فهرست
اظهار نظر جنجالی دبیر کمیته اخلاق: خالکوبی واسه دزداست!
اظهار نظر جنجالی دبیر کمیته اخلاق: خالکوبی واسه دزداست!

اظهار نظر جنجالی دبیر کمیته اخلاق: خالکوبی واسه دزداست!

آی اسپورت - این داستان خالکوبی اشکان دژاگه و سردار آزمون به این زودی تمام شدنی نیست. با اینکه به نظر می رسید با استعفای اجباری! اعضای کمیته اخلاق، پرونده این ماجرا مختومه شود اما اظهارات جدید دبیر کمیته اخلاق می تواند حاشیه جدیدی در این زمینه ایجاد کند. حسین آبانگاه به خبرآنلاین گفته:  فیفا موافقت کرده کشورهایی که در آن ها فرهنگ خالکوبی وجود ندارد می توانند بازیکن را از این کار منع کنند. در چین هم چنین موضوعی هست. اصلا در فرهنگ ما خالکوبی برای زندانی ها، دزدها و راهزن ها بوده. معمولا وقتی روی بدن کسی خالکوبی می بینید می فهمید زندان رفته. حتی رونالدو خالکوبی نمی کند چون می گوید اگر این کار را بکند، دیگر کسی از او خون نمی گیرد. اگر فدراسیون می خواهد خالکوبی آزاد شود، کاری ندارد. یک نامه بزند و این قانون را از آیین نامه حذف کند. ولی وقتی یک قانونی وجود دارد، باید برای همه باشد.
آبانگاه در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که کمیته اخلاق حق احضار هر کسی از جمله کارلوس کی روش را دارد البته در صورتی که سرمربی تیم ملی مرتکب عمل خلافی شود.

کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-15 08:22:57
نظر دهید
۳ نظر
بهزاد
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۵۷
من اگه جای دژاگه بودم دیگه برا تیم ملی بازی نمیکردم تا بیان التماسمو بکنن . بابا طرف به تیم ملی آلمان دعوت شده . به کسی چه کی خالکوبی میکنه کی نمیکنه . هرکی فکر میکنه زشته خالکوبی نکنه . از نظر من خالکوبی خیلی زشته . خودم خالکوبی نمیکنم اما اونقدر شعور دارم که به بقیه احترام بزارم و بهشون فحش ندم
-
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰:۲۳
شماها لیاقت داشتن دژاگه رو ندارین عجب گیر چند تا امل افتادیم عقب افتاده های جهان سومی
-
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
راس گفته این یه موردو

هر چی خلافه یه خالکوبی میزنه به یاد مادر ، عشق، پدر و ...


خخخ

فرهنگ دژاگه با ما فرق داره
جریانش با بازیکنای ما متفاوته خب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر