فهرست
ویسی: اگر اسم من هم علی دایی بود، وضع داوری فرق می‌‍‌کرد
ویسی: اگر اسم من هم علی دایی بود، وضع داوری فرق می‌‍‌کرد

ویسی: اگر اسم من هم علی دایی بود، وضع داوری فرق می‌‍‌کرد

آی اسپورت- استقلال خوزستان امروز فرصت داشت تا برای ساعاتی در کنار طعم صدرنشینی در لیگ برتر را بچشد. اما گل دقیقه‌ی 96 صبا این فرصت را از عبدالله ویسی و شاگردانش گرفت. ویسی در پایان این بازی در نشست مطبوعاتی بعد از بازی گفت:
"بعد از تعطیلی لیگ برتر به میدان می‌رفتیم طبیعی بود که امتیاز گرفتن در این بازی برای تیم‌ها مهم باشد. تلاشمان را کردیم و بازیکنان تیم تمام وجود خود را گذاشتند صبا روی ضربات ایستگاهی و ارسال از کناره‌ها روی ما فشار گذاشت. تساوی عادلانه بود می‌شد برنده شویم اما بی تجربگی کردیم.
لیگ یک مدت تعطیل بوده و داوران هم قضاوت نکردند در این هفته داوران سوت‌های اشتباهی زدند داور صحنه‌های 60 به 40 هم به سود صبا سوت می‌زد. داور تحت تاثیر نام علی دایی قرار گرفت.  اسم من هم علی دایی بود شاید وضع فرق می‌کرد اینکه داوران شهامت بیشتری داشته باشند بسیار مهم است وگرنه در همه جای دنیا داور اشتباه می‌کند و مشکلی نیست. نباید اسم‌ها در کنار خط و درون تیم‌ها  داوران را تحت تاثیر قرار دهد. امیدوارم داوران بهتر کار کنند.به بازیکنان گفتم آنها قدشان بلند است و نباید زیاد خطا کنیم متاسفانه خطا زیاد کردیم. گل را هم روی اتفاق خوردیم یک موقعیت گل به حریف ندادیم. در 4 بازی گذشته به حریفمان موقعیت گل ندادیم اما در این بازی روی اتفاق و توپی که بلوکه شد گل خوردیم."

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-14 21:48:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر