فهرست
تونی : از امروز به بعد قطعا برای صعود فکر می کنم
تونی : از امروز به بعد قطعا برای صعود فکر می کنم

تونی : از امروز به بعد قطعا برای صعود فکر می کنم

آی اسپورت -تونی محبوب ، بعد از صدرنشینی موقت در لیگ قهرمانان آسیا با جدیت پاسخ خبرنگاران را داد و گفت به تیمش شدیدا امیدوار است .

تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در کنفرانس خبری پس از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و لخویای قطر در جمع خبرنگاران گفت : بازی را بسیار خوب برنامه ریزی کردیم بازیکنان تیمم تصمیماتم را به درستی اجرا کردند و از آنها رضایت کامل دارم بازی به صورت کامل باز و فعال دنبال شد و بازیکنانم با برنامه بازی کردند و می توانست نتیجه خیلی بهتر از این باشد .
تونی اولیویرا در ادامه افزود : من دیروز در کنفرانس خبری گفتم ما شانس کمی برای صعود از گروه داریم چراکه در گروهمان تیم های بسیار بزرگی حضور دارند ، ولی ما امروز به خوبی توانستیم تیم قدرتمندی چون لخویا را کنترل کنیم و من از امروز به بعد قطعا برای صعود فکر می کنم چراکه با بازی امروز دروازه های بسیار خوبی برای تیم ما باز شد .
ما برای این بازی بازیکنان بزرگی را در اختیار نداشتیم ولی با اینکه آنها را نداشتیم بازی خوبی ارائه کردیم چون ما یک تیم هستیم و نبود بازیکنان نباید حس شود چراکه تیم باید مسئولیت های نبود بازیکنان را به خوبی جبران نماید تراکتور امروز یک ماشین فراری بود و توانست بازی خوبی ارائه کند .

     
آی اسپورت
2014-03-12 21:22:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر