فهرست
ادامه ماجرای شش و هشت / این هم مدرک پرسپولیسی‌ها
ادامه ماجرای شش و هشت / این هم مدرک پرسپولیسی‌ها

ادامه ماجرای شش و هشت / این هم مدرک پرسپولیسی‌ها

آی اسپورت-  روزنامه پیروزی در شماره روز یکشنبه خود خبر از یک سورپرایز ویژه برای مخاطبان داد که روی جلد فردا دوشنبه این روزنامه خودنمایی می کند و آن چیزی نیست جز خبر از یک بازی شنیده نشده بین پرسپولیس و استقلال در زندان قزلحصار در سال ۶۲ با برتری ۶ گله سرخپوشان که حمید درخشان هم آن را تایید کرده! روزنامه ورزشی ۹۰ هم تیتر یک خود را به همین مطلب اختصاص داده است.
این روزنامه نکات قابل ذکر این بازی را این طور برشمرده است:
۱- مهدی حدادپور نویسنده  کتاب های تاریخ فوتبال با عنوان راوی این خبر تاکید می کند بازی ۹ به ۹ برگزار شد.
۲- نفرات هر دو تیم نفرات اصلی پرسپولیس و استقلال در همان سال بودند و فقط سرمربی آبی ها در این بازی پرویز ابوطالب بود نه منصور پورحیدری.
۳- هفته نامه دنیای ورزش گزارش این بازی را منتشر کرده بود که سند آن در روزنامه پیروزی منتشر خواهد شد.
۴- داور این مسابقه بهرام رضوی بود.
۵- در سال ۶۲ استقلال به لطف تفاضل گل بهتر و پس از ۳ بر صفر بازنده اعلام شدن پرسپولیس در دیدار با شاهین قهرمان باشگاه های تهران شده بود. پرسپولیس ۵ بر ۲ شاهین را مغلوب کرده بود.
۶- پرویز ابوطالب برای این که بازیکنان استقلال از سوی باشگاه مواخذه نشوند تیم را با نام تیم استقلال در آن بازی به میدان نفرستاده بود.
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-14 03:53:10
نظر دهید

۳ نظر
امیر
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰:۲۰
ما هم گل کوچیک با یک تیمی بازی کردیم که محرمی و پیوس و عاشوری توش بودند سال 66 و بازی رو 7-3 یا 7-4 بردیم الان اسنادش رو به کی بدیم؟
امید
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۰۰
وای خدا مردم از خنده ..خخخخ
زندان قزل حصار رو کجای دلم بذارم خخخخخخخخخخ
-
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۲۷
یعنی چی؟؟تو زندان بوده و 9 به 9 بوده و سرمربی تیم هم نبوده و جالبیش اینکه اصن اسم اون تیم استقلال نبوده....خدا شفا بده همه مریضارو علی الخصوص سردبیر هرزنامه لنگ رو:)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر