فهرست
لخویا صفر - تراکتور سازی صفر ؛سوغات یک امتیازی از قطر / مدل آسیاییت یه چیز دیگه س!
لخویا صفر - تراکتور سازی صفر ؛سوغات یک امتیازی از قطر / مدل آسیاییت یه چیز دیگه س!

لخویا صفر - تراکتور سازی صفر ؛سوغات یک امتیازی از قطر / مدل آسیاییت یه چیز دیگه س!

آی اسپورت --

ساعت 19 ، روزدوم لیگ قهرمانان آسیا ، تماشاچی 1000 نفر

اخطار : حامد لک ( تراکتورسازی )

اخراج:محمد نصرتی ( تراکتورسازی )

لخویا :کلوت امین ، محمد موسى ، دام تراوری ، مجید بوقره، خالد مفتاح ، لویس مارتن ، کریم بوضیف ، نام تای، فلادیمیر ، یوسف المساکنی ، سبستیان سوریا

سرمریی:اریک گرتس

تراکتورسازی : حامد لک ، مرتضی اسدی ، محمد نصرتی ، حبیب گردانی ، میلاد فخرالدینی ، مهدی کریمیان ، فرشاد احمدزاده ، مهدی کیانی ، جواد کاظمیان ، سعید دقیقی و محمد ابراهیمی (90 نوید خوش هوا)

سرمربی:تونی اولیویرا

تراکتورسازی بدون علی کریمی و کریم انصاری فر ، در بازی مقابل لخویای پرستاره نمایش خوبی داشت و در نهایت با بک امتیازی که از این بازی به دست آورد در صدر جدول گروه قرار گرفت . تراکتور در این بازی حساب شده و محکم بازی کرد و به حقش رسد . آنها دربازی آخر گروه مقابل العین قرار می گیرد . مسابقه ای که می تواند کار تراکتور را بر ای صعود آسان کند.

نیمه اول  :

شاگردان «تونی اولیویرا» در نیمه نخست، نمایش خوبی مقابل تیم لخویا داشتند و این تیم را به رغم اینکه در خانه خود بازی می کرد، به زحمت انداختند.
هر چند در دقایق نخست این بازی، بازیکنان تیم لخویا چندین حمله خطرناک روی دروازه تیم تراکتورسازی ایران داشتند اما بازیکنان تیم تراکتورسازی به هیچ وجه عقب نکشیدند و بارها دروازه این تیم را تهدید کردند.
سعید دقیقی مهاجم تیم تراکتورسازی نیز در دقیقه 18 با یک شوت زیبا، دیرک دروازه لخویا را لرزاند.
در نقطه مقابل، بازیکنان تیم لخویا نیز یک بار با شوتی سنگین پاسخ شوت دقیقی را داده و دیرک دروازه این تیم را به لرزه درآوردند.
در ادامه، بازیکنان دو تیم چندین بار فرصت گلزنی داشتند که از دست رفت و بازیکنان با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم :

نیمه دوم همانند نیمه نخست با حملات گسترده بازیکنان تیم لخویا برروی دروازه تیم تراکتورسازی آغاز شد و بازیکنان این تیم چندین بار فرصت گلزنی داشتند که این موقعیت ها برای این تیم از دست رفت.
درادامه بازیکنان تیم تراکتورسازی که دراین نیمه چشم به ضد حملامت داشتند خود را به دروازه تیم رقیب نزدیک شده و می توانستند به گل برسند که با بی دقتی بازیکنان این تیم فرصت ها برای این تیم نیز از دست رفت تا بازی همچنان با نتیجه تساوی بدون گل دنبال شود.
دردقایق پایانی بازیکنان تیم لخویا که از نتیجه بدست آمده رضایت نداشتند از جناحین حملاتی رابرروی دروازه نماینده ایران طراحی کردند که با هوشیاری دروازه بان وبازیکنان تراکتوراین فرصت ها برای تیم رقیب از دست رفت و این دیدار با همین نتیجه تمام شد.
دراین دیدار داور بازی به حامد لک ذروازه بان تیم تراکتورسازی کارت زرد نشان داد و او را جریمه کرد همچنین محمد نصرتی مدافع این تیم با دریافت دومین کارت زردش دردقیقه 89 بازی اززمین اخراج شد.

اتفاق ویژه : در دقیقه 16 بازی ف حامد لک دروازه بان تراکتور ، مهاجم لخویا رد سرنگون گرد که داور یک پتالتی برای سرخپوشان قطری گرفت اما سباستین سوریا مهاجم مشهور لخویا این توپ را به اوت زد .

بهترین بازیکن : مهدی کیانی هافبک تراکتورسازی پرتلاش و تکل زن بود و نمایش خوبی در این بازی داشت .

     
آی اسپورت
2014-03-12 20:58:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر