فهرست
عملکرد لژیونرهای ایران در مسابقات یکشنبه؛ رونمایی از نوری و ژاوی
عملکرد لژیونرهای ایران در مسابقات یکشنبه؛ رونمایی از نوری و ژاوی

عملکرد لژیونرهای ایران در مسابقات یکشنبه؛ رونمایی از نوری و ژاوی

آی اسپورت- هیچکدام از لژیونرهای ایرانی در این هفته موفق نبودند برای تیم‌های خود گلزنی کنند. نگاهی داریم بر ایرانی‌های خارج نشین در مسابقات یکشنبه شب:

محمد نوری
رونمایی از کاپیتان نوری در اولین هفته‌ی لیگ ستارگان قطر مصادف شد با تقابل با تیم السد. تیمی که ژاوی را در ترکیب خود دارد. نوری در این بازی 90 دقیقه برای تیمش به میدان رفت و نتوانست تاثیری در کم‌کردن شکست 4 - 0 المسیمیر داشته‌باشد. ژاوی هم در گل اول تیمش یک پاس گل داد.

سردار آزمون
سردار آزمون 58 دقیقه برای روستوف به میدان رفت. روستوف در این هفته مهمان اسپارتاک بود که در پایان با یک گل نتیجه را واگذار کرد. روستوف با این شکست 12 امتیازی باقی ماند.
کریم انصاری‌فرد
بخت انصاری‌فرد در این بازی در دقیقه‌ی 90 باز شد و با تصمیم مربی به زمین رفت تا سهم کوچکی از برد تیمش داشته‌باشد. پانیونیوس در این بازی میزبان پاناتیناکوس بود و با این رد به رده‌ی ششم جدول صعود کرد. انصاری‌فرد در دو بازی قبلی به‌طور کامل برای پانیونیوس به میدان رفته‌بود.

مرتضی پورعلی گجی
در هفته‌ی بیست و پنجم سوپرلیگ چین، تیاتجین در حضور مرتضی پورعلی گنجی بازیکن ایرانی خود مهمان جیانگسوی رده هشتمی بود و با نتیجه یک بر یک به تساوی رسید. شاگردان آری‌هان قبل از این دیدار 13 بازی بود نتوانسته بودند به پیروزی برسند که با تساوی در این بازی باز هم در حسرت برد باقی ماندند. تیانجین از بیست و پنج دیدار خود 24 امتیاز بدست آورده و در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی لیگ چین قرار دارد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-14 01:56:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر