فهرست
پسر مورینیو پدرش را مسخره کرد؟
پسر مورینیو پدرش را مسخره کرد؟

پسر مورینیو پدرش را مسخره کرد؟

آی اسپورت – ژوزه مورینیو می گوید این روزها همه چیز علیه اوست. نقل و انتقالات، وضعیت آمادگی بازیکنانش، کامپیوتری که تاکتیکهای تیم را روی آن طراحی می کند و ...
اما حالا به نظر می رسد این مربی پرتغالی باید به این لیست بلند بالا، نام پسر خودش را هم اضافه کند. روز شنبه چلسی مقابل اورتون با نتیجه 3-1 شکست خورد. اما نکته جالب توئیتی بود که ژوزه مورینیو جونیور، پسر مربی چلسی دقایقی بعد از این شکست منتشر کرد، تصویری از چندین شکلک خنده!
پسر مورینیو که دروازه بان تیم زیر 16 سال فولام نیز هست (و طرفدار سرسخت بارسلونا) چند دقیقه بعد صادقانه و به طور شفاف در این مورد اظهار نظر کرد و تصویر شکلکهای خنده را نیز از توئیتر خود پاک کرد. ژوزه جونیور نوشته: «من توئیت قبلی را پاک کردم چون بعضی ها فکر کردند که من آن شکلکها را بابت مسابقه تیم پدرم گذاشته ام. اما آن موقع من نتیجه بازی را نمی دانستم. شما  قبل از اینکه به من انگ بزنید و اینطور قضاوت کنید که من داشتم به بابای خودم می خندیدم، باید بیشتر فکر کنید. اگر از توئیتهای من خوشتان نمی آید من را فالو نکنید و به زندگی خودتان برسید.»
مسلما همه چیز این ماجرا بر اثر بدشانسی و سوء تفاهم به وجود آمده اما این موضوع ثابت کرد که مورینیو راست می گوید که این روزها همه چیز علیه او و تیمش است.
     
آی اسپورت
2015-09-15 02:15:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر