فهرست
کری‌خوانی سخیف؛ سند دومین برد 6 گله پرسپولیس هم رو شد
کری‌خوانی سخیف؛ سند دومین برد 6 گله پرسپولیس هم رو شد

کری‌خوانی سخیف؛ سند دومین برد 6 گله پرسپولیس هم رو شد

آی اسپورت - هفته گذشته فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال عنوان کرد استقلال پیش از انقلاب یک بار پرسپولیس را در بازی دوستانه با ۸ گل شکست داده و ۸۰ درصد مدارک آن را جمع کرده است اما اسنادی از این مسابقه بیرون آمد که با اشتباهات فاحش در ذکر محل مسابقه از جمله ورزشگاه شیرودی و... نشان از ساختگی بودن آن داشت. اما گزارش مسابقه پرسپولیس با برتری شش گله برابر استقلال در سال ۶۲ در مجله دنیای ورزش به چاپ رسیده است.
در این گزارش به مسابقه پرسپولیس با جمعی از بازیکنان استقلال اشاره شده که با حضور ۱۰ هزار تماشاگر و سرپرست سازمان تربیت بدنی برگزار شده و جالب این جاست برای جلوگیری از حواشی و اعتراض مسئولان باشگاه نام تیم استقلالی‌ها توسط پرویز ابوطالب «پله» انتخاب شده!
ابوطالب به قدری به پله علاقه مند بود که نام فرزند خود را نیز پله گذاشته است. زمین بازی مذکور که به صورت ۹ به ۹ برگزار شده واقع در پشت بیمارستان میدان امام حسین(ع) بوده. از نکات دیگر این گزارش بازی جا افتادن نام پرویز قلیچ خانی در ترکیب استقلال است که به اشتباه از سوی دنیای ورزش نام غلامحسین مظلومی برده شده است. گلزنان پرسپولیس در این بازی ناصرمحمدخانی(۳ گل)، علی پروین، محمد مایلی کهن و حمید درخشان عنوان شده است.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-15 12:31:29
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۳۱
ای پرویز مظلومی شیطون. توی اون بازی هم بوده و شش تایی شده.
ای کلک!
ای شیطون!
بهزاد
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۵۱
استقلالیا اومدن یه خالی بسته باشن یه سند 6تایی دیگه رو شد به نظرم باید خ چیز دهنشو ببندن تا بازم یه سند دیکه رو نشده !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر