فهرست

نکته عجیب در قراردادهای نفت: 365 میلیون برای مربی بدنساز

آی اسپورت - اگر به مبلغ قراردادهای کادرفنی نفت تهران نگاهی بیندازید به رقم 365 میلیونی جلوی نام اکبر دارستانی می‌رسید؛ مربی بدنسازی که از جمله مربیان بدنسازی با سابقه فوتبال ایران است.
مقایسه قرارداد دارستانی با سایر اعضای کادرفنی نفت هم در نوع خود جالب است. غلام حسنوی و محمد خرمگاه که دستیارهای اصلی علیرضا منصوریان محسوب می‌شوند برای یک فصل فعالیت در نفت مبلغ 210 میلیون تومان دستمزد می‌گیرند یا محسن سیدی که سال‌هاست مربیگری دروازه‌بان‌های نفت تهران را برعهده دارد قراردادی به ارزش 143میلیون امضا کرده است. قرارداد 365 میلیونی دارستانی با نفت تهران رکورد گران‌ترین بدنساز تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص داده است. هر چند مسوولان نفت تهران همچنان معتقدند که مبلغ قرارداد دارستانی به اشتباه از سوی سازمان لیگ منتشر شده اما با قاطعیت می‌توان گفت که مربی بدنساز نفت این مبلغ را برای یک فصل فعالیت دریافت خواهد کرد. حتی گفته می‌شود قرارداد فصل قبل دارستانی کمی پایین‌تر از مبلغ فصل جدید بوده و او در لیگ چهاردهم هم رکوردی به نام خود ثبت کرده است.
به نوشته ایران ورزشی، دارستانی که می‌گویند دایره فعالیتش فراتر از یک بدنساز است و به منصوریان نکات بسیاری را بنا به تجربه بالایش گوشزد می‌کند، این روزها به یکی از سوژه‌های فوتبال ایران تبدیل شده است. البته از مسوولان نفت تهران هم انتظار می‌رود که در این مورد شفاف‌سازی کنند و توضیح بدهند که چرا برای یک مربی بدنساز، حتی باتجربه چنین مبلغی را هزینه کرده‌اند!


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-09-15 12:28:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر