فهرست

کمپانی: رویای قهرمانی می تواند به ما کمک کند تا بارسلونا را حذف کنیم

آی اسپورت - کمپانی امیدوار است هم تیمی هایش با الهام گرفتن از قهرمانی رویایی تیمشان در فصل 2012-2011 لیگ برتر انگلستان بتوانند حماسه ای دوباره در برابر بارسلونا خلق کنند و به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان راه پیدا کنند.

سیتی اگر می خواهد به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند باید تبدیل به اولین تیمی در تاریخ شود که توانسته است شکست 2-0 در خانه را در دیدار برگشت جبران کند.

او در گفتگو با خبرنگاران اذعان کرد: " احساسات موضوع عجیبی است. شما محال است بتوانید توضیح دهید که ما چگونه کیو پی آر را شکست داددیم. اگر شما از صمیم قلب بخواهید چیزی را به دست آورید بدون شک موفق به کسب آن خواهید شد.

تیم ما از آن زمان بسیار قوی تر است و همگی باور داریم که می توانیم شب رویایی دیگری را در خاطره ها ثبت کنیم."

سیتی برای صعود به جمع هشت تیم دست کم نیاز به 3 گل آن هم در نوکمپ دارد اما کمپانی اعتقاد دارد قدرت بی نظیر هجومی آن ها در فصل جاری چنین امکانی را به آن ها خواهد داد:" من فکر می کنم که می توانیم 3 گل به بارسا در 90 دقیقه و یا 120 دقیقه بزنیم. ما چیزی برای از دست دادن نداریم و این یک پوئن مثبت برای ما خواهد بود.

اگر گل زودهنگامی به ثمر برسانیم، آن گاه همه چیز تغییر خواهد کرد و کسی نمی تواند بگوید که ما نمی توانیم به دور بعد صعود کنیم."

کمپانی در انتها به ستایش از قدرت هجومی تیمش پرداخت و عنوان کرد این مسئله به او برای دیدار امشب اعتماد به نفس زیادی می دهد:" بسیار خوشحال هستم که در تیمی بازی می کنم که چنین مهره های تهاجمی دارد. من ایمان دارم که با این بازیکنان می توانیم شب رویایی را خلق کنیم

     
آی اسپورت
2014-03-12 20:46:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر