فهرست
اتفاق ویژه؛ نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد!
اتفاق ویژه؛ نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد!

اتفاق ویژه؛ نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد!

آی اسپورت - در حالی که روز گذشته برخی رسانه‌ها خبر از خوش حسابی کریمی در سپیدرود داده بودند اما واقعیت چیز دیگری است و چک‌های علی کریمی برگشت خورده است. علی نظرمحمدی سرمربی سابق سپیدرود رشت چکی را که از علی کریمی مالک باشگاه سپیدرود دریافت کرده بود به‌دلیل نداشتن موجودی کافی در روز سر رسید، برگشت زد. نظرمحمدی که بابت قرارداد سه فصل حضورش در سپیدرود نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان طلبکار بود با بخشیدن بیش از نیمی از مبلغ قرارداد خود، ۳۰۰ میلیون تومان در ۶ فقره چک مدت‌دار از علی کریمی دریافت کرد که چک تاریخ ۲۰ اسفندماه کریمی با کسر موجودی توسط نظرمحمدی برگشت زده شد.

این چک‌ها که به نام لیلا کریمی پاشاکی خواهر علی کریمی صادر شده و از آنجا که در روز سررسید برگشت خورده قابلیت پیگیری شکایت کیفری را دارد و شنیده می‌شود که به جز نظرمحمدی چند چک دیگر کریمی از جمله یک وکیل دادگستری نیز برگشت خورده است.

علی کریمی که از ابتدای اسفندماه و پس از چند شکست پی در پی سپیدرود رشت را به حال خود رها کرده و از سرمربیگری و مالکیت باشگاه انصراف داده، ظاهراً کسی او را متوجه نکرده است که حق و حقوق مالکانه به‌همین راحتی قابل انصراف نیست.

کریمی احتمالاً به قرارداد واگذاری سپیدرود رشت به بیات دلخوش کرده و این در حالی است که در هیچ بخشی از این قرارداد ضرب الاجلی برای پرداخت دیون کریمی مشخص نشده و وی نمی‌تواند از زیر بار این بدهی‌ها شانه خالی کند.

باشگاه سپیدرود رشت که به‌صورت تقریباً رایگان و فقط در ازای تسویه بخشی از بدهی این باشگاه به مبلغ ۴ میلیارد تومان به کریمی واگذار شده بود و ستاره سابق فوتبال ایران با استفاده از محبوبیتش ۴ میلیارد تومان را با کمتر از ۱.۵ میلیارد تومان و آن هم به‌صورت اقساط تسویه کرد.

آنچه در این میان نباید فراموش شود سوءمدیریت هیئت فوتبال و اداره ورزش و جوانان گیلان و به‌ویژه میرشهاب مومنی نایب رئیس هیئت فوتبال(که امضایش زیر برگه تمام انتقال‌ها دیده می‌شود) در واگذاری‌های نافرجام به افراد فاقد صلاحیت باشگاه‌داری در سه چهار سال اخیر است. باشگاه سپیدرود رشت، رکورد غیرقابل دستیابی نزدیک به ۲۰ نوبت انتقال مالکیت را در ۴ سال اخیر به دست آورده است.

تسنیم

۵    
آی اسپورت
2019-03-20 21:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر