روزبه چشمی : هافبک دفاعی یا دفاع وسط ؟ شاید باز هم اشتباه تایپی

رامین رضاییان : دقیقا مثل وریا غفوری با خصوصیات هجومی بالا . دلیل دعوتش خیانت به برانکو . 25 بازی و فقط 9 بازی بیش از 75 دقیقه بازی کرده . دائم التعویض

حاج صفی و ترابی و ابراهیمی : فنی

شجاعی : در جشن قهرمانی تیمش با عصا شرکت کرد

انصاری فرد : نفر دوم اقای گل . هافبک یا مهاجم ؟ شاید باز هم اشتباه تایپی

عزت الهی : 16 بازی و فقط 7 بازی بیش از 75 دقیقه . سکونشین تیم آمکار قعر نشین لیگ روسیه . دائم التعویض . کاش اگر خواست کسی رو بزنه حواسش به دوربینهای ورزشگاه باشه

جهانبخش و قدوس : فنی

طارمی : هم فنی و هم اینکه توی قطر جلوی پرسپولیسم دایو میزنه تراکتور که دیگه جای خودش البته توی تهران جرات نداره . 3 دایو مسخره جلوی تراکتور : 2 پنالتی و یک تذکر . تراکتور ایران ؟؟

وحید امیری : هم فنی و هم پرتاب اوت بلند

آزمون و دژاگه و گوچی : رجوع شود به کاوه رضایی


یارو هنوز نمی دونه تو دفاع 4 نفره نقش دفاع کناری چیه اون وقت از شفر ایراد میگیره . هر چیزی هم بگیم میگن نه نگو یارو دستیار فرگوسنه

هیچ کس به این فکر نمیکنه که بعد از اینکه کیروش از فرگوسن جدا شد چرا دوباره فرگوسن قبولش کرد ؟ به یک دلیل ساده . بخاطر یک رابطه دوستی صمیمی که بین این 2 نفر بود . بخاطر اینکه فرگوسن مطمئن بود که اگر منچستر از فرگوسن دست بکشه به سراغ یک مربی بهتر از فرگوسن میره نه بیژن طاهری منچستر
حرف حساب
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰
مرسي عالي بود عالييييي. مخصوصا جوابت به اين خانم معلوم الحال و مريدش! به نظر من حجت بر تمام کيروش پرستها تموم شد! اتفاقا تاريخ از خيانت و تعصب و خودفروشي اينها مينوسه!!
یک بی حیا (خس و خاشاک سابق)
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۴۶
مردم چیزی رو به چیزی نفروختن فقط تیمو دوست ندارن چون که این تیم میلی هست . اتفاقا اون کسایی بی حیا هستند که به خاطر بلیط روسیه نقد منصفانه نمی کنن. در حال حاضر طفداری تیم خونه به خونه یا تیم ملی مصر از تیم ملی بیشترن و این به خاطر یه غده سرطانی تو تیم ملیه که باید زودتر گمشه بره.
رضا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۵۴
تاریخ بیحیایی چون شما رو فراموش نمیکنه خانم اشکریز. اولین بار هست که به یه نویسنده یا اصلا طرف مقابل همچین صفتی میدم ولی شما مرز های چشم سفیدی و بی حیایی رو جا به جا کردی اونم نه به خاطر علاقه به تیم ملی بلکه به خاطر علاقه به کیروش. کیروشی که من هم دوستش دارم ولی نمیتونم بی منطق چشم روی نقاط ضعفش ببندم. خدا کنه که فقط بحث علایق شخصی به کیروش در میون باشه برای جا به جا کردن کیلومتری مرز های بی حیایی توسط شما که اگر مسائلی مثل قلم فروشی در میون باشه که امیدوارم نباشه نمیشه بهتون اعتراضی کرد چون در این صورت ذات طرف باید گندیده باشه و نشون دادن این رفتار نمیتونه اختیاری باشه.
شاید باید بهتون بابت ایجاد شکاف بین قشری از مردم و تیم ملی تبریک گفت چون حاصل 2 سال تلاش بی وقفه شما و همکارانی از جنس خودتون بوده.
اگه به نظرتون عده ای ناراضی از رفتار مربی تیم ملی هستن نتیجه رفتار اشتباه مربی تیم ملی و ساپورت امثال شما بوده که چشم خودتون رو بستین و هر کس مخالفت کرد رو سرکوب کردین اونم با لحنی خشن و لمپن گونه. واکنش امروز قسمتی از مردم نتیجه کلمه به کلمه مقالات امثال شما بوده که یا حرومزاده خطابشون کردین یا نفهم یا بی حیا.
وقتی مربی تیم ملی در رسانه ملی (میلی) وارد بحثی که نباید واردش میشده وارد میشه و کسی رو بزدل خطاب میکنه باید منتظر واکنشی به همون اندازه باشه. و جالب اینه که شما منتظر خوابیدن موج حمایت از علی کریمی موندین و شروع به کوبیدنش کردین. نه فقط علی کریمی که هر کس تو هر مقطعی انتقادی به کیروش کرد شما با شدید ترین لحن کوبیدینش.
شما آیینه تمام نمای ضرب المثل دیگی که برای من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه هستین. اگر جواب علی کریمی به شما به گره های روانی شما اضافه کرده باید بگم یه نگاهی به آرشیو مطالبتون و کلماتی که توش به کار بردین بکنین.
آتش اختلاف رو امثال شما با ساپورت کور کورانه زیاد کردین. حالا کاسه داغ تر از آش شدین و دوباره دارین هیزوم تو این آتیش میریزید؟
میخوام نفرینتون کنم و از ته دل این کار رو میکنم.
نفرینتون میکنم که هیچ وقت حس لذت بردن تو زندگیتون نچشید همونطور که حس لذت بردن رو برای میلیون ها نفر از بین بردین با کاشت نفرتی که انجام دادین.
نفرینتون میکنم که دل شکسته داشته باشین همونطور که به خاطر علایق شخصی دل هزاران نفر رو شکستین.
نفرینتون میکنم که به آرزوهاتون نرسید همونطور که طعم شیرین داشتن آرزو رو برای قسمت عظیمی از فوتبال دوستان تلخ کردین.
فریاد میزنم و نفرینت میکنم شقایق اشکریز.
نه به خاطر اینکه خانمی که بهم برچسب تبعیض جنسیتی بزنی که اگر مرد هم بودی نظرم در موردت کوچیکترین تفاوتی نداشت.
ولی نفرینت نمیکنم که اتفاقی برات بیوفته چون دوست دارم نتیجه کارایی که کردی رو حالا حالا ها ببینی.
ولی آخرین نفرینم برای هر کسی هست که توی این داستان 2 ساله مقصر هست. اگر هواداران پرسپولیس یا استقلال یا علی کریمی و هر کس دیگه ای که از تیم ملی انتقاد کرده برای میل شخصیش بوده نه علاقه و دلسوزیش امیدوارم روز خوش تو زندگیش نبینه ولی اگر برای منافع شخصیش نبوده همینطور اگر این دوشقه کردن مردم و ایجاد فاصله بین تیم ملی و طرفدارا تقصیر افرادی مثل شما و رسانه ها برای سود شخصی بوده همین آرزو رو میکنم براتون.
دلیلی نداره تاوان زندگی جهنم گونه خودتون رو از بقیه بگیرین چون آتیش این جهنم درونی رو خودت با نفرت درونیت زیاد میکنی.
با آرزوی روزی که بیشتر از حال حاضرت بی آبرو بشی.
تمام حرف های که گفتم به خاطر این بود که دیگه دیدن بی حیایی هم حدی داره و این درجه از چشم سفیدی و مقصر کردن دیگران توسط کسی که علمدار این اتفاقات هست دلم رو شکست و نتونستم جلوی نفرین کردنت رو بگیرم.
" اگر پای منافع‌مان در میان باشد، به درک بی‌حیا هم می‌شویم "
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۵۹
به راستی که تک تک جملات این متن درست و دقیق بود ؛ حتما عده ای بعد از خواندنِ این متن یا سریع سرِ خود را در برف فرو می کنند یا با رگ های متورم شده ی گردن شروع می کنند به فحاشی و توهین های جنسی . اما ایها النّاس ؛ اگر توانستید ، فقط و فقط یک لحظه ، ولو برای 1 دقیقه ، معادل 60 ثانیه ، تعصب خود را کنار بگذارید ، نگران نباشید ، بعد از 60 ثانیه می توانید تعصب خود را از کنار بردارید ، یک بار گذشته را مرور کنید ، از آدم ها بُت نسازید ، لیگ ایران در آسیا به عنوان هفتمین لیگ شناخته شد ، آیا ارزش نداشت بازیکنانِ مد نظر کیروش فقط یک ماه زودتر در اختیارش قرار می گرفتند ؟ برای جام جهانی ، بزرگ ترین رویداد فوتبالی جهان و چه بسا بزرگ ترین رویداد ورزشی دنیا . فقط یک بار لطف کنید و در اینترنت سرچ کنید : تاریخچه تیم ملی فوتبال ایران ، قسمت 26 اُم . خیلی مسائل را به یاد خواهید آورد از حاشیه ها و متن تیم ملی در سال 2006 . " آن روز هم خواهد رسید که تاریخ از قدرنشناسی‌های‌مان بنویسد. از مردمی که تیم‌ ملی کشورشان را به‌ خاطر منافع پوچ باشگاهی فروخته بودند " آیا این جمله شما را نمی ترساند ؟ آینده به چشم بر هم زدنی خواهد رسید دوستان . خواهد رسید .
عرفان
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۰۲
باز هم متاسفانه باید این بیت آهنگ داریوشو بگم که انگار حکایت هر روز و همیششه ماس:هیچ کس به غیر از خود ما از خود ما فریب نخورد هیچ کس به غیر از خود ما ما رو به بیراهه نبرد
امید
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۰۶
چقدر کیروشی پور ها در کشور زیادن :))) بابا جمع کنید 10 تا گل میخوره تیم کیروش جونتون با اردنگی بر میگرده پول ها رو میگره و میره
فرزاد مهریار
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۲۴
همه اش تقصیر ما لنگیون خبیث و وطن فروش و داعشی و شیطان پرسته . ای کاش دست خدا از آسمان بیاید و گردن همه ما داعشی های خبیث و شیطان پرست و ملعون را بزند بلکه جهان از لوث وجود ما پاک شود . که هر مصیبتی در جهان است ، از نجاست وجود ماست . اگر حضرت وینفرید شفر شیر کبیر آلمان هم زبان به انتقاد از کی‌روش لنگی کش بزرگ می گشاید به خاطر این است که از ما جماعت دزد بی شرف و شخص برانکو دلالویچ خائن پول گرفته . اگر مردم در زابل از گشنگی گربه و کلاغ مرده می خورند ، اون هم تقصیر ماست . اگر لایه اوزون سوراخ است ، از نتیجه پلیدی ماست . اگر کازرون در خون تپیده ، اون هم جنایت ماست . اگر کارگر نان ندارد و دو سال یکبار رنگ پول رو می بیند ، نتیجه شرارت ذاتی ماست . اگر معلم در تجمع مسالمت آمیز به جای دریافت حقش کتک می خورد آن هم از کثافتکاری‌ ماست . اصلا شمر لعین لنگی بوده (نشون به اون نشون که تو تعزیه لباسش قرمزه) دعوای هابیل و قابیل هم دعوای تاج کبیر و اصیل و شریف آسیا بوده با جماعت لنگیون خبیث و شیطان پرست . بعد از پاک شدن ایران از لوث وجود ما ، باید تمام کروات های دلال و حقیر و دلقک رو در پای ملت شهید پرور پرتغال ذبح کنند تا کی‌روش لنگی کش کبیر راضی شود...
تا باد چنین بادا
۹ ۱
مکتب لنگیسم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۴۴
ایشالا شم بگو زودتر خلاص شیم ازین قوم‌ الظالمین
کسایی که به خاطر یه تیم پیزوری باشگاهی تیم ملیشونو بفروشن از[...]
لیاقت ، شعور ، فهم ، عناصر گران بها
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۲۹
وقتی لیاقت کیروش رو نداریم نمیشه به زور بهمون فهموند / برانکو و قلعه نوعی خوبن / جام ملت های آسیا 2007 و جام جهانی 2006 / به قول میرزاپور و امیرحسین صادقی ، در مستند تاریخچه تیم ملی فوتبال ایران ، قسمت 26 اُم ، مدیریت تیم از دست برانکو خارج شده بود / این است مدیریت استادِ پلوفصول دلّال/ اوج شعور برانکو جذب پلیانسکی و پریموف و گولچ بود و بیرون کردن ساسان انصاری و نخواستنِ سیدجلال / لنگیا اکثریت هستند و وقتی زیاد هستند یعنی مثل یک کُلُنی هستند ؛ همچون زامبی ها ، بدون مغز و سرشار از تعصّبِ محض .
لیاقت ، شعور ، فهم ، عناصر گران بها
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۲۹
وقتی لیاقت کیروش رو نداریم نمیشه به زور بهمون فهموند / برانکو و قلعه نوعی خوبن / جام ملت های آسیا 2007 و جام جهانی 2006 / به قول میرزاپور و امیرحسین صادقی ، در مستند تاریخچه تیم ملی فوتبال ایران ، قسمت 26 اُم ، مدیریت تیم از دست برانکو خارج شده بود / این است مدیریت استادِ پلوفصول دلّال/ اوج شعور برانکو جذب پلیانسکی و پریموف و گولچ بود و بیرون کردن ساسان انصاری و نخواستنِ سیدجلال / لنگیا اکثریت هستند و وقتی زیاد هستند یعنی مثل یک کُلُنی هستند ؛ همچون زامبی ها ، بدون مغز و سرشار از تعصّبِ محض .
کیروش ، برو که ما لیاقت تو رو نداریم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۴۶
درود بر شما سرکار خانم اشک ریز ، این جماعت دقیقا همونایی هستند که 10 سال دیگه دودستی میزنند تو سر خودشون و میگن عجب شکری خوردیم قدر کیروش رو ندونستیم .
Amin
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۵۰
وافعا درست و دقیق تحلیل کردید
ما مردمی فراموش کار هستیم
قدر کیروش رو باید بدونیم
ایشالا ک مبمونه
نظر ٣
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۵۳
عالي بود مقالتون. ممنون.
serezo
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۱۰
یکی از دلایل اصلی منفوریت کیروش وتیمش همین کیروشی پول های دوزای هستن ، شقایق اشکریز فقط یک نمونشه ، سردستشون هزار دستان رسانه کیروشی پول اعظم ،کیروش ورزشی و کیروش انلاین هستن که مطابق نوشته های خانم سه ساله کارشون توهین و تخریب سرمربی و پرسپولیس هستش دقیقا عین همین متن، لقب بی حیا برای امثال شما خود فروخته ها مناسب نیس اصلا! چرا وقتی به طارمی میگن اگر در پرسپولیس بمونی رنگ جام جهانیو نمیبینی حرف گرشاسبی رو قبول نکنیم همه میدونن کیروش چه ادم حسود و کینه ای هستش
Vahid
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۴۲
عالی بود خانم اشک ریز دقت نکنین به این عده لنگی:)
متاسفانه به خاطر یه مربیه دلال که تمام تلاشش به هم زدن جو بوده و تقریبا به خواستش رسیده این جور افراد جونشونم میدن:) از باشگاهی حمایت میکنن که بهترین افتخارش جام ولایته:) حداقل واسه چیز بهتری وطنتونو‌ میفروختیم ادم دلش نسوزه:) البته از کسانی که تیم ملیشونو به خاطر تیم‌باشگاهی بیخیال میشن انتظار منطقم نباید داشت:) فقط میتونم دعا کنم تیم ملی خوب بازی کنه تا امثال اینا خفه شن:)
شاهین
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۵۰
تاریخ می نویسد اما مردی معلوم الحال و نامتعادل
مردی که بخاطر صعود الله بختکی و راحت به جام جهانی به یه ملت بارهای بار توهین کرد
بیشترین پول و رانت و زد و بند را داشت و کمترین حضور و تاثیر را
تاریخ خواهد نوشت
بی حیایی کسانی که قلم خودشان را فروختند
کسانی که نه سواد لازم برای حرف زدن داشتند و نه شعور کافی برای ساکت ماندن!
کسانی که عقده های رنگی و اندک جرینگ های زیرمیزی آنان را به رایگان گویی واداشت
خانم اشکریز (shaqayeq ashkriz)
تندخویِ تندمزاج ِ ذوب در ولایت فرهاد مجیدی در فیسبوک
و منتقد ِ هتاک ِ منتقدان نجیب کیروش جون
یاد بگیرید قلم خودتان را پاک نگه دارید
شعور اجتماعی را فرا بگیرید
[...]
کینه شتری از شما نجیب ترین مربی تاریخ ایران پروفسور برانکو و توهین هایی که کردین و لایق شما و بزرگان تیم شماست[...]
Vahid
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۲۴
خخخخخ این جمله اخرت نجیب ترین مربی تاریخ ایران تیکه بود یا جدی اعتقاد داری بش؟:)
اگه بش تیکه انداختی خیلی با حال بود دمت گرم جمله فانی بود خخخ
برو پسر جان برو طرفداری سیرکتو کن تورو چه به درباره تیم ملی گفتن:)
امید از تفت
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۲۳
من تابحال یه نقد در مورد کیروش از این نویسنده نخوندم. نقدهای بیشماری که به ایشان وارد است. پس چطور الان میتونم باور کنم که نویسنده صرفاً داره نقد میکنه. این متن بیشتر شبیه نفرین نامه زنانه هست نه مطلب ورزشی. کافر همه را به کیش خود پندارد. وقتی میگیم کیروش مربی بزرگی است به رزومه اش نگاه می کنیم. میگیم در رئال و منچستر کار کرده. خوب به استناد همون رزومه به خاطر اخلاق بدش بارها اخراج شده حتی در امارات. از تیم ملی پرتغال هم اخراجش کردند که به ایران اومد. برید مصاحبه پپه را از زمان کیروش در تیم ملی پرتغال را بخونید که می گفت کیروش جو منفی را در تیم ایجاد کرده بود. من نمیدونم مردم پرتغال هم آرزوی شکست تیم ملیشون را داشتند یا نه ولی قطعاً تیم کیروش باب طبعشان نبود و یک تیم دوست داشتنی برای آنها نبود. پرتغال با یک مربی گمنام قهرمان اروپا شد. باید بفهمیم تیم ملی یک کشور عصاره آرزوها و عشق یک ملت است نه خودخواهی ها و لجبازی های فردی. چطور ممکن است که کیروش برای دیدن حتی تمرینات مهدی طارمی تا قطر می رود ولی به همین مهدی طارمی در تمرینات پرسپولیس سر نمی زند!!؟ برای دیدن بازیهای مسعود شجاعی به یونان می رود ولی به خودش زحمت نمیده یکی از بازیهای لیگ را از نزدیک ببینه. این انرژی مثبتی که از تیم ملی دریغ شده ناشی از رفتارهای خودخواهانه و تمامیت خواه کیروش و بدتر از اون مدافعان سرسختش است. واقعاً واسه دیدن چنین نوشته هایی باید افسوس خورد. ضم اینکه کیروش بیش از 7 سال سرمربی تیم ملی بوده و نیاز هست تیم یک ایده جدید را تجربه کنه و رو به جلو حرکت کنه. این چه حربه ای است تا وقتی صحبت از رفتن کیروش می شود مربیان ایرانی و از جمله دایی را چماق می کنند و بر سر منتقدین می کوبند!!؟ فدراسیون باید از الان باب مذاکره با اینهمه مربی خوب و بیکاری که در دنیا هست را باز کنه. مربیانی که برای کار در ایران، تعهد و انگیزه زیادی داشته باشند. من قول میدم شفر سرمربی تیم ملی بشه، تیم ملی با همین شفر هم قهرمان آسیا میشه. ولی در نهایت باید بگم در فضایی که هیچکس انتظاری از صعود نداره و خیلی ها ناخواسته آرزوی باخت تیم ملی را دارند که این آرزوی دلی و قلبی نیست و صرفاً برای نشان دادن خشمشان از شرایط موجود است، این فضا به نفع تیم ملی است و می تواند انگیزه مضاعفی برای ملی پوشان باشد تا بخواهند با انجام کارهای بزرگ خودشان را اثبات کنند. در مورد قضیه سیدجلال، موقعی که برانکو سیدجلال را نخواست پرسپولیس با نورمحمدی، بنگر و اومانا قرارداد داشت و ماریچ هم بخاطر ایده ای برانکو برای اجرای بازی زمینی بود. چیزی که به برانکو تکلیف شده بود هم زیبا بازی کنه و هم نتیجه بگیره چون هواداران از ورزشگاه فراری داده شده بودند و فوتبالی که اون فصل و فصل پیش پرسپولیس بازی می کرد بهترین فوتبال باشگاهی تاریخ ایران بود. در مورد خط خوردن سیدجلال هم اگر کیروش در مورد سیدجلال به همون نکته اکتفا می کرد که نگاهم به آینده تیم ملی و جوانگرایی است خیلی ها می پذیرفتند و قبول می کردند ولی مسئله اصلی حرفهای کیروش در مورد هدایتی است که من واقعاً نفهمیدم 20 روز مونده به جام جهانی، چه توجیهی داشت کیروش چنین چیزهایی را مطرح کنه!!؟ چرا از رفتن بازیکنان نفت تهران که کیروش می گفت بازیکنان استقلال هستند به پرسپولیس ناراحت شده!!؟ اینها چیزهایی است که شائبه ها را تقویت می کند و نشان می دهد کیروش در مسائل مختلفی دخالت می کند و حتی شائبه دلالی هم وجود دارد.
حامی تیم ملی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۳۸

سر تیتر این بی حیایی و خیانت به رویای ملی یک ملت از زمانی آغاز شد که انحطاط اخلاقی فراگیر در جامعه ما گریبانگیر و وصله ناجور تیم زیبا وتصویر دلفریب در نگاه ملیمان شد! از وقتی که این تیتر های غرض دار و خصمانه علیه تیم ملی تبدیل به قانون نانوشته رسانه های تخریب گر تیم ملی و اربابان مافیایی رسانه شد تا جاییکه زائیده ی افکار مریض زهرپاشان تبدیل به غرغره ی روزانه پیاده نظام و سیاهی لشکر فریب خورده و سوار بر موج احساسات ضد ناسیونالیستی پروپاگاندای ضد کیروش شد! در حدیکه نابالغان و جعلی های همیشه فعال در فضای زشت مجازی شروع به عقده گشایی و تخلیه های هیجانی علیه تیم ملی ایران کردند به راه نمایی و تیتر سازی های رسانه های فاسد و قلم زن روز مزد و جیره خواران تحت الحمایه راهبری جنبش علیه نقطه امید مردم و شیرین ترین رویای ملی ما مردم! درست از زمانی که دستاورد های انگیزشی و شخصیتی وسیستمی تیم ملی با کیروش تبدیل به عقده حقارت و کابوس شبانه و آشوبگر آرامش مخالفان شد! همان روزها که هر دل نگرانی و دغدغه مندی و تفکر دلسوزانه سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران تبدیل شد به زهرپاشی های رسانه های دلال و مافیای پشت پرده و پیش پرده وافراد لمپن و بیسواد بغض فروخورده از کیروش که تمام اقدامات و ادبیات مرد پرتغالی را با نهایت خیانت و حقارت به توهین و بی حرمتی به ساحت ایران وایرانی تعبیر کردند این اربابان رسانه های ورزشی با راهبری پژمان ها! دقیقا همان وقتهایی که خشم و عصبانیت شگفت انگیزکیروش نسبت به بدخواهان تیم ملی که در کمال تاسف داخلی اند نه خارجی میشود جولانگاه افرادی با ذهن های بیمار که ایجاد شکاف عمیق بین مردم و تیم ملی را فرصتی طلایی برای رسیدن به اهداف شوم وپلیدشان میدانند و جنگ ملیت راه میندازند با کلید واژه های پر بازدید موزامبیکی _ پرتغالی وایرانی اصیل و جادوگری های مجازی در کانال های تلگرامی! جاییکه ملت همیشه در صحنه با ندیدن مثلث شوم رفاقت علیه تیم و خیانت به منافع ملی تبدیل به ربات های دیکته شده از قبل نیات خائنانه بزدلان به تیم ملی میشوند بزدلانی که در قامت یک آپاچی علیه تیم کشورشان شورش میکنند و هوداران شورش دوست آقای آپاچی نیز میشوند اسلحه پنهان برای تیر خلاص به پیکر نحیف شریفترین تیم تاریخ فوتبال ملی! شبانه روز حمله به تیم ملی و منافعش وزهرپاشی مارو عقرب های وطنی به بهترین وتنها ترین تیم تاریخ ایران که نتیجه سالها زحمت بهترین مربی تاریخ ایران است میشود سیبل و ترجمه های غلط و خائنانه و تحریف و تیتر های خصمانه از متن زیبای تیم ملی خنجر گونه روحیه ملیمان را خراش میدهد! این سیبل شدن تیم ملی و سرمربیش در این برحه بیشتر به نفع کسانی است که سالهاست جای خودرا در عرصه فوتبال ملی تنگ میبینند و به تنگ آمده اند از اینهمه دیسیپلین و اقتدار و ارزش گذاری به پرچم ملی! همانها که وجود کیروش سدی شده برای نیل به اهداف ضد وطنیشان در قامت یک منتقد دلسوز! همان تیتر نویسانی که تیتر های خودرا ،برای هدف غایی خود که آلترناتیوی عالیجناب سرخپوش و میزبان دورهمی های رستورانی _ رسانه ای میبندند! ما از وقتی راه را گم کردیم که بجای حمایت بدون تعصب رنگی وشخصی و بی منت از تیم ملی بفکر تخریب و نابودی این تیم در آوردگاه جهانی فوتبال و در پیش چشم جهان افتادیم! درست همان وقت که بردهای تیم ملی ناراحتمان کرد و باختهایش آرزوی نهان در ذهن مریض سراسر پر شده از القائات رسانه های رنگی با بمباران رسانه ای و حاشیه های غرض دارشان! همان ها که با فروختن آرمان ها و هویت ملیشان به نازلترین قیمت به یک عاشق نیمکت تیم ملی، شده اند بوقچی و لیدرسخیف باشگاهی! دیگر حتی در مخیله هواداران واقعی نه جعلی تیم ملی هم نمیگنجد که برای مرگ تدریجی یک رویا در ذائقه ملیمان باید چه گلی بر سر بگیریم! وقتی که با تمام وجود و در قامت یک فلسطینی سنگ بدست میخواهیم مقابل ارتش مجهز به سلاح رسانه با جبهه شبانه روزی دشمن ایستادگی کنیم! حلقه ی گمشده ی این روزهای فوتبال ملی فقط و فقط اتحاد و حمایت از تیم ملی است جاییکه افرادی با ذهن های بیمار وسخنان تفرقه افکنانه خود در صدد زمین خوردن این تیم که نقطه امید ما مردم و شادی مردم بدون شادی ایران هستند! حمایت هوداران واقعی تیم ملی میتواند مثل پادزهری در برابر زهرپاشی ها عمل کرده و خیانت های پیدا و پنهان را خنثی و چهره تخریبگران تیم ملی را رسوا کند! باشد که با اتحاد و حمایت از تیم ملی گام بزرگی برای درخشش کور کننده نام ایران در آوردگاه جهانی فوتبال و مقابل دیدگان جهان برداریم!
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۰۳
کامنتهام پای مطلبتون در توئییت آی اسپورت منتشر نشده ؟!؟!
باور کردنی نیست!؟
کاش دلیلش را میدونستم!

ولی یه چیز دیگه ؛ اگر موفقیتی در این جام جهانی داشته باشیم برای ماست که به تنهایی کنارشان ماندیم
ولی خدای نکرده ، شکست فقط برای امثال علی کریمی هاست ، به عادت قدیم در روزنامه پرتیراژ کشور پیام تبریکی برای علی کریمی خواهیم نوشت :
"شکست و تحقیر تیم ملی ایران را به علی کریمی تبریک می گوییم"
سعيد
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۳
متن جوابيه بلندبالا به اشکريز رو بخون! با اين مطالب که مستند و واقعيه (برعکس تو) ديگه آبريي براي شما حاميان جيره خوار کيروش نمونده! حاضرم قسم بخورم شما فقط سرنوشت کيروش براتون مهمه نه تيم ملي! با خودتون هم روراست نيستيد!
۶
سیب زمینی واقعی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
اسم بهتری برای شماست:))
۴
خخخ
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
برادر عزیز جناب پرسپولیس واقعی به عنوان یک استقلالی میگم از کامنت های این کاربر که خودش رو سیب زمینی معرفی کرده ناراحت نشو.
ایشون یکی از همون کاربران سابق بی ادب ای اسپورت است که به اسامی مختلف پیام می گذاره و قطعا اون رو می شناسی.
اهل کوچه بی نام
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۲۵
با احترام به نویسنده محترم باید عرض کنم که ملت چنان غرق تورم و فشار اقتصادی و نا امنی روانی شده اند که موفقیت یا عدم موفقیت تیم ملی فوتبال اولویت هزارمشونم نیست.شما این چند نفر که تو صفحات مجازی وبگردی می کنن رو نبین.
با آرزوی موفقیت برای تیم ملی.
سوشاتاجی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۳۰
دمت گرم عالی بود
Gggg
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۵۷
Fhff
ادر
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۰۰
واقعا ما باید مقاله یه آدم عقده ای و حقیر رو بخونیم ؟ بنظرتون نوشته های کسی که ذوب در ولایت فرهاد مجیدی هست ارزش خوندن داره ؟
۸
روستایی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۰۱
بیشتر رسانه ها از یک مشاجره ی معمولی برانکو و کی روش ، قلم فرسایی ها کردند ، مسئله ای که به کرات تو همه جای دنیا رخ میده اینجا تبدلش کردند به ی جنگ ،
هم پرسپولیس ضرر کرد و هم تیم ملی وهم مردم ،
فقط بعض رسانه ها و خبر نگاران سود بردند.
جملات رد و بدل شده بین این دو سرمربی را در طول این سالها کنار هم بگذاریم در قیاس با دنیا چیزی نبود ولی جماعت خودخواه کوهی ساختند ازش و سد راه موفقیت هردوتا تیم کردند.
اینقدر تو بوق و کرنا کردند که کی روش به ایران و ایرانی توهین کرده که یواش یواش این دروغ بزرگ شد اسم رمز وحدت مخالفان کی روش!
و مردم ساده ی ما هم چشم و گوش به دهان کسانی دادند که در زمان خودشان ، جزیی از همین اوضاع بودند.
کریمی که یکبار باعث ضعف تیم ملی در دوهزار و شش آلمان شده بود و برانکو را عددی نمی دانست و در کنار مایلی کهن و حاج رضایی ها ، کسانی که هروز تغیر مواضع می دادند باعث خیانت بزرگی به این مملکت شدند.
یک مسئله کوچک بین شفر و کی روش پیش آمد اما ببینید آیا به این مسئله ی کوچک پرداخته شد ،
شفر در مصاحبه اش چیزی نگفت که عایدی برای خبر نگاران داشته باشهاما مسئله ی بسیار کوچکتر از آن بین برانکو و کی روش را تا حد یک مناقشه ی ملی بالا بردند.
ایشلن با سوء استفاده از حمایت هواداران پرسپولیس سهم بزرگی در خیانت به تیم ملی کشور ما را دارد.
مربی کوچکی که تیم ملی ایران و پرسپولیس باعث رشد و ترقی و درامدش شدند.

و البته این وسط مصاحبه های اندک اما تاثیر گذار برانکو آتش را بیشتر کرد ، همان برانکویی که در تهران به اردون باخته بود و تا دقیقه نود ویک یک حذف شده ار دور پیش مقدماتی بود و ده نفره باا چین مساوی کرد و با پنالتی باخت ، ده یازده سال بعد بعنوان سرکوفت از شکست جلوی عراق جنگ زده و مساوی جلوی سوریه یاد میکند ، کسی که بافشار اهالی مطبوعات به مسلمان و سید جلال رو آورد از سلیقه ی کی روش انتقاد میکند.

بیشتر رسانه ها و فوتبالیها از اینکه دستشان کوتاه شده از سفارش بازیکن و بالا و پایین کردن قیمتها ، ناراضی اند.
خودخواهی تا آنجا که وقتی کی روش اختلاف سطح فوتبال ما و پرتغال و اسپانیا را اعلام کرد به همه برخورد در حالی که به نظر من این فاصله صدسال است نه شصت سال و
مردمس که دروغ شیرین را بیشتر دوست دارند تا حقیقت تلخ
دشمنی با تیم ملی ایران یعنی وقاحت
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۲۳
به کوری ِ چشم ِ برانکو ، این دلّالِ بزرگ که با وقاحت در برنامه ی نود می گوید من بالاترین مدرک مربی گری در فوتبال را از کشور کرواسی گرفتم و همچنین قلعه نوعی ، این رفیق ِ گرمابه و گلستانِ برانکو که حتی برانکو در پاسخ به یک خبرنگار گفت : قلعه نوعی نه ، ' آقای' قلعه نوعی ، آن مایلی کهن با افکار کهنه که نسل طلایی 98 را به درّه فروغلطاند و خودش غیب اش زد ؛ این مجید جلالی که در طول 16 سال سرمربی بودن فقط یک قهرمانی در لیگ دارد آن هم 14 سال پیش ..... تیم ملی ایران ، در مسیر پرتلاطم ِ موفقیت ، پیشرفت کرده و خواهد کرد .
دشمنی با تیم ملی ایران یعنی وقاحت
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۲۳
به کوری ِ چشم ِ برانکو ، این دلّالِ بزرگ که با وقاحت در برنامه ی نود می گوید من بالاترین مدرک مربی گری در فوتبال را از کشور کرواسی گرفتم و همچنین قلعه نوعی ، این رفیق ِ گرمابه و گلستانِ برانکو که حتی برانکو در پاسخ به یک خبرنگار گفت : قلعه نوعی نه ، ' آقای' قلعه نوعی ، آن مایلی کهن با افکار کهنه که نسل طلایی 98 را به درّه فروغلطاند و خودش غیب اش زد ؛ این مجید جلالی که در طول 16 سال سرمربی بودن فقط یک قهرمانی در لیگ دارد آن هم 14 سال پیش ..... تیم ملی ایران ، در مسیر پرتلاطم ِ موفقیت ، پیشرفت کرده و خواهد کرد .
گند اسپرت
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۲۳
افتخار می کنم یه عقده ای همچون اشکریز بهم بگه فراموشکار.تو باید سنگ ملی رو به سینه بزنی چون در کنارش جیره خواری میکنی. نه من
۸
سامان
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۲۷
خانم اشكریز خوبی مقاله هات اینه كه همون دو خط اولش بیشتر خونده نمیشه و میبینم چقدر غیر منطقی سطح پایین و چیپه همراه با توهین البته
مهندس...
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۳۱
من واقعا نمي دونم هدف از اين نوشته هات در مدح و ثناي كيروش چيه؟ اصلا ما وطن فروش، ما بي حيا، به قول خودت ما ح.....زاده! خداوكيلي ما چي كار كنيم از اين حماسه سرايي ها در وصف كيروش بكشي بيرون؟ اصلا سنت به ٢٠٠٦ قد ميده؟ از قول من به كيروشتون سلام برسون و بگو اقاي مربي حرفه اي، اقاي دستيار فرگوسن، اولين اصل حرفه اي مربيگري در رده ملي اين هست كه بازيكنات رو فقط در يك بازه زماني مشخص قبل از فيفا دي ها يا تورنومنت هاي اصلي ملي در اختيار داري. راستي از تكنولوژي virtual reality كه قرار بود از باشگاه منچستر يونايتد واسمون بياري چه خبر؟ پولشو زدي به جيب و خبرنگارهارو هم به ساختمان پك راه ندادي كه مبادا گندش دربياد. راستي حكايت اين چلغوز هايي كه دعوت ميكني تيم ملي چيه؟ ميشه يه بار رك و پوست كنده واسمون بگي معيار دعوت از اشكان دژاگه كه كل فصل خونه نشين بوده چيه؟ يا احيانا دعوت از خانزاده ربطي به دعواش و توهينش به هواداراي پرسپوليس نداره؟ راستي اقاي استعدادياب، از "ببه" پرتغالي كه قرار بود كريس رونالدوي ثاني بشه چه خبر؟ به همين دليل نبود كه روابطت با فرگوسن تيره و تار شد و با لگد انداختت بيرون؟ راستي يه فوتبال دوست با اطلاعات نبوده كه اشاره بكنه زماني كه ايشون سرمربي رئال شد بلبشويي تو اين تيم بود كه حتي "ماريانو گارسيا رمون" هم ٤ ماه سرمربي بود؟ بسه يا بازم بگم؟ ايشون كه انقدر دستيار درجه يكي بوده چجوريه كه هيچوقت فرگوسن براي جانشيني خودش ازش اسمي نبرده؟ بس كنيد اين بساط تزوير و دورويي و دروغ و نيرنگ رو. طرف بين ٣٢ تا مربي حاضر در جام جهاني ٢٠١٤ از نظر دستمزد جزو ٦ تا مربي اول بوده بعد امار فوتبالي اش زير توپ زدن و اتوبوس پارك كردن بوده. تو و امثال تو كه شك دارم تا به حال لگد به گربه زده باشين يا اصلا از فوتبال چيزي بدونيد قبل از اينكه اسم امثال برانكو يا شفر رو ببريد بايد دهنتون رو اب بكشيد.
مصطفی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۳۹
باور کنین اگه کی‌روش تو این مملکت قتل و تجاوز هم انجام میداد بازهم امثال این خانم نویسنده با زدن برچسب جهان سومی وکوتوله و بی حیا و.... به ما از محبوب موزامبیکیش دفاع میکرد حالا این سوال رو جواب بده خانم محترم به فرض پرسپولیسی‌ها از مدیر ومربی و هوادار و پیشکسوت با کی‌روش مشکل دارن پس چرا ایشون حتی به شفر که جز حمایت ودرواقع دستمال کشی چیزی در حق کی‌روش انجام نداد هم خیانت کرد و به بدترین شکل بازیکنا رو در حساسترین مقطع فصل روبه روش قرار داد بله واقعیت اینه که کی‌روش از نظر شخصیتی و رفتاری به شدت خودخواه و منفعت طلبه و مطمئن باشین جز پول درآوردن هیچ اولویت وهدف دیگه ای تواین کشور نداشته و نخواهد داشت
soltan
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۴۶
وطن ,ناموس, رفیق !
همت
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۳
من از این همه مطلب فهمیدم شقایق اشک ریز،تا برانکو هست اشک بریز
۶
مهرداد
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۱۴
سپاس فراوان خانم اشکریز. مثل همیشه زیبا اما تلخ. بدبختی همه ما از این متعصب هاست حالا چه تو حوزه ورزش چه تو حوزه سیاست و اقتصاد
pooyan
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۴
اسم نويسنده باعث ميشه مخالفان از اول با ديد منفي به قضيه نگاه كنند
ولي آيا واقعا دلايلي كه اوورده غير منطقيه ؟
خود من از خط خوردن وريا و سيدجلال شوكه شدم
بدتر از اون توجيه غير منطقي كيروش در خصوص وريا بود
ولي واقعا آيا بايد بخاطر تيم باشگاهي به تيم ملي پشت كرد ؟
يادمون باشه از ما آبيها با وجود تمام تمام دلايل غير منطقي سه نفر خط خورد و از قرمزها يه نفر
هومن ه.
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
من خودم جزو هواداران متعصب کیروش بودم اما رفتار عجیب، بداخلاقی ها و بی منطقی های این مرد باعث شد اصلا نگاه قبلی رو نداشته باشم! چطور میشه یک مربی باعث بشه هواداران تیم به منتقدان تیم تبدیل بشند؟ جالب اینکه همین آقا در جدیدترین مصاحبه هواداران رو به خودی و غیر خودی تقسیم کرده!!! باید گفت این هنر مربی هست که بتونه دل هواداران رو تسخیر کنه به ویژه مربی تیم ملی که بصورت بالقوه باید همه مردم یک کشور را به عنوان هوادار پشت سرش داشته باشه ...
۷
برای همه تهمتهایی که به قلعه نویی زدی - برای کسانیکه مقاله تو رو خوندند اما جوابش رو نخوندند - یک کپی ساده برای خانم کپی پیست
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
چرا کامنتی که در جواب مایلی کهن دادم رو 2 ساعت بعد از چاپ تایید کامنت حذف کردی ؟؟ من که مثل اشکریز فحش ندادم . آقای امیرپور یا نامدار یا طباطبایی یا هر کی که هستی کامنت من رو برگردون یا کامنت بعدی من رو در جواب مایلی کهن تایید کن . چرا وقتی میگم لطفا بدتر می کنی؟ مریضی؟
۳
علی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
واقعا وقت میذارید و مطالب ایشون رو میخونید؟ با یه اسکرول سریع و دیدن کلیدواژه ها به سادگی میشه فهمید که طبق روال معمول، فرمایشات ایشون از حب علی (منافع ملی) نیست و از بغض معاویه (نفرت از پرسپولیس و جایگاه سالیان اخیرش) است. هر مربی دیگه ای ولو یه مترسک چوب خشک بالای سر تیم ملی بود و با پرسپولیس زاویه پیدا میکرد هم، میشد قطب عالم امکان و عشق ابدی برای این خانم.
از همکاران دور و نزدیک ایشون، به حالات روحی شون واقف شدم. ایشون رو زیاد جدی نگیرید. امثال آقای امیرپور به اندازه کافی به ایشون بها میدن. در سلامت نقد و رفتار منتقدانه انسانها همینکه میبینید به موضوع تنها از یک زاویه و جنبه نگاه میکنن، نه تنها باید شک کرد، بلکه باید سپردشون به سرزمین بی اعتنایی. خلاصه آدمها باید یه جایی خودشونو خاای کنن، چه بهتر که شغلشون همین باشه. خوش به حال کارلوس کیروش با چنین هوادارانی...
۷
سامان
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۶
اسم این نوشته‌ های خاله زنکی رو میذاری مطلب؟

تنفر از برانکو دیگه داره روانیت میکنه

راستی چرا در تمام این ۷ سال، تَکرار میکنم، کل این ۷ سال یه انتقاد یه خطی از کی‌ روش نکردی؟ یعنی نعوذ بالله معصومه؟ بله چون می پرستیش
۷
کمال
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۰
واقعا که ژورنالیست ها از سیاست مدارها بی حیاترن و مطالب را هرطور که خودشان دوست دارن به خورد مردم ساده دل و احساساتی میدن
شرم بر ژورنالیست ها شرم، که اگر دلتان میخواست، با همین شواهد موجود در این هفت سال، از کیروش چنان اژدهایی می ساختید که عقل شیطان هم به آن نمیرسید، شرم کنید، حیا کنید و کمی عقل و شعور هم برای مردم حرامزاده و بی حیا و بی چشم رو قایل باشید
۵
هرچی برانکو بگه
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
اینو خودت نوشتی یا دادی برات نوشتن که بلیط روسیه رو‌از دست ندی ، خانوم شما برو از همون کیروش جونت دفاع کن و این وسط از پرسپولیس و‌هواداراش مایه نذار پای مستر یرانکو رو یه دلال بازی هاس کیروش باز نکن ، به اون استقلالی که این متن رو برات نوشته بگو‌‌ یکم تصورات ذهنشو از روسیه کم‌ تر کنه تا بدونه چی مینویسه
الان مثلا خواسته دو دستگی ایجاد کنه بین‌ هوادارای تیم ملی و پرسپولیس ولی کور خونده ما ارتش ۴۰ میلیونی همیشه پشت هم هستیم ، ولی اینم بگم ما هیچ وقت نگفتیم از تیم ملی بدمون میاد ما از کیروش متنفریم و این کیروش بود که تیم ملی رو‌برای ما کمرنگ جلوه داد
بلیط روسیه
۹
جو زده نباشیم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
زنده باااااد خان اشک ریز
حرفحاتون مثل چماغ میخوره تو سر این وطن فروشا
شما به خیال خودتون میخواید اینارو بیدار کنید
ولی افسوس که اینا دیگه خودشون رو به خواب نزدن اینا مردن
جو زده نباشیم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
یعنی بعضیا که بلیط روسیه بلیط روسیه میگن واقعا معتقدن به این قضیه یا دارن مسخره بازی درمیارن

واااااقعا درکتون نمیکنم ملت

مرگ بر جهااالت
جو زده نباشیم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
یعنی بعضیا که بلیط روسیه بلیط روسیه میگن واقعا معتقدن به این قضیه یا دارن مسخره بازی درمیارن

واااااقعا درکتون نمیکنم ملت

مرگ بر جهااالت
علی ف
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
فکر کنم کیروش فارسی یاد گرفته همچین مزخرفاتیو خودش نوشته وگرنه این حجم از مطالب دروغ و آسمون ریسمون بافتن از یک شخص با حداقل شعور و انصاف خیلی بعیده !!!! شما بجای اینکه بشینی عقل خودتو قاضی کنی که چرا طرفدارای پرسپولیس تو یکی دو سال اخیر با کیروش مشکل پیدا کردن ؟ باعث بدبختی مردم ما همین چشم بسته حمایت کردنااست چند وقت نشستی فکر کردی تا همچین حرفایی بزنی ؟آدمی در این حد بی منطق ندیده بودم
۴
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتاییا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
تجسم حقارت و رذالت هستن
۳
عباس
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
ای کاش کمی با ملاحظه تر ... میخوردیم
Emad
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
صدای بلند وطن فروشها و پرسپولیسی های غیراصیل و جعلی این روزها همون حکایت طبل توخالیه...
قلب میلیونها ایرانی به عشق تیم ملی کشورشون می تپه... درست مثل تو و بقیه "گل های همیشه عاشق" این خاک...
عبدالله
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۰
من اول با دقت نخواندم
اما مجددا بادقت خواندم و پاسخ های مردم به مطلب

بی حیا اون آدم بیشعوری است که به مردم ایران میگه بی حیا
بی حیا اون کسی است که به مردم ایران تهمت فراموشکاری می زند
ملت ایران بی حیا و فراموشکار هستند؟
بیسواد برو تاریخ این ملت را بخوان.
گذشته این ملت را بخوان

چون مردم ، منطق در انتخاب های کیروش نمی بینند و عصبانی هستند و انتقاد می کنند بی حیا و فراموشکار هستند؟

برعکس نظرت
اتفاقا مردم ایران ، هوشمند هستند که می بینند در 7 سال گذشته کیروش با حقوق افسانه ای حتی یک کاپ اخلاق در یک تورنمنت هم برایشان نیاورد
با حیا هستند که 7 سال است هرسازی که کیروش زد سکوت کردند و فرصت دادند و حمایت کردند ،اما تمام افتخار کیروش در این 7 سال این است که4 بار کره جنوبی را برده است
مردم ایران باحیا هستند که در بدترین شرایط تحریم دلارو یورو حقوق کیروش را تامین میکردند چون اگر 1 روز تاخیر میشد کیروش قهر میکرد
مردم ایران با حیا هستند چون وقتی کیروش بجای حضور در استادیوم و دیدن دربی او به مشهد میرود تا در جلسه بانک سامان شرکت کند و 1میلیاردتومان پول بگیرد و مردم اعتراض نمی کنند

برخلاف نظر بچگانه خانم اشک ریز

مردم ایران فراموشکار نیستند، بلکه این موارد را جمع می کنند در حافظه خود نگه میدارند، صبوری بخرج میدهند تا وقتی به حد انفجار برسند
من از دلایل فنی که در کامنتهای خوانندگان وجود دارد و فهرست کیروش برای روسیه 2018 را زیر سوال می برد نمی نویسم . چون به اندازه کافی دیگران کامنت گذاشتند و دقیق نوشتند.
اما خانم اشکریز
بخاطر کیروش و عشق به کیروش
ملت و مردم خود را به بی حیایی و فراموشکاری متهم نکن
۶
jabi
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
واقعا متاسفم برات. تو یک بیمار روانی هستی. با قرار دادن هوادارا در مقابل باشگاه و تیم ملی به چی میخوای برسی.چرا وقتی با اردو های گاه و بیگاه که 6.7 بازیکن پرسپولیس و به تیم ملی میکشوند چیزی نمیگی؟ با لج بازی های کیروش باشگاه های ایرانی ضرر کردن و فراموش کردی.؟ با پیش کشیدن نخواستن سید جلال تو 3فصل قبل دنبال چی هستی؟ ما هوادارا بهتر از هر کسی خاطرمون هست چرا برانکو سیدجلال و نخواست. همون موقع هم پای خواستش موندیم هرچند به از دست دادن قهرمانی منجر شد.هدایتی چرخه ی اقتصادی و مختل کرده؟ از کی تا حالا کارشناس اقتصادی شدی شما؟ بهتره هرچی سریع تر به یک روان پزشک مراجعه کنی. وجود تو در بین مردم یک تهدید جانی حساب میشه. اون افکار مریض و پلشتتو پاک کن. با هوادارای پرسپولیس در نیافت که بد میبینی. پرسپولیس تو این سالها انقدر از فدراسیون و سازمان لیگ و کیروش و بقیه زخم خورده که حالا حالاها دل هواداراش باهش صاف نمیشه.شما هم بهتره خفه شی .
۵
!!!
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
حالا خیال نویسنده راحت شد که باز یه مطلب نوشته و ضمن توهین و هتاکی یه سری معلوم الحال هم اومدن زیر خزعبلاتش هرچی خواستن به پرسپولیس و برانکو توهین کردن. اخه تو چه ادم مریض و عقده ای هستی ؟ این همه ازادی برای هتاکی و توهین های زننده چندباره از کجا میاد؟
۶
مسعود
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
واقعا شرم اوره که شما به خاطر 1 نفر هر چقدر که موفق یا حرفه ای به مردم مملکتت لقب فراموشکار یا بی حیا میدی . این قصه پر غصه این مملکته که به ظاهر روشنفکرش هم به مردمش توهین میکنه . در روزگاری که به اسم مذهب دین فروشی میکنند شما هم حق دارید مردم فروشی کنید کیروش خودش قضیه رو شخصی کرد در واقع اسطوره شما با عدم تبریک بابت قهرمانی ، رفتار زشت در روز خداحافظی ، و مصاحبه زشتش راجع به حسینی و بعد دلالی پرسپولیس خودش قضیه رو ششخصی کرد. یشون که کعبهپامل و ارزوهای شما با حقوق میلیون دلاری است ایم رفتار رو نشون میده از من طرفدار ساده چه توقعی میره.
ایینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن ایینه شکستن خطاست
منتظر معذرت خواهی شما و تحریریه هستیم
۵
behrooz
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
لطفا فریب مافیای مطبوعات نخورید، اینا شمشیر از رو بستند برای کنترل تیم ملی برای کاسبی با دلالها ، این موج از طرف تعدادی دلال ، مطبوعاتی دوزاری است که سواربراحساسات باشکاهی دوباره با لیست تیم ملی بازیکن ۵۰ میلیونی رو ۵۰۰ میلیون جا بندازند ،
۴
لنگ اسپورت
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
کاربر عزیز (برای همه تهمتهایی که به قلعه نویی زدی - برای کسانیکه مقاله تو رو خوندند اما جوابش رو نخوندند - یک کپی ساده برای خانم کپی پیست) در اینکه قلعه نویی در بین روزنامه ها و رسانه ها و بعضی از بچه سوسول های مثلا خبرنگار یا نویسنده دشمن زیاد داره شکی نیست.
اما اخه می خواهی چند بار این پیام تکراری رو بگذاری. البته انصافا کامنت هات حرف نداره.
ولی از شما خواهش میکنم دیگه این پیام تکراری رو دیگه نگذار.
۸
علیرضا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
خانم اشک ریز به عنوان یک هوادار پرسپولیسی با سابقه ۳۰ سال حمایت در هر شرایطی زنده باد میگم. فقط نمی دونم چند روزه خودم و چند تا از دوستانم خیلی خجالت زده میشیم از گفتن پرسپولیسی بودنمون با این هوادارهای جعلی که ذره ای به ارزش مکتب بنیانگذاران پرسپولیس توجه ندارند و امروز خسبن هدایتی میشه اسطوره و سلطان انگار نه انگار سلطان باشگاه ما علی پروین هست که او هم حق رو به کیروش داده با وجود علاقه اش به جلال
علیرضا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
خانم اشک ریز به عنوان یک هوادار پرسپولیسی با سابقه ۳۰ سال حمایت در هر شرایطی زنده باد میگم. فقط نمی دونم چند روزه خودم و چند تا از دوستانم خیلی خجالت زده میشیم از گفتن پرسپولیسی بودنمون با این هوادارهای جعلی که ذره ای به ارزش مکتب بنیانگذاران پرسپولیس توجه ندارند و امروز خسبن هدایتی میشه اسطوره و سلطان انگار نه انگار سلطان باشگاه ما علی پروین هست که او هم حق رو به کیروش داده با وجود علاقه اش به جلال
محمد
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
خیلی بامزه هست این خانوم. نوشته چرا یک عده از هوادارهای پرسپولیس با تیم ملی خوب نیستند: چون سیدجلال خط خورده؟ یا چون برانکو و علی کریمی علیه کی‌روش حرف زدند؟ .... یعنی تو مغزش هیچ حالت سومی نیست که آیا به خاطر مواضع ضد پرسپولیس خود کی‌روش نیست؟!
۳
سیا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
با حیای کی بودیی خاله شقایق؟
۳
مهدی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۱
انقدر که اشک ریز عاشق کیروشه زنش عاشقش نیست! مثل همیشه یه مشت چرت و پرت و دروغ رو سر هم کردی که از کیروش دفاع کنی؟! روزهای آخر رو با این دلال خوش باش...
۲
آزاد
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
نمیشود با رعایت ادب حامی تیم ملی بود?بیچاره ملتی که هتاکان مانند اشک ریز حامی تیم ملی اش هستند . بیچاره ملتی که پایگاه خبری شان بر اساس مسائلی شبهه امیز با به سمت تبدیل به هرزنامه ای سراسر توهین پیش میرود .ما شما رو ایرانی نمیدانیم که اگر بدانیم گفته ی شما صحیح است چرا که بی حیا شما هستید که متاسفانه تربیت درستی نداشتید تا اینگونه فحاشی ها ذهن بیمارتون رو به اسم مقالات ورزشی به نشر ندهید
۳
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
دیشب والیبال را دیدی ، اونا هم می گفتن ولاسکو بره بهترش میاد ، یادم نمیره وقتی ولاسکو نتایج درخشانی می گرفت اکثر اهالی والیبال خیلی شتاب زده می گفتند ولاسکو حاصل دسترنج بتشگاهها و مربیان داخلی را به ثمر رسونده ، طوری که انگار کار مهمی نکرده ،
بعدش کواچ اومد که کلکش را کندیم جوون بود و پر انرژی اما از پس بازیکن سالاری این بلای لعنتی ورزش ما برنیومد و اون یکی مربی که باهاش رفتیم المپیک ، مالی نبود تا
ژاپن برگشت حالا دیگر برای کره و ژاپن دست نیافتنی نیستیم .
دیشبو میگم دیدی که !
قرار بود بهترش بیاد !

به سعید
تو قسمتو بخور بعدش کفاره میدی ،

و به کاربری که با نام به خاطر همه تهمتهایی .....

فقط یکیش ؛ سید حسین حسینی ؛
شفر جلوی خونه به خونه ریسک نکرد و بهش اعتماد نکرد ، توقع داری کی روش برای جام جهانی بهش اعتماد کنه!

عابدزاده جلوی پورتو تو دروازه بود ، مربی ماریتیمو به عابدزاده جلوی پورتو اعتماد کرد ، می فهمی!

و به همه ی پرسپولیسی ها ، توهین خط زدن سید جلال نیست ، توهین دخالت کردن در کار سرمربی تیم ملیست !
توهین گفتن کلمه عراق و سوریه جنگ زده است ؛
توهین تحت فشار قرار دادن سرمرلی تیم ملی با هدفهای شرم آور است.
۷
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
دیشب والیبال را دیدی ، اونا هم می گفتن ولاسکو بره بهترش میاد ، یادم نمیره وقتی ولاسکو نتایج درخشانی می گرفت اکثر اهالی والیبال خیلی شتاب زده می گفتند ولاسکو حاصل دسترنج بتشگاهها و مربیان داخلی را به ثمر رسونده ، طوری که انگار کار مهمی نکرده ،
بعدش کواچ اومد که کلکش را کندیم جوون بود و پر انرژی اما از پس بازیکن سالاری این بلای لعنتی ورزش ما برنیومد و اون یکی مربی که باهاش رفتیم المپیک ، مالی نبود تا
ژاپن برگشت حالا دیگر برای کره و ژاپن دست نیافتنی نیستیم .
دیشبو میگم دیدی که !
قرار بود بهترش بیاد !

به سعید
تو قسمتو بخور بعدش کفاره میدی ،

و به کاربری که با نام به خاطر همه تهمتهایی .....

فقط یکیش ؛ سید حسین حسینی ؛
شفر جلوی خونه به خونه ریسک نکرد و بهش اعتماد نکرد ، توقع داری کی روش برای جام جهانی بهش اعتماد کنه!

عابدزاده جلوی پورتو تو دروازه بود ، مربی ماریتیمو به عابدزاده جلوی پورتو اعتماد کرد ، می فهمی!

و به همه ی پرسپولیسی ها ، توهین خط زدن سید جلال نیست ، توهین دخالت کردن در کار سرمربی تیم ملیست !
توهین گفتن کلمه عراق و سوریه جنگ زده است ؛
توهین تحت فشار قرار دادن سرمرلی تیم ملی با هدفهای شرم آور است.
۸
مهدی ک
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
خانم اشک ریز تشکر می کنم از شما بخاطر اینکه حرف دل امثال من را می زنید .حرف دل کسانی را می زنید که زیر بار ابتذالی که این مملکت و مردمش را فرا گرفته دارن خفه می شن . شما حرف حق را زدید و حرف حق هم تلخه . البته بعضی از دوستان میان و چندین صفحه مطلب می نویسن در تخریب شما ولی اهمیت ندید ، اینا همش نتیجه همون ابتذال خفت بار و فرهنگ خودآزاریه که نسل ایرانی را سالهاست بدبخت کرده. من و امثال من عین روز برایمان روشن است که با رفتن کی روش بازهم بیچارگی و سقوط آزاد نصیب فوتبالمان می شود ولی متاسفانه بازهم این ماها هستیم که اون موقع عذاب می کشیم چون این جماعت دوباره رنگ عوض می کنن.
۲
سانی
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۵۰
یعنی از کلمه به کلمه مقاله تون، فقط یه نتیجه تو ذهن ادم شکل میگیره: سوزش
پیشنهاد میکنم از بشکه های یخ شیشعلی استفاده کنی خانم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر