فهرست
طارمی: فوتبالم را مدیون علی دایی هستم، رکورد دایی را می‌شکانم
طارمی: فوتبالم را مدیون علی دایی هستم، رکورد دایی را می‌شکانم

طارمی: فوتبالم را مدیون علی دایی هستم، رکورد دایی را می‌شکانم

آی اسپورت- مهدی طارمی اکنون به کلیدی‌ترین مهره‌ پرسپولیس تبدیل شده و با درخشش در بازی‌های ملی یکی از امیدهای اصلی کی‌روش در راه صعود به جام جهانی است. صحبت‌های طارمی در گفت‌و‌گو با ایسنا را می‌خوانید:
خوشحالم جواب اعتماد کی‌روش را دادمخدا را شاکرم که توانسته‌ام نظر کی‌روش را جلب کنم تا مرا به تیم ملی دعوت کند. فکر می‌کنم توانسته‌ام بازی‌های قابل قبولی را ارائه دهم. من در چهار بازی ملی سه بار گلزنی کرده‌ام و از این بابت خوشحالم که توانسته‌ام به عنوان یک مهاجم به وظیفه‌ام عمل کنم. در این بازی‌ها هم دو بار پاس گل ارسال کرده‌ام که از این حیث هم عملکرد خوبی داشته‌ام. همان‌طور که گفتم کی‌روش به من اعتماد کرد و خوشحالم که جواب اعتماد او را با بازی‌های خوب دادم.

فوتبالم را مدیون علی دایی هستمباید از علی دایی تشکر کنم که مرا به پرسپولیس آورد و به فوتبال ایران معرفی کرد. او مرا از همان بازی‌های ابتدایی بازی داد و باعث شد که در لیگ ایران مرا بشناسند. خدا را شاکرم که جواب اعتماد علی دایی را دادم. البته با یک‌سری مسائل، دایی را کنار گذاشتند که به اعتقاد من حق دایی این نبود و نباید با او این‌گونه رفتار کنند. من فوتبالم را مدیون علی دایی می‌دانم و همیشه این موضوع را در یاد خواهم داشت. البته باشگاه بزرگی چون پرسپولیس هم در پیشرفت فوتبال من تاثیرات زیادی داشت که نمی‌توانم آن‌ها را و محبت مدیران و مربیان این باشگاه را فراموش کنم. اگر پرسپولیس نبود شاید خیلی طول می‌کشید که به تیم ملی دعوت شوم اما بازی کردن در این باشگاه باعث شد که دیده شوم و خیلی‌ها روی من حساب دیگری باز کنند. البته باید از مربیان گذشته‌ام و همین طور بازیکنان بزرگ تیم تشکر کنم که مرا در تیم پرسپولیس قبول کردند.

آرزویم این است روزی رکورد علی دایی را بشکنممن و سردار آزمون از نظر سنی به هم نزدیک هستیم و به همین خاطر رابطه صمیمانه و دوستانه‌ای با هم داریم؛ البته با عزت‌اللهی هم رابطه دوستی صمیمی دارم. باید بگویم سردار آزمون را از نظر اخلاقی خیلی دوست دارم. او بازیکن ارزشمندی است و من از دوستی با او لذت می‌برم. البته این را هم باید بگویم که من تمام بازیکنان تیم ملی را دوست دارم. همه آن‌ها از شخصیت بالایی برخوردارند. من و سردار آزمون همیشه تلاش می‌کنیم برای تیم ملی مثمر ثمر باشیم اما اینکه ما را با علی دایی و خداداد عزیزی مقایسه می‌کنند، درست نیست. علی دایی آقای گل جهان است و الگوی من بوده است. بر همین اساس نباید خودم را با او مقایسه کنم. آرزویم این است که روزی بتوانم با شکستن رکورد دایی، آقای گل جهان شوم. این کار واقعا سخت است اما همان‌طور که گفتم رؤیا و آرزوی من است و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنم. البته این را هم می‌دانم که شاید هیچ‌کس نتواند رکورد دایی را بزند ولی من تلاش می‌کنم.


کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-14 00:53:10
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۵۳
می‌شکانم؟؟؟ می‌شکنم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر