فهرست
کسی که بازی ۸ تایی را تائید کرده بود، آن را تکذیب کرد!
کسی که بازی ۸ تایی را تائید کرده بود، آن را تکذیب کرد!

کسی که بازی ۸ تایی را تائید کرده بود، آن را تکذیب کرد!

آی اسپورت - داستان عجیب و غریبی که درباره یکی از بازی‌های تاریخی دو تیم پایتخت مطرح شد ادامه دارد. تناقض‌ها به اوج رسیده و معلوم نیست آیا اصلا چنین مسابقه‌ای وجود داشته یا نه. علی جباری که همین چند روز پیش به خبرآنلاین گفته بود مطمئنم همین پرسپولیس را در دربی با ۸ گل بردیم، به طور کامل حرف‌های خود را رد کرد و گفت: «من دیدم فتح الله زاده این حرف را می‌زند و گفتم احتمالا آن بازی برگزار شده بود!» این حرف به این معناست که جباری هیچ چیز از این بازی یادش نمی‌آید. در این شرایط عجیب است که چرا جباری در مصاحبه با خبرآنلاین و در جواب به این سوال که آیا مطمئن هستید این بازی برگزار شده و اصلا چرا بعد از اینهمه سال یادتان آمده، سه بار تاکید کرد: «بله همین پرسپولیس را بردیم!» اما در آن سو هم پرسپولیسی‌ها مدام حرف عوض می‌کنند. حسین کلانی که چند روز پیش این بازی را یک شوخی خوانده بود، در تازه‌ترین مصاحبه‌اش گفت: «شاید هم بازی بوده و من یادم نمی‌آید!» این تناقض‌ها بسیار عجیب است و دست آخر کسی نمی‌داند واقعا چنین مسابقه‌ای وجود داشته یا نه.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-09-14 12:53:41
نظر دهید
۵ نظر
-
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۴۷
همه آتیشا از گور این فتل خپل در میاد که فیلم کرد این جباری کم عقل رو و اسکل کرد کل تماشاچیای استقلالی رو خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
کاس آقا گیلانی
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۳۸
خدا رحمت کنه غلامحسین نقشینه و پرویز فنی زاده رو... یاد دایی جان ناپلئون و مش قاسم افتادم با خاطراتشون توی جنگ کازرون ... شما چی؟
-
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
علی جباری = چوپان دروغگو
-
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
کیسه کشای فوتوشاپی
-
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
بیچاره جباری با اون عظمتش که بازیچه دست فتل شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر