فهرست
گزارش روز: چه بر سر مسوت اوزیل آمده است؟
گزارش روز: چه بر سر مسوت اوزیل آمده است؟

گزارش روز: چه بر سر مسوت اوزیل آمده است؟

آی اسپورت - بازگشت به خانه برای اوزیل می توانست شب خاصی باشد اما این شب خاص تبدیل به شبی کابوس وار برای او شد. اوزیل در برابر چشمان هم وطنانش عملکردی ضعیف از خود به نمایش گذاشت.

اوزیل شب گذشته از ناحیه همسترینگ نیز دچار آسیب دیدگی شد. ونگر تایید کرد که او چند هفته ای را از میادین دور خواهد بود. او دیدار هفته ی آتی تیمش در دربی لندن مقابل تاتنهام را نیز از دست خواهد داد.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3698c0e1075.jpg

او دیشب توسط دکتر آلمانی  هانس مولر وولفارت معاینه شد و امشب نیز تحت معاینات دقیق تری قرار خواهد گرفت. او در بین دو نیمه جای خود را به روسیچکی داد. ونگر پیرامون وضعیت او گفت:"چندین هفته حاضر نخواهد بود.مشکلش مصدومیت همسترینگ است و کمی جدیست.نمی‌دانم چقدر ولی امیدوارم که شرایطش زیاد بد نباشد."

او قبل از اینکه تعویض شود تنها 21 بار توانست توپ را لمس کند. در حالی که همتای او در بایرن یعنی تیاگو بیش از 56 بار موفق به لمس توپ شد. شواین اشتایگر، ریبری و روبن نیز بیشتر از اوزیل توانستند توپ را به گردش در بیاورند.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3698c0e1073.jpg

او در آلیانز آره نا و در برابر بهترین تیم جهان چیزی برای ارائه نداشت. بسیار خوش شانس بود که بین دو نیمه تعویض شد و فاجعه ای به بار نیامد. ما پیش از این اوزیل را در برابر لیورپول و یا من سیتی نیز این گونه کم اثر و بی خطر دیده بودیم.

ونگر باید هر چه سریع تر فکری به حال اوزیل بکند. او به هیچ وجه آن بازیکن خارق العاده ی گذشته نیست و ونگر باید چاره ای برای این موضوع بیندیشد.

اوزیل این روزها تبدیل به بازیکنی کم اثر، بی رمق و تنبل شده است که هیچ تلاشی برای برون رفت از وضعیت بحرانی نمی کند.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3698c0e1074.jpg

هفته قبل در اشتوتگارت هم وطنانش او را به خوبی حمایت کردند و او نیز عملکرد بدی نداشت و توانست تک گل تیمش را برای ماریو گوتزه بسازد اما این موضوع نیز برای خروج از بحران کافی نبود.

به نظر می رسد که او هنوز نتوانسته از شوک پنالتی که 3 هفته پیش در برابر مانوئل نویر از دست داده بود خارج شود و این مسئله هنوز هم او را تحت تاثیر قرار داده است.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3698c0e1071.jpg

در حال حاضر اوزیل برای نجات تنها به دستان شفا بخش آرسن ونگر چشم دوخته است. ونگر در احیای بازیکنان توانایی های خوبی دارد و باید دید آیا او می تواند مسوت اوزیل را به همان پلی میکر بی نظیر گذشته تبدیل کند یا خیر...

     
آی اسپورت
2014-03-13 00:00:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر