فهرست
امید ایمان به صعود: نفت تیم مسابقات سخت است
امید ایمان به صعود: نفت تیم مسابقات سخت است

امید ایمان به صعود: نفت تیم مسابقات سخت است

آی اسپورت- ایمان مبعلی که در سفر نفت به امارات با وجود مصدومیت، تیمش را همراهی کرد در خصوص شرایط فعلی تیم گفت: خوشبختانه روحیه بازیکنان برای این مسابقه خوب است و امیدواریم در این بازی به آنچه می‌خواهیم، دست پیدا کنیم. من هم در کنار تیم هستم، هر چند که غیبت در این بازی حساس برایم ناراحت‌کننده است، اما باید با این موضوع کنار بیایم. امیدوارم که بازیکنان ما در این مسابقه بهترین نمایش را داشته باشند و بتوانیم حریف را در زمین خودش حذف کنیم.
تاسف بزرگ: ما در تهران اگر به مساوی هم می‌رسیدیم باید در امارات گل می‌زدیم. ما در زمین حریف نیاز به گل زدن داریم و معتقدم که می‌توانیم الاهلی را در زمین خودش حذف کنیم. تجربه نشان داده که نفت در چنین بازی‌های سختی می‌تواند خودش را نشان دهد و ما تحت تأثیر جو ورزشگاه هم قرار نمی‌گیریم. کار سختی داریم، ولی امیدوارم نفت تهران صعود کند. نفت در گذشته هم ثابت کرده که تیم روزهای سخت است.
باید بی نقص باشیم: تیم ما در گذشته هم در چنین شرایط حساسی قرار گرفته است. ما باید در این مسابقه هم باهوش بازی کنیم. گل نخوردن در این بازی قطعاً یک نکته مهم محسوب می‌شود و امیدوارم در کارهای دفاعی هم بی‌نقص باشیم. ما با حریفی بازی داریم که خیلی هزینه کرده و در زمین خودش دنبال صعود است، ولی امیدوارم تیم صعودکننده به دور بعد نفت باشد.
     
آی اسپورت
2015-09-14 17:05:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر